Xiaomi Redmi 5 3GB/32GB Global Gold
- Xiaomi
- Momentálně nedostupné
Doporučené příslušenství pro dokoupení
Popis produktu
V páté generací velmi oblíbených telefonů RedMi nastupuje Xiaomi i v této řadě na vlnu trendu tenkých rámečků a širšího displeje s poměrem stran 18:9. A novým modelům RedMi 5 a Redmi 5 Plus to opravdu sluší. RedMi 5 ukrývá v kovovém těle solidní výkon a překvapí vás jak je úzký, přestože má úhlopříčku 5.7", jeho šíře se spolehlivě dostala na úroveň běžných 5.2" telefonů. A co je další předností? Cena, kterou v tomto novém trendy vzhledu budete hledat jen těžko.
Velký IPS displej
Nový RedMi 5 se přizpůsobil trendům a přichází s designem minimálních rámečků a využitím formátu displeje 18:9 s rozšířeným HD rozlišením 1440 x 720 bodů. Můžete se těšit na obraz s vysokým kontrastem a jasem, dokonalé zobrazení barev a široké pozorovací úhly technologie IPS. Na displeji RedMi 5 zažijete skvělou zábavu.


Nezmeškejte žádnou akci
Díky 12 MPx hlavnímu fotoaparátu se světelností f/2.2 a automatickým zaostřováním PDAF vám zajistí vždy ostré fotografie plné živých a zářivých barev a videa ve vysokém rozlišení. Poskytuje přirozené barvy i za horšího světla díky pěkné světelnosti a velkým bodům snímače. A s výkonným LED bleskem jsou fotografie perfektní i v noci. Druhý fotoaparát s 5 MPx snímačem vám zase umožní vytvářet jednoduše oblíbená selfie.
Potřebný výkon
Xiaomi RedMi 5 zvládne vše co od něj očekáváte. Základ tvoří 8jádrový procesor Qualcomm Snapdragon 450, který je doplněn operační paměti 3 GB a grafickým akcelerátorem Adreno 506. To vše je podpořeno interní pamětí 32 GB a slotem pro karty microSD, takže vám poskytuje dostatek prostoru pro veškerou zábavu.


Čtečka otisků prstů
Odemkněte svůj telefon rychle a bezpečně. Díky čtečce otisků prstů na zadní straně získáte přístup k funkcím během okamžiku bez nutnosti zadávat heslo.
Vyladěné uživatelské rozhraní MIUI v8
Vyzkoušejte nejnovější uživatelské rozhraní MIUI v9 systému Android 7 Nougat. Získáte s ním jiný pohled na ovládání systému Android a již se nebudete chtít vracet ke složitosti většiny ostatních rozhraní. Snadno si ho přizpůsobíte, je intuitivní, propracované, s moderním a zajímavým vzhledem. MIUI v9 přináší opět množství nových funkcí.


Pohodlí s funkcí DualSIM
Díky telefonu Xiaomi RedMi 5 už nikdy nebudete muset řešit problém, kam s druhou SIM kartou nebo s druhým telefonem, který vám zabírá akorát tak místo v kapse a přidělává vrásky na čele. Tento smartphone je vybaven sloty pro dvě SIM karty, takže vám na vše stačí jen jedno zařízení. Můžete tak mít pohromadě své soukromé i firemní telefonní číslo. Jedná se o hybridní řešení s možností současného využití 2 SIM karet nebo SIM a microSD karty.
Baterie a nabíjení
| akumulátor: | Li-Ion (3 300 mAh) |
| bezdrátové nabíjení: | ne |
| nabití baterie do 100%: | 2:21 hodin |
| nabití baterie do 80%: | 1:54 hodin |
Displej
| rozlišení a jemnost: | 1 440 × 720 px (282 PPI) |
| stavová LED dioda: | ano |
| tvrzené sklo: | ano |
| typ: | TFT IPS |
| typ matice: | RGB |
| úhlopříčka: | 5,7" |
| zvýšená citlivost: | ne |
Fotoaparát a videokamera - Hlavní fotoaparát
| blesk: | LED dioda |
| optická stabilizace: | ne |
| rozlišení: | 12 Mpx |
| světelnost objektivu: | f/2,2 |
| zoom: | digitální |
Fotoaparát a videokamera - Natáčení videa
| max. rozlišení: | 1 920 × 1 080 px, 30 FPS |
Fotoaparát a videokamera - Přední fotoaparát
| rozlišení snímače: | 5 Mpx |
Hardware
| hmotnost: | 157 g |
| klávesnice: | dotyková |
| rozměry: | 151,8 × 72,8 × 7,7 mm |
| stereo reproduktory: | ne |
| typ konstrukce: | klasická |
| zvýšená odolnost: | ne |
Hardware
| slot pro 2 SIM karty: | ano |
Hardware - Biometrické zabezpečení
| čtečka otisků prstů: | ano |
| vizuální zabezpečení: | ? |
Hardware - Ostatní
| audio konektor: | 3,5mm jack |
| FM rádio: | ano |
| systémový konektor: | Micro USB |
Hardware - Paměť
| integrovaná paměť: | 32 GB |
| paměťové karty: | microSDXC (max 128 GB) |
| RAM: | 3 GB |
| využitelná paměť: | 10 GB z 16 GB |
Hardware - Výpočetní výkon
| chipset: | Qualcomm Snapdragon 450 |
| grafický akcelerátor: | Adreno 506 |
| procesor: | 8×1,8 GHz |
Konektivita - Datové sítě
| Bluetooth: | 4.2 |
| Infraport: | ano |
| NFC: | ne |
| Wi-Fi: | 802.11b/g/n |
Konektivita - Mobilní sítě
| EDGE: | ano |
| GSM pásma: | 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| HSPA: | 42 / 5,76 Mb/s |
| LTE: | 150 / 50 Mb/s |
| LTE pásma: | 800 / 850 / 1 800 / 2 100 / 2 600 MHz |
| SIM karta: | 2× nano SIM |
| W-CDMA (3G) pásma: | 850 / 1 900 / 2 100 MHz |
Konektivita - Poloha
| elektronický kompas: | ano |
| GLONASS: | ano |
| GPS: | ano |
Ostatné
| Barva: | Gold |
Ostatní - Příslušenství
| základní příslušenství: | USB kabel, stereo sluchátka |
Ostatní - Software
| hlasový asistent: | Google Assistant |
| operační systém: | Android 7.1 |
Základní údaje
| výrobce: | Xiaomi |
Hodnocení:
Průměr hodnocení: 5.0
K produktu máme 2 recenzí
| Hlavní specifikace | |
|---|---|
|
|
5,7" úhlopříčka |
|
|
ano slot pro 2 SIM karty |
|
|
3 GB RAM |
| Všetky specifikace | |


