Xiaomi Mi Band 5
- Xiaomi
- Na cestě
Doporučené příslušenství pro dokoupení
Popis produktu
Sportovní náramky Xiaomi se staly populárními díky vysoké kvalitě a příznivé ceně. Výjimkou není ani pátá generace, která přichází s novými vylepšeními. Mi Band 5 má větší barevný displej s přizpůsobitelným jasem a širší nabídkou sportovních aktivit - nabízí celkově 11 různých pohybových variant. Nechybí měření tepu a spánku včetně REM fáze a vypočítání celkového osobního skóre pomocí Personal Activity Intelligence. Baterie vydrží i při velkém vytížení minimálně 14 dní a na nabíječce stráví náramek jen několik desítek minut.
Barevný displej
Displej nové generace oblíbených náramků od Xiaomi prošel inovací, a proto se Mi Band 5 pyšní barevnou 1,1" obrazovkou s technologií AMOLED, na které si můžete nastavit jas i zobrazení času podle vlastních preferencí. Nechybí dotykové tlačítko, které slouží k zapnutí displeje nebo návrat na domovskou obrazovku.


Delší výdrž
Akcelerometr i gyroskop jsou ještě přesněji než dříve, navíc senzory mají nižší spotřebu energie, takže vám náramek vydrží na jedno nabití déle než dva týdny. Potom stačí necelé dvě hodiny v magnetické nabíječce a je opět připraven dohlížet na vaše zdraví a sportovní výkony.
Všestranný
Fitness náramek rozpozná jedenáct různých sportů. Samozřejmostí je běh venku iv interiéru a cyklistika, ale nechybí ani skákání přes švihadlo, jízda na eliptickém trenažéru nebo jóga. Mi Band 5 je navíc voděodolný, takže s ním můžete sledovat váš rostoucí výkon i při plavání.


Zdravotní asistent
S monitorem srdeční frekvence budete mít přehled o svém pulsu během celého dne. Náramek vás bude sledovat iv noci a každé ráno pro vás připraví podrobnou statistiku s časem hlubokého, lehkého a REM spánku. Ženám bude zas měřit menstruační cyklus včetně ovulace.
Množství různých funkcí
Vestavěný krokoměr vám bude počítat každý pohyb. Můžete si nastavit cíl, který chcete dosáhnout, a sledovat, jak se vám ho daří plnit. Fitness náramek kontroluje i hladinu stresu a nabídne vám dechové cvičení na uklidnění. Můžete jej použít i jako dálkové ovládání telefonu a nechybí mu ani časovač nebo předpověď počasí.

Displej
| dotykový displej: | rezistivní |
| počet barev: | 16 mio. |
| rozlišení a jemnost: | 126 × 294 px |
| tvar displeje: | hranatý |
| typ: | AMOLED |
| úhlopříčka: | 1,1" |
| zakřivený displej: | ano |
Fotoaparát
| integrovaný fotoaparát: | ne |
| natáčení videa: | ne |
Hardware
| hmotnost: | 12,1 g |
| mikrofon: | ano |
| reproduktor: | ne |
| rozměry: | 47 × 18,2 × 12,5 mm |
| typ pásku: | umělý |
| typ zapínání: | flexibilní materiál |
| výměnný pásek: | ano |
| zvýšená odolnost: | ano |
Hardware - Výpočetní výkon
| integrovaná paměť: | 16 MB |
| paměťové karty: | ne |
| RAM: | 1 MB |
Konektivita
| audio konektor: | ne |
| Bluetooth: | 5.0 |
| Infraport: | ne |
| mobilní sítě: | ne |
| NFC: | ano |
| Wi-Fi: | ne |
Senzory
| akcelerometr: | ano |
| barometr: | ano |
| GPS: | ne |
| gyroskop: | ano |
| senzor okolního světla: | ano |
| senzor srdečního tepu: | ano |
Software
| fitness aplikace: | ano |
| hlasový asistent: | ano |
| hudební přehrávač: | ne |
| kalendář: | ne |
| kompatibilní OS: | Android, iOS |
| možnost instalovat aplikace: | ne |
| navigace: | ne |
| název mapové aplikace: | ne |
| notifikace z připojeného zařízení: | ano |
| operační systém: | proprietální |
| ovládání hudebního přehrávače: | ano |
| poznámky: | ne |
| prohlížeč obrázků: | ne |
Telefonní funkce a zprávy
| ovládání hovorů: | ne |
| podpora hovorů: | ne |
| podpora SMS: | ne |
| seznam kontaktů: | ne |
Výdrž
| akumulátor: | Li-Ion (125 mAh) |
| způsob nabíjení: | bezdrátové |
Základní údaje
| výrobce: | Xiaomi |
Hodnocení:
Průměr hodnocení: 4.7
K produktu máme 3 recenzí
| Hlavní specifikace | |
|---|---|
|
|
1,1" úhlopříčka |
| Všetky specifikace | |









