Xiaomi Mi Mix 2S 6GB/64GB Black
- Xiaomi
- Momentálně nedostupné
Doporučené příslušenství pro dokoupení
Popis produktu
Oproti svojmu predchodcovi sa Xiaomi Mi Mix 2S vylepšilo v mnohých ohľadoch, z nich najväčším je špičkový duálny fotoaparát alebo možnosť bezdrôtového nabíjania. Výrobca tiež vylepšil už tak ohromný výkon a pridal nový osemjadrový procesor Snapdragon 845, ktorému sekunduje 6 GB operačná pamäť pre bleskovú funkciu aj tých najnáročnejších aplikácií a hier. Všetky dáta sa ukladajú na 64 GB pamäť. Čerešničkou na torte je kvalitne spracované keramické telo, ktoré prepožičiava telefónu výnimočný dizajn. Praktická čítačka odtlačkov prstov sa nachádza, ako aj na predchádzajúcom modeli, na zadnej strane mobilu. Veľká batéria udrží telefón na príjme po celý deň a v prípade potreby ju môžete tiež rýchlo nabiť.
Kľúčové vlastnosti čierneho mobilného telefónu Xiaomi Mi Mix 2S
Krásny dizajn s keramickým telom Senzačný FHD+ displej s minimálnymi rámčekmi Výkonný procesor Snapdragon 845 Špičkový duálny fotoaparát Čítačka odtlačkov prstov Podpora Dual SIM Najnovšie Android 8.0 Oreo s rozhraním MIUI


Senzačný FHD+ displej
Krásny dizajn telefónu bol dosiahnutý aj vďaka ohromnému 5,99" displeju, ktorý zaberá v podstate celú prednú plochu a nedáva tak miesto zbytočným rámčekom. Na displej je radosť pozerať. Jemné FHD+ rozlíšenie a IPS technológia vytvára špičkový obraz so živými farbami a vysokým kontrastom, takže všetko vyzerá krásne.
Špičkový duálny fotoaparát
V novom modeli Mi Mix 2S sa nachádza duálny fotoaparát s rozlíšením 12 + 12 Mpx, ktorý vyhotovuje fantastické zábery vyrážajúce dych. Prítomnosť teleobjektívu pomáha telefónu v snímaní výnimočne kvalitných fotografií, ktoré sa svojou úrovňou blížia drahým zrkadlovkám. Skvelá svetelnosť f/1,8 je zárukou ostrých a jasných fotografií bez šumu aj v zlom osvetlení. Poteší tiež prítomnosť prednej 5 Mpx kamery, ktorú môžete využiť na obľúbené selfies alebo videohovory s vašimi blízkymi.


Android 8.0 s rozhraním MIUI
Xiaomi Mi Mix 2S prichádza s najnovšou verziou obľúbeného operačného systému Android 8.0 Oreo, ktorý ponúka vysoké zabezpečenie, vychytané funkcie a online obchod Play Store, kde nájdete tisíce praktických aplikácií alebo hier, z ktorých sú mnohé zadarmo. Ovládanie prístroja je ešte jednoduchšie a príjemnejšie vďaka rozhraniu MIUI od Xiao.
Baterie a nabíjení
| akumulátor: | Li-Ion (3 400 mAh) |
| bezdrátové nabíjení: | ano |
| nabití baterie do 100%: | 1:43 hodin |
| nabití baterie do 80%: | 1:14 hodin |
Displej
| rozlišení a jemnost: | 2 160 × 1 080 px (403 PPI) |
| stavová LED dioda: | ano |
| tvrzené sklo: | ano |
| typ: | TFT IPS |
| typ matice: | RGB |
| úhlopříčka: | 5,99" |
| zvýšená citlivost: | ano |
Fotoaparát a videokamera - Hlavní fotoaparát
| blesk: | LED dioda |
| optická stabilizace: | ne |
| rozlišení: | 12 Mpx |
| světelnost objektivu: | f/1,8 |
| velikost senzoru: | 1/2,6" |
| zoom: | optický (2×) |
Fotoaparát a videokamera - Natáčení videa
| max. rozlišení: | 3 840 × 2 160 px, 30 FPS |
Fotoaparát a videokamera - Přední fotoaparát
| rozlišení snímače: | 5 Mpx |
Hardware
| hmotnost: | 191 g |
| klávesnice: | dotyková |
| rozměry: | 150,9 × 74,9 × 8,1 mm |
| stereo reproduktory: | ne |
| typ konstrukce: | klasická |
| zvýšená odolnost: | ne |
Hardware
| slot pro 2 SIM karty: | ano |
Hardware - Biometrické zabezpečení
| čtečka otisků prstů: | ano |
| vizuální zabezpečení: | ? |
Hardware - Ostatní
| audio konektor: | přes systémový konektor |
| FM rádio: | ne |
| systémový konektor: | USB-C |
Hardware - Paměť
| integrovaná paměť: | 64 GB |
| paměťové karty: | ne |
| RAM: | 6 GB |
| využitelná paměť: | 52 GB z 64 GB |
Hardware - Výpočetní výkon
| chipset: | Qualcomm Snapdragon 845 |
| grafický akcelerátor: | Adreno 630 |
| procesor: | 4×2,8 GHz + 4×1,8 GHz, 10 nm |
Konektivita - Datové sítě
| Bluetooth: | 5.0 |
| Infraport: | ne |
| NFC: | ano |
| Wi-Fi: | 802.11a/b/g/n/ac |
Konektivita - Mobilní sítě
| EDGE: | ano |
| GSM pásma: | 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| HSPA: | 42 / 5,76 Mb/s |
| LTE: | 1 000 / 150 Mb/s |
| LTE pásma: | 700 / 800 / 850 / 900 / 1 700 / 1 800 / 1 900 / 2 100 / 2 600 MHz |
| SIM karta: | 2× nano SIM |
| W-CDMA (3G) pásma: | 850 / 900 / 1 900 / 2 100 MHz |
Konektivita - Poloha
| elektronický kompas: | ano |
| GLONASS: | ano |
| GPS: | ano |
Ostatné
| Barva: | Black |
Ostatní - Příslušenství
| další: | jehla pro vysunutí zásuvky se SIM kartou |
| základní příslušenství: | USB kabel |
Ostatní - Software
| hlasový asistent: | Google Assistant |
| operační systém: | Android 8.0 |
Výdrž
| bezdrátové nabíjení: | ano |
Základní údaje
| výrobce: | Xiaomi |
Hodnocení:
Průměr hodnocení: 0.0
K produktu máme 0 recenzí
| Hlavní specifikace | |
|---|---|
|
|
5,99" úhlopříčka |
|
|
ano slot pro 2 SIM karty |
|
|
6 GB RAM |
| Všetky specifikace | |


