Xiaomi Redmi Note 6 Pro 3GB/32GB Rose Gold
- Xiaomi
- Momentálně nedostupné
Doporučené příslušenství pro dokoupení
Popis produktu
Výkonný osmijádrový procesor, dvojice pokročilých duálních fotoaparátů a úžasný prostorný displej. Takový je Note 6 Pro od značky Xiaomi, který vám ve svém tenoučkém těle nabídne překvapivé možnosti. Jeho největší chloubou je duální fotoaparát, který se nachází na zadní i přední straně telefonu. Pořídíte s ním nejen úchvatné snímky ale i dechberoucí selfie fotografie. Vše si prohlédnete na detailním Full HD+ displeji, který se rozprostírá po téměř celé čelní straně telefonu. O dlouhodobý provoz se stará vysokokapacitní baterie.
Inteligentní fotoaparát
Nejen ten zadní, ale i přední fotoaparát telefonu Note 6 Pro je vybaven duální čočkou, která se postará o vždy perfektní snímky. Dosáhněte dokonale ostrých fotografií i za horšího osvětlení a užijte si působivé snímky s rozostřeným pozadím. Samozřejmostí jsou speciální režimy pro jakoukoli scénu.


Full HD+ displej od rohu k rohu
Telefon, který perfektně padne do ruky a zároveň nabízí rozsáhlý displej? Přesně takový je Note 6 Pro. Jeho obrazovka se pyšní poměrem stran 19:9 a nabízí téměř bezrámečkový obrazový zážitek s Full HD+ displejem. Díky zaobleným hranám a hladkému tělu je navíc příjemný na dotek a dobře se drží i v jedné ruce.
Ještě lepší výkon
Aby mobilní telefon podával vždy perfektní výkon, je vybaven výkonným osmijádrovým procesorem Qualcomm Snapdragon 636, se kterým zvládnete všechny každodenní úlohy i náročné hry. O dlouhou výdrž se pak postará vysokokapacitní baterie se 4000 mAh.


Do posledního detailu
Abyste měli k obsahu svého smartphonu snadný přístup, je vybaven inovativní čtečkou otisků prstů. Dále nabízí hybridní slot na dvě SIM karty či jednu SIM a microSD kartu, se kterou můžete rozšířit své úložiště až o 256 gigabytů.
Baterie a nabíjení
| akumulátor: | Li-Pol (4 000 mAh) |
| bezdrátové nabíjení: | ne |
| nabití baterie do 100%: | 2:18 hodin |
| nabití baterie do 80%: | 1:29 hodin |
Displej
| rozlišení a jemnost: | 2 280 × 1 080 px (403 PPI) |
| stavová LED dioda: | ano |
| tvrzené sklo: | ano |
| typ: | bez displeje |
| typ matice: | RGB |
| úhlopříčka: | 6,26" |
| zvýšená citlivost: | ne |
Fotoaparát a videokamera - Hlavní fotoaparát
| blesk: | LED dioda |
| optická stabilizace: | ano |
| rozlišení: | 12 Mpx |
| světelnost objektivu: | f/1,9 |
| velikost senzoru: | 1/2,55" |
| zoom: | digitální |
Fotoaparát a videokamera - Natáčení videa
| max. rozlišení: | 3 840 × 2 160 px, 30 FPS |
Fotoaparát a videokamera - Přední fotoaparát
| rozlišení snímače: | 20 Mpx |
Hardware
| hmotnost: | 182 g |
| klávesnice: | dotyková |
| rozměry: | 157,9 × 76,4 × 8,2 mm |
| stereo reproduktory: | ne |
| typ konstrukce: | klasická |
| zvýšená odolnost: | ne |
Hardware
| slot pro 2 SIM karty: | ano |
Hardware - Biometrické zabezpečení
| čtečka otisků prstů: | ano |
| vizuální zabezpečení: | ? |
Hardware - Ostatní
| audio konektor: | 3,5mm jack |
| FM rádio: | ano |
| systémový konektor: | Micro USB |
Hardware - Paměť
| integrovaná paměť: | 32 GB |
| paměťové karty: | microSD (max 256 GB) |
| RAM: | 3 GB |
| využitelná paměť: | 45,7 GB z 50,4 GB |
Hardware - Výpočetní výkon
| chipset: | Qualcomm SDM636 Snapdragon 636 (14 nm) |
| grafický akcelerátor: | Adreno 509 |
| procesor: | 8×1,8 GHz |
Konektivita - Datové sítě
| Bluetooth: | 5.0 |
| Infraport: | ano |
| NFC: | ne |
| Wi-Fi: | 802.11a/b/g/n/ac |
Konektivita - Mobilní sítě
| EDGE: | ano |
| GSM pásma: | 900 / 1800 / 1900 MHz |
| HSPA: | ano |
| LTE: | ano |
| LTE pásma: | 800 / 900 / 1 800 / 2 100 / 2 600 MHz |
| SIM karta: | 2× nano SIM |
| W-CDMA (3G) pásma: | 850 / 900 / 1 900 / 2 100 MHz |
Konektivita - Poloha
| elektronický kompas: | ano |
| GLONASS: | ano |
| GPS: | ano |
Ostatné
| Barva: | Rose Gold |
Ostatní - Příslušenství
| základní příslušenství: | USB kabel, nabíječka, silikonove pouzdro |
Ostatní - Software
| hlasový asistent: | Google Assistant |
| operační systém: | Android 8.1 |
Základní údaje
| výrobce: | Xiaomi |
Hodnocení:
Průměr hodnocení: 4.0
K produktu máme 1 recenzí
| Hlavní specifikace | |
|---|---|
|
|
6,26" úhlopříčka |
|
|
ano slot pro 2 SIM karty |
|
|
3 GB RAM |
| Všetky specifikace | |










