Xiaomi Redmi 7A 2GB/32GB Gem Red
- Xiaomi
- Momentálně nedostupné
Doporučené příslušenství pro dokoupení
Popis produktu
Chytrý mobilní telefon Redmi 7A od značky Xiaomi obsahuje vše, co od smartphonu očekáváte. Je vybaven kvalitním HD+ displejem, 12Mpix fotoaparátem i osmijádrovým procesorem pro plynulý výkon. Jeho decentní design se zaoblenými hranami vám skvěle padne do ruky a díky voděodolné úpravě odolá jeho povrch okolním nástrahám. Telefonu nechybí vysokokapacitní baterie, schopnost rychlého nabíjení ani technologie rozpoznání tváře.
Vlastněte eleganci
Redmi 7A je mobilní telefon, jehož design si zamilujete na první pohled. Matný povrch je elegantní i praktický a jemné zaoblené hrany mu dodávají nadčasový ráz. Svého favorita si můžete zvolit z několika barevných provedení.


Nepřehlédněte jediný detail
Na přední straně smartphonu se rozprostírá 5.45palcová obrazovka s poměrem stran 18:9. Ta vám poskytne dokonalou kombinaci jasu a barev, a to ve vysokém HD+ rozlišení. Telefon navíc díky své optimální velikosti skvěle padne do ruky.
Fotografujte jako profík
Krásné snímky plné přirozených barev – takové výsledky podává fotoaparát, který ve smartphonu objevíte. Je vybaven 12 Mpix a řadou pokročilých funkcí. Nechybí mu kvalitní autofokus nebo režim pro dokonalé selfie snímky.


Užijte si nadupaný výkon
Mobilní telefon je vybaven osmijádrovým procesorem Qualcomm Snapdragon, který se postará o ničím nerušený chod. Veškeré operace poběží bez nepříjemného sekání či přehřívání přístroje.
Buďte o krok napřed
Smartphonu nechybí řada inovativních funkcí, díky kterým vám nebude nic chybět. Odemykejte svůj telefon pomocí obličeje, užijte si jeho zvýšené odolnosti díky voděodolnému povrchu nebo ho nabíjejte rychlostí blesku. To vše a mnohem více vám nabídne ve svém kompaktním těle.

Baterie a nabíjení
| akumulátor: | Li-Ion (4 000 mAh) |
| bezdrátové nabíjení: | ne |
Displej
| rozlišení a jemnost: | 1 440 × 720 px (295 PPI) |
| stavová LED dioda: | ano |
| tvrzené sklo: | ano |
| typ: | TFT IPS |
| typ matice: | RGB |
| úhlopříčka: | 5,45" |
| zvýšená citlivost: | ne |
Fotoaparát a videokamera - Hlavní fotoaparát
| blesk: | LED dioda |
| optická stabilizace: | ne |
| rozlišení: | 13 Mpx |
| zoom: | digitální |
Fotoaparát a videokamera - Natáčení videa
| max. rozlišení: | 1 920 × 1 080 px, 30 FPS |
Fotoaparát a videokamera - Přední fotoaparát
| rozlišení snímače: | 5 Mpx |
Hardware
| hmotnost: | 150 g |
| klávesnice: | dotyková |
| rozměry: | 146,3 × 70,4 × 9,6 mm |
| stereo reproduktory: | ne |
| typ konstrukce: | klasická |
| zvýšená odolnost: | ne |
Hardware
| slot pro 2 SIM karty: | ano |
Hardware - Biometrické zabezpečení
| čtečka otisků prstů: | ne |
| vizuální zabezpečení: | 2D sken obličeje |
Hardware - Ostatní
| audio konektor: | 3,5mm jack |
| FM rádio: | ano |
| systémový konektor: | Micro USB |
Hardware - Paměť
| integrovaná paměť: | 32 GB |
| paměťové karty: | microSDXC (max 256 GB) |
| RAM: | 2 GB |
Hardware - Výpočetní výkon
| chipset: | Qualcomm Snapdragon 439 |
| grafický akcelerátor: | Adreno 505 |
| procesor: | 4×1,95 GHz + 4×1,45 GHz |
Konektivita - Datové sítě
| Bluetooth: | 4.2 |
| Infraport: | ano |
| NFC: | ne |
| Wi-Fi: | 802.11a/b/g/n/ac |
Konektivita - Mobilní sítě
| EDGE: | ano |
| GSM pásma: | 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| HSPA: | 42 / 5,76 Mb/s |
| LTE: | 150 / 50 Mb/s |
| LTE pásma: | 800 / 850 / 1 800 / 2 100 / 2 600 MHz |
| SIM karta: | 2× nano SIM |
| W-CDMA (3G) pásma: | 850 / 1 900 / 2 100 MHz |
Konektivita - Poloha
| elektronický kompas: | ano |
| GLONASS: | ano |
| GPS: | ano |
Ostatné
| Barva: | Gem Red |
Ostatní - Příslušenství
| základní příslušenství: | USB kabel, stereo sluchátka |
Ostatní - Software
| hlasový asistent: | Google Assistant |
| operační systém: | Android 9.0 |
Základní údaje
| výrobce: | Xiaomi |
Hodnocení:
Průměr hodnocení: 0.0
K produktu máme 0 recenzí
| Hlavní specifikace | |
|---|---|
|
|
5,45" úhlopříčka |
|
|
ano slot pro 2 SIM karty |
|
|
2 GB RAM |
| Všetky specifikace | |







