Xiaomi Redmi Note 4 4GB/64GB Global Black
- Xiaomi
- Vypredané
Doporučené příslušenství pro dokoupení
Popis produktu
Ergonomický mobilní telefon vás zaujme elegantním kovovým tělem se zaoblenými hranami. Za plynulým provozem náročných aplikací stojí osmijádrový procesor Qualcom Snapdragon, který slibuje o 62 % vyšší výkon při spotřebě baterie snížené o 30 %. Xiaomi Redmi Note 4 dále disponuje fotoaparáty s vysokým rozlišením, čtečkou otisků prstů a funkcí Second space, která vám umožní vytvořit novou pracovní plochu s rozdílnými aplikacemi.
Obrázky a videa ve Full HD rozlišení
Zakřivený displej s úhlopříčkou 5,5" výrobce opatřil technologií IPS, která zvyšuje věrohodnost barev a především uživateli nabízí ostřejší pozorovací úhel bez zkreslení obrazu. Obrazovka telefonu Redmi Note 4 Black disponuje Full HD rozlišením 1920 × 1080, tudíž máte záruku, že fotky i videa si na ní vychutnáte v plné kvalitě.


Profesionální fotoaparát s rychlým ostřením
S duálním foťákem o rozlišení 13 a 5 Mpx můžete snímky pořizovat metodou HDR, tedy skládáním různě exponovaných snímků do výsledné fotografie. Co se ostření týče, využívá Xiaomi Redmi Note hybridní ostření PDAF, které rychle a přesně zachytí pohyblivé objekty. K dispozici je také řada filtrů a stickerů, kterými můžete fotky různě vylepšovat. Nuda nehrozí - na pořizování velkého množství snímků máte k dispozici kapacitu 64GB úložiště.
Silnější baterie & signál, podpora českého LTE a rychlejší odemykání telefonu
Smartphone Xiaomi napájí baterie s kapacitou 4100 mAh a její životnost navíc prodlužuje úsporný procesor. Nabízí také anténu pro zlepšení signálu a čtečku otisků prstů, urychlující odemčení telefonu. Note 4 má dále ve výbavě 3,5mm sluchátkový jack, integrovaný reproduktor a MicroUSB port pro napájení. Samozřejmostí je podpora funkcí GPS, Dual SIM a pokrytí všech potřebných LTE pásem.

Baterie a nabíjení
| akumulátor: | Li-Ion (4 100 mAh) |
| bezdrátové nabíjení: | ne |
| nabití baterie do 100%: | 2:43 hodin |
| nabití baterie do 80%: | 1:54 hodin |
Displej
| rozlišení a jemnost: | 1 920 × 1 080 px (401 PPI) |
| stavová LED dioda: | ano |
| tvrzené sklo: | ano |
| typ: | TFT IPS |
| typ matice: | RGB |
| úhlopříčka: | 5,5" |
| zvýšená citlivost: | ne |
Fotoaparát a videokamera - Hlavní fotoaparát
| blesk: | LED dioda |
| optická stabilizace: | ne |
| rozlišení: | 13 Mpx |
| světelnost objektivu: | f/2 |
| zoom: | digitální (8×) |
Fotoaparát a videokamera - Natáčení videa
| max. rozlišení: | 1 920 × 1 080 px, 30 FPS |
Fotoaparát a videokamera - Přední fotoaparát
| rozlišení snímače: | 5 Mpx |
Hardware
| hmotnost: | 175 g |
| klávesnice: | dotyková |
| rozměry: | 151 × 76 × 8,4 mm |
| stereo reproduktory: | ne |
| typ konstrukce: | klasická |
| zvýšená odolnost: | ne |
Hardware
| slot pro 2 SIM karty: | ano |
Hardware - Biometrické zabezpečení
| čtečka otisků prstů: | ano |
| vizuální zabezpečení: | ? |
Hardware - Ostatní
| audio konektor: | 3,5mm jack |
| FM rádio: | ano |
| systémový konektor: | Micro USB |
Hardware - Paměť
| integrovaná paměť: | 64 GB |
| paměťové karty: | microSDHC (max 128 GB) |
| RAM: | 4 GB |
| využitelná paměť: | 53 GB z 64 GB |
Hardware - Výpočetní výkon
| chipset: | Qualcomm Snapdragon 625 MSM8953 |
| grafický akcelerátor: | ano |
| procesor: | 8×2 GHz |
Konektivita - Datové sítě
| Bluetooth: | 4.2 |
| Infraport: | ano |
| NFC: | ne |
| Wi-Fi: | 802.11a/b/g/n/ac |
Konektivita - Mobilní sítě
| EDGE: | ano |
| GSM pásma: | 900 / 1800 / 1900 MHz |
| HSPA: | 42 / 5,76 Mb/s |
| LTE: | 150 / 50 Mb/s |
| LTE pásma: | 800 / 900 / 1 800 / 2 100 / 2 600 MHz |
| SIM karta: | 2× micro SIM |
| W-CDMA (3G) pásma: | 900 / 2 100 MHz |
Konektivita - Poloha
| elektronický kompas: | ano |
| GLONASS: | ano |
| GPS: | ano |
Ostatné
| Barva: | Black |
Ostatní - Příslušenství
| základní příslušenství: | USB kabel |
Ostatní - Software
| hlasový asistent: | Google Voice Search |
| operační systém: | Android 6.0 |
Základní údaje
| výrobce: | Xiaomi |
Hodnocení:
Průměr hodnocení: 0.0
K produktu máme 0 recenzí
| Hlavní specifikace | |
|---|---|
|
|
5,5" úhlopříčka |
|
|
ano slot pro 2 SIM karty |
|
|
4 GB RAM |
| Všetky specifikace | |

