Xiaomi Redmi Go 1GB/8GB Black
Katalogové číslo: 10019745
- Xiaomi
- Momentálně nedostupné
Stav zboží:
Vráceno do 14 dnů
Záruka:
24 měsíců (IČ: 12 měsíců)
Doporučené příslušenství pro dokoupení
Telefón vrátený zákazníkom do 14 dní. Škrabančenky na zadnom kryte. Rám a LCD bez známok užívania
Kompletné balenie
Záruka 24 mesiacov
Popis produktu
Xiaomi Redmi Go je díky výbornému poměru cena/výkon, kompaktnímu a odolnému provedení i úspornému operačnímu systému ideální první telefon. Nabízí plynulý chod bez zasekávání a vzhledem k velikosti displeje i hardwarové vybavení i dlouhou výdrž baterie.
Paměťová karta i druhá SIM
Kapacitu 16 GB vnitřní paměti můžete snadno a rychle rozšířit paměťovou kartou. Xiaomi Redmi Go má i slot na druhou SIM kartu a 3,5 mm jack. Uživatelů potěší i 2 fotoaparáty: zadní 8megapixelový s LED bleskem a přední 5megapixelový kamera.


Vlastnosti
- Kompaktní telefon ideální pro nenáročné uživatele a začátečníky
- Odlehčený a úsporný operační systém Android Go zajišťuje plynulý chod telefonu
- Výkonný čtyřjádrový procesor Qualcomm Snapdragon 425 s frekvencí až 1,4 GHz je ve své cenové kategorii mimořádně výkonný
- Dlouhá výdrž baterie
- HD displej s poměrem 16:9
- Odolné plastové provedení a malé rozměry
- Podpora 2 SIM karet
- Bluetooth 4.0
Baterie a nabíjení
| akumulátor: | Li-Ion (3 000 mAh) |
| bezdrátové nabíjení: | ne |
Displej
| rozlišení a jemnost: | 1 280 × 720 px (294 PPI) |
| stavová LED dioda: | ? |
| tvrzené sklo: | ano |
| typ: | TFT IPS |
| typ matice: | RGB |
| úhlopříčka: | 5" |
| zvýšená citlivost: | ne |
Fotoaparát a videokamera - Hlavní fotoaparát
| blesk: | LED dioda |
| optická stabilizace: | ne |
| rozlišení: | 8 Mpx |
| zoom: | digitální |
Fotoaparát a videokamera - Natáčení videa
| max. rozlišení: | 1 920 × 1 080 px, 30 FPS |
Fotoaparát a videokamera - Přední fotoaparát
| rozlišení snímače: | 5 Mpx |
Hardware
| hmotnost: | 137 g |
| klávesnice: | dotyková |
| rozměry: | 140,4 × 70,1 × 8,4 mm |
| stereo reproduktory: | ne |
| typ konstrukce: | klasická |
| zvýšená odolnost: | ne |
Hardware
| slot pro 2 SIM karty: | ano |
Hardware - Biometrické zabezpečení
| čtečka otisků prstů: | ne |
| vizuální zabezpečení: | ? |
Hardware - Ostatní
| audio konektor: | 3,5mm jack |
| FM rádio: | ano |
| systémový konektor: | Micro USB |
Hardware - Paměť
| integrovaná paměť: | 8 GB |
| paměťové karty: | microSDXC (max 256 GB) |
| RAM: | 1 GB |
Hardware - Výpočetní výkon
| chipset: | Qualcomm Snapdragon 425 MSM8917 |
| grafický akcelerátor: | ? |
| procesor: | 8×1,4 GHz |
Konektivita - Datové sítě
| Bluetooth: | 4.2 |
| Infraport: | ano |
| NFC: | ? |
| Wi-Fi: | 802.11a/b/g/n/ac |
Konektivita - Mobilní sítě
| EDGE: | ano |
| GSM pásma: | 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| HSPA: | 42 / 5,76 Mb/s |
| LTE: | 150 / 50 Mb/s |
| LTE pásma: | 800 / 850 / 1 800 / 2 100 / 2 600 MHz |
| SIM karta: | 2× nano SIM |
| W-CDMA (3G) pásma: | 850 / 1 900 / 2 100 MHz |
Konektivita - Poloha
| elektronický kompas: | ano |
| GLONASS: | ano |
| GPS: | ano |
Ostatné
| Barva: | Black |
Ostatní - Software
| hlasový asistent: | Google Assistant |
| operační systém: | Android Oreo (Go edition) |
Základní údaje
| výrobce: | Xiaomi |
Hodnocení:
Průměr hodnocení: 0.0
K produktu máme 0 recenzí
| Hlavní specifikace | |
|---|---|
|
|
5" úhlopříčka |
|
|
ano slot pro 2 SIM karty |
|
|
1 GB RAM |
| Všetky specifikace | |








