Doporučené příslušenství pro dokoupení
Inteligentny naramok vrateny zakaznikom do 14 dni. Top stav
Kompletne balenie
Zaruka 24 mesiacov
Popis produktu
Běhejte, plavte, věnujte se cyklistice, nebo třeba vyrazte na túru. Se sportovním náramkem Mi Band 4 od značky Xiaomi dosáhnete lepších výsledků a budete připraveni na nové výzvy. Náramek je vysoce pohodlný, vybavený barevným dotykovým displejem a řadou užitečných funkcí. Sleduje váš srdeční tep a počítá vaše kroky, nabízí užitečné notifikace a můžete ho propojit se svým smartphonem. Dohlédne na vás při spánku, ve vodě a na jedno nabití vydrží běžet až 20 dní.
Ten nejlepší dohled na každém kroku
Ať už se věnujete běhu nebo třeba cyklistice, náramek vám vždy nabídne ty nejlepší možnosti. Sleduje váš srdeční tep, spálené kalorie i počet kroků. Nikdy nepoleví a dohlédne na vás dokonce i ve spánku a také vás upozorní, pokud příliš dlouho sedíte.


Ideální společník i do vody
Náramek se chlubí voděodolnou certifikací a vzít si ho můžete klidně i do bazénu. Je voděodolný až do 50 metrů pod hladinu a je schopen rozpoznat až 5 různých plaveckých stylů.
Přehledný dotykový displej
Náramek představuje svým uživatelům zcela nový displej, který je nejen větší a barevnější, ale díky AMOLED technologii vyniká skvělou kvalitou. Elegantní design v široké barevné škále navíc představuje perfektní volbu pro každého sportovce.


Spojení s chytrým telefonem
Pro ještě snadnější život teď můžete svůj sportovní náramek propojit se smartphonem a snadno na něm sledovat příchozí upozornění. Stejně tak můžete za jeho pomoci ovládat přehrávání hudby.
Dlouhodobá výdrž
Náramek na jediné nabití vydrží až 20 dní v provozu. Nemusíte proto myslet na jeho každodenní nabíjení.

Displej
| dotykový displej: | rezistivní |
| počet barev: | 16 mio. |
| rozlišení a jemnost: | 120 × 240 px |
| tvar displeje: | hranatý |
| typ: | AMOLED |
| úhlopříčka: | 0,95" |
| zakřivený displej: | ano |
Fotoaparát
| integrovaný fotoaparát: | ne |
| natáčení videa: | ne |
Hardware
| hmotnost: | 22,1 g |
| mikrofon: | ne |
| reproduktor: | ne |
| rozměry: | 45 × 18 × 9 mm |
| typ pásku: | umělý |
| typ zapínání: | flexibilní materiál |
| výměnný pásek: | ano |
| zvýšená odolnost: | ano |
Hardware - Výpočetní výkon
| integrovaná paměť: | 16 MB |
| paměťové karty: | ne |
| RAM: | 1 MB |
Konektivita
| audio konektor: | ne |
| Bluetooth: | 5.0 |
| Infraport: | ne |
| mobilní sítě: | ne |
| NFC: | ne |
| Wi-Fi: | ne |
Ostatné
| Distribuce: | EU |
Senzory
| akcelerometr: | ano |
| barometr: | ne |
| GPS: | ne |
| gyroskop: | ano |
| senzor okolního světla: | ne |
| senzor srdečního tepu: | ano |
Software
| fitness aplikace: | ano |
| hudební přehrávač: | ne |
| kalendář: | ne |
| kompatibilní OS: | Android, iOS |
| možnost instalovat aplikace: | ne |
| navigace: | ne |
| název mapové aplikace: | ne |
| notifikace z připojeného zařízení: | ano |
| operační systém: | proprietální |
| ovládání hudebního přehrávače: | ano |
| poznámky: | ne |
| prohlížeč obrázků: | ne |
Telefonní funkce a zprávy
| ovládání hovorů: | ne |
| podpora hovorů: | ne |
| podpora SMS: | ne |
| seznam kontaktů: | ne |
Výdrž
| akumulátor: | Li-Ion (135 mAh) |
| nabití baterie do 100%: | 1:03 hodin |
| způsob nabíjení: | proprietární kolébka |
Základní údaje
| výrobce: | Xiaomi |
Hodnocení:
Průměr hodnocení: 0.0
K produktu máme 0 recenzí
| Hlavní specifikace | |
|---|---|
|
|
0,95" úhlopříčka |
| Všetky specifikace | |








