Doporučené příslušenství pro dokoupení
Popis produktu
Sony Xperia Z22 je tím pravým dokumentaristou životních zážitků. Jeho velký fotografický snímač s rozlišením 20,7 megapixelů přináší obraz srovnatelný s digitálními fotoaparáty. Xperia Z2 zaznamenává videa v rozlišení 4K a díky tomu jsou všechny vzpomínky ukládány v nadstandardním rozlišení a kvalitě. Telefon obsahuje mnoho chytrých aplikací pro úpravy fotek a videí, se kterými každý snadno vytvoří neobyčejné snímky. Spolu s velkou rychlostí, kterou má díky čtyř jádrovému procesoru, přináší i výjimečný obraz a ničím nerušený zvuk. Prvotřídní je i jeho odolnost, neublíží mu prach ani voda a je snadno ovladatelný i za deště.
Vzpomínky, které nevyblednou
Sony Xperia Z22 přináší možnost pořizování prvotřídních fotografií a videí. Vaše vzpomínky budou vždy ostré, plné barev a stále při ruce. Rozlišení 20,7 megapixelů a velký snímač konkuruje digitálním fotoaparátům. Xperia Z2 zaznamenává videa v rozlišení 4K a díky tomu jsou všechny vzpomínky ukládány v nadstandardním rozlišení a kvalitě.


Dynamický zvuk a obraz plný života
Na cestě v přecpaném vlaku, autobuse plném dětí, letadle nacpaném k prasknutí, nebo na rušné ulici vždy uslyšíte jen to, co budete chtít. Od obtěžujících zvuků vás odpoutají stereo reproduktory s technologií pro potlačení hluku z okolí. Proto si ve sluchátkách můžete užívat své oblíbené písničky a filmy bez rušivého elementu okolí.
Vžijte se do příběhu
Displej o velikosti 5,2 palců je přehledný a dostatečně velký na sledování filmů a videí. S rozlišením Full HD a technologií Live Colour LED vtáhne diváka svou hloubkou přímo do děje.


Snadné ovládání i v dešti
Počasí je nevyzpytatelné a někdy zaprší, když se to nejméně hodí. Většina mobilních telefonů je v tu chvíli špatně ovladatelná, ale Xperia Z2 si poradí i s výkyvy počasí. Telefon je velmi odolný a chráněný proti vodě i prachu. A co je unikátní, že přepínání na displeji jde i s mokrými prsty. Nenechte se omezovat deštěm.
Neuvěřitelně rychlý
Čtyř jádrový procesor Qualcomm Snapdragon 801 v telefonu se systémem Android přináší vysokou rychlost a plynulost uživatelského rozhraní, ale také dlouhou výdrž baterie. Surfujte na internetu bez zbytečného čekání a prodlev. Doba načítání bude zkrácena na minimum.


Plno chytrých aplikací v jedné kapse
Obsahuje mnoho aplikací. Ty všední, ale i ty neobyčejné. Staňte se umělcem s aplikacemi, které umí zaznamenat video a využít zpomaleného pohybu. Nebo získejte velkou hloubku a ostrost hlavního tématu fotografie a pozadí nechte rozostřené. S telefonem Xperia Z2 se dodává velké množství moderních aplikací, díky nimž bude focení a natáčení zábavnější.
Displej
| dotykový displej: | kapacitní |
| počet barev: | 16 mio. |
| rozlišení a jemnost: | 1 920 × 1 080 px (424 PPI) |
| stavová LED dioda: | ano |
| tvrzené sklo: | ano |
| typ: | TFT IPS |
| typ matice: | RGB |
| úhlopříčka: | 5,2" |
| zvýšená citlivost: | ano |
Fotoaparát a videokamera
| blesk: | LED dioda |
| integrovaný fotoaparát: | ano |
| rozlišení: | 20,7 Mpx |
| světelnost objektivu: | f/2 |
| velikost senzoru: | 1/2,3" |
Fotoaparát a videokamera - Další parametry
| burst mode: | ano |
| geotagging: | ano |
| hardwarová spoušť: | ano |
| samospoušť: | ano |
| stabilizátor obrazu: | ano (digitální) |
| zoom: | digitální (8×) |
Fotoaparát a videokamera - Nastavení obrazu
| kompenzace expozice: | ano |
| panorama: | ano |
| vyvážení bílé: | ano |
Fotoaparát a videokamera - Ostření
| autofokus: | ano |
| detekce obličeje: | ano |
| makro režim: | ano |
| touch focus: | ano |
Fotoaparát a videokamera - Sekundární fotoaparát
| možnost focení: | ano |
| možnost natáčení videa: | ano |
| rozlišení fotoaparátu: | 2 Mpx |
Fotoaparát a videokamera - Videokamera
| formát: | mp4 |
| kontinuální zaostřování: | ano |
| natáčení videa: | ano |
| rozlišení: | 3 840 × 2 160 px |
| rychlost: | 28 FPS |
GPS a navigace
| A-GPS: | ano |
| elektronický kompas: | ano |
| GLONASS: | ano |
| GPS: | ano |
GPS a navigace - Mapová aplikace
| automobilová navigace: | ano |
| další typy navigace: | pěší, MHD |
| název mapové aplikace: | Google Mapy |
| stahování dopravní situace / dalších informací: | ano |
| úložiště map: | on-line (možnost stáhnout do mezipaměti) |
Hardware
| hmotnost: | 163 g |
| klávesnice: | dotyková |
| rozměry: | 146,8 × 73,3 × 8,2 mm |
| senzory: | akcelerometr, gyroskop, senzor blízkosti, senzor okolního světla |
| typ konstrukce: | klasická |
| typ SIM karty: | micro SIM |
| výměnné kryty: | ne |
| zvýšená odolnost: | IP55 / IP58 |
Hardware - Konektivita
| audio konektor: | 3,5mm jack |
| nabíjení z USB: | ano |
| systémový konektor: | Micro USB |
| USB host: | ano |
| USB Mass Storage: | ne (MTP) |
Hardware - Paměť
| integrovaná paměť: | 16 GB |
| paměťové karty: | microSDXC (max 128 GB) |
| RAM: | 3 GB |
| využitelná paměť: | 10,7 GB z 11,5 GB |
Hardware - Výpočetní výkon
| chipset: | Qualcomm Snapdragon 801 MSM8974AB |
| grafický akcelerátor: | Adreno 330 |
| procesor: | 4×2,3 GHz, 28 nm |
Organizační a pracovní funkce - Nástroje
| budík: | ano |
| budík při vypnutém přístroji: | ne |
| další nástroje: | kalkulačka, diktafon, stopky, odpočet času |
| opakovaný budík: | ano |
| pracovní nástroje: | prohlížeč Office dokumentů, prohlížeč PDF, správce souborů |
| vlastní melodie buzení: | ano |
Organizační a pracovní funkce - Organizace času
| kalendář: | ano |
| poznámky: | ne |
| synchronizace on-line: | ano |
| synchronizace s PC: | ano |
| úkolovník: | ne |
| upomínky: | ano |
Ostatné
| Distribuce: | EU |
| Slot pro 2 SIM karty v1: | ne |
Příslušenství
| základní příslušenství: | USB kabel, stereo sluchátka |
Sítě a datové funkce
| Bluetooth: | 4.0 |
| EDGE: | ano |
| GPRS: | ano |
| GSM pásma: | 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| HSPA: | 42 / 5,76 Mb/s |
| Infraport: | ne |
| LTE: | 150 / 50 Mb/s |
| LTE pásma: | 700 / 800 / 850 / 900 / 1 700 / 1 800 / 1 900 / 2 100 / 2 600 MHz |
| NFC: | ano |
| NFC Secure Element: | na SIM kartě |
| sdílení internetu: | ano |
| W-CDMA (3G) pásma: | 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| Wi-Fi: | 802.11a/b/g/n/ac |
| Wi-Fi Direct: | ano |
Software
| česká lokalizace: | ano |
| hlasové ovládání: | vyhledávání, zadávání textu |
| hlasový asistent: | Google Voice Search |
| možnost změny velikosti písma: | ano |
| multitasking: | ano |
| operační systém: | Android 6.0 |
| poslední verze OS: | Android 6.0 |
Software - Internetový prohlížeč
| Adobe Flash: | ne |
| prohlížeč: | Google Chrome |
Software - Sociální sítě
| integrace se seznamem kontaktů a kalendářem: | ano |
| předinstalovaní klienti: | Facebook, Google+ |
Telefonování
| filtrování hovorů: | ano |
| hlasové vytáčení: | ano |
| melodie u kontaktu či skupiny: | ano |
| mp3 vyzvánění: | ano |
| skupiny volajících: | ano |
| synchronizace kontaktů: | Google, MS Exchange |
| vícepoložkový seznam: | ano |
| vyzváněcí profily: | ne |
Výdrž
| akumulátor: | Li-Ion (3 200 mAh) |
| doba hovoru: | 900 minut |
| pohotovostní doba: | 880 hodin |
| vyměnitelná baterie: | ? |
Výdrž - Testy výdrže
| nabití baterie do 100%: | 2:14 hodin |
| nabití baterie do 80%: | 1:49 hodin |
| streamování videa: | 7:43 hodin (1080p) |
| testováno na: | Android 6.0 |
Zábava a multimédia - Hudba
| ekvalizér: | ano |
| FM rádio: | ano (RDS, stereo) |
| hudební přehrávač: | ano |
| nastavitelný ekvalizér: | ano |
| podporované formáty: | mp3, aac, wav, ogg, flac |
| stereo reproduktory: | ano |
Zábava a multimédia - Obrázky
| editor obrázků: | ano |
| prohlížeč obrázků: | ano |
Zábava a multimédia - Videa
| editor videa: | ano |
| přehrávač videa: | ano |
Základní údaje
| výrobce: | Sony |
Zprávy a Instant Messaging - E-mail
| e-mailový klient: | ano |
| MS Exchange: | ano |
| práce s přílohami: | ano |
| stahování na pozadí: | ano |
Zprávy a Instant Messaging - Zprávy
| IM klienti: | Hangouts |
| MMS: | ano |
| slovník pro rychlé psaní: | ano |
| vlastní zvuk zpráv: | ano |
Hodnocení:
Průměr hodnocení: 0.0
K produktu máme 0 recenzí
| Hlavní specifikace | |
|---|---|
|
|
5,2" úhlopříčka |
|
|
20,7 Mpx rozlišení |
|
|
3 GB RAM |
| Všetky specifikace | |





