Xiaomi Redmi 4X 3GB/32GB Global Gold
- Xiaomi
- Momentálně nedostupné
Doporučené příslušenství pro dokoupení
Popis produktu
Značka Xiaomi přichází na trh s další generací mobilních telefonů Redmi. Mobilní telefon Xiaomi Redmi 4X LTE navazuje na předchozí generaci a za velmi příznivou cenu nabízí skvělou výbavu zabalenou do elegantní kovové konstrukce v nestárnoucí černé barvě. Smartphon Xiaomi Redmi 4X LTE zaujme svým výkonem a uspokojí tak uživatele, kteří využívají telefon k práci, ale i uživatele zaměřené především na multimédia a hry. Samozřejmostí je již tradiční operační systém Google Android s uživatelskou nadstavbou MIUI.
Kvalitní displej
Dominantou smartphonu Xiaomi Redmi 4X LTE je 5" IPS displej s HD rozlišením, který poskytne skvělou podívanou ať už budete sledovat filmy, brouzdat po internetu nebo hrát hry.


Špičkové fotoaparáty
Těšit se můžete i na 13Mpx fotoaparát na zadní straně mobilního telefonu Xiaomi Redmi 4X LTE s automatickým zaostřováním, možností natáčet Full HD videa, světelností f/2,2 či LED bleskem pro případ nepříznivých světelných podmínek. Přední strana telefonu nabídne selfie kameru s rozlišením 5 Mpx.
Výkonný hardware
Chytrý telefon Xiaomi Redmi 4X LTE v barvě Black pohání procesor Qualcomm Snapdragon. Ten je podporovaný ještě 3GB RAM, což už je velmi slušná kombinace pro plynulý a svižný běh operačního systému a dalších aplikací či her. Interní úložiště pojme až 32 GB dat a pro případ nedostatku místa, můžete využít slot na microSD karty o velikosti až 128 GB.


Maximální bezpečnost
Zadní strana mobilního telefonu Xiaomi Redmi 4X LTE kromě fotoaparátu nabízí ještě čtečku otisků prstů, která zvýší zabezpečení vašich dat. Jistě vás potěší i přítomnost LTE, Dual SIM či funkce USB OTG. Skvělou výdrž na jedno nabití slibuje baterie s kapacitou 4100 mAh – baterie je integrovaná a nelze ji uživatelsky vyměnit.
Baterie a nabíjení
| akumulátor: | Li-Ion (4 100 mAh) |
| bezdrátové nabíjení: | ne |
| nabití baterie do 100%: | 2:37 hodin |
| nabití baterie do 80%: | 1:53 hodin |
Displej
| rozlišení a jemnost: | 1 280 × 720 px (294 PPI) |
| stavová LED dioda: | ano |
| tvrzené sklo: | ano |
| typ: | TFT IPS |
| typ matice: | RGB |
| úhlopříčka: | 5" |
| zvýšená citlivost: | ne |
Fotoaparát a videokamera - Hlavní fotoaparát
| blesk: | LED dioda |
| optická stabilizace: | ne |
| rozlišení: | 13 Mpx |
| světelnost objektivu: | f/2 |
| zoom: | digitální (8×) |
Fotoaparát a videokamera - Natáčení videa
| max. rozlišení: | 1 920 × 1 080 px, 30 FPS |
Fotoaparát a videokamera - Přední fotoaparát
| rozlišení snímače: | 5 Mpx |
Hardware
| hmotnost: | 150 g |
| klávesnice: | dotyková |
| rozměry: | 139,2 × 70 × 8,7 mm |
| stereo reproduktory: | ne |
| typ konstrukce: | klasická |
| zvýšená odolnost: | ne |
Hardware
| slot pro 2 SIM karty: | ano |
Hardware - Biometrické zabezpečení
| čtečka otisků prstů: | ano |
| vizuální zabezpečení: | ? |
Hardware - Ostatní
| audio konektor: | 3,5mm jack |
| FM rádio: | ne |
| systémový konektor: | Micro USB |
Hardware - Paměť
| integrovaná paměť: | 32 GB |
| paměťové karty: | microSDXC (max 128 GB) |
| RAM: | 3 GB |
Hardware - Výpočetní výkon
| chipset: | Qualcomm Snapdragon 435 MSM8940 |
| grafický akcelerátor: | Adreno 536 |
| procesor: | 8×1,4 GHz, 28 nm |
Konektivita - Datové sítě
| Bluetooth: | 4.2 |
| Infraport: | ano |
| NFC: | ne |
| Wi-Fi: | 802.11b/g/n |
Konektivita - Mobilní sítě
| EDGE: | ano |
| GSM pásma: | 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| HSPA: | 42 / 5,76 Mb/s |
| LTE: | 150 / 50 Mb/s |
| LTE pásma: | 1 800 / 2 100 / 2 600 MHz |
| SIM karta: | 2× nano SIM |
| W-CDMA (3G) pásma: | 850 / 1 900 / 2 100 MHz |
Konektivita - Poloha
| elektronický kompas: | ano |
| GLONASS: | ano |
| GPS: | ano |
Ostatné
| Barva: | Gold |
Ostatní - Příslušenství
| základní příslušenství: | USB kabel, stereo sluchátka |
Ostatní - Software
| hlasový asistent: | Google Voice Search |
| operační systém: | Android 7.0 |
Základní údaje
| výrobce: | Xiaomi |
Hodnocení:
Průměr hodnocení: 5.0
K produktu máme 2 recenzí
| Hlavní specifikace | |
|---|---|
|
|
5" úhlopříčka |
|
|
ano slot pro 2 SIM karty |
|
|
3 GB RAM |
| Všetky specifikace | |


