Doporučené příslušenství pro dokoupení
Popis produktu
Chcete se svým smartphonem pořizovat perfektní snímky? Toužíte po tom, aby měl váš nový mobilní telefon obrovskou výdrž, skvěle vypadal a rychle se nabíjel? V tom případě jste právě našli svého vyvoleného. Mobilní telefon Xperia XA2 se může pochlubit nejen 23MP fotoaparátem, vysokokapacitní baterií a elegantním designem, ale i spoustou dalších předností. Zprostředkuje vám dokonalý hudební doprovod, překvapí chytrými funkcemi a perfektně padne do ruky. S bezrámečkovým displejem toho uvidíte více, než si dokážete představit, a díky možnosti natáčet videa ve 4K rozlišení budete tvůrcem úchvatných záběrů.
Ovládněte svět za čočkou fotoaparátu
Mobilní telefon, který se může pochlubit 23MP fotoaparátem? Ano, taková je Xperia XA2! Kromě toho disponuje snímačem Exmor RS pro vysoce detailní snímky a umožňuje vám nahrávat videa ve 4K rozlišení. Nemusíte se obávat slabého osvětlení nebo rychlého pohybu – fotoaparát si zvládne poradit s obojím a předvede vám výsledek s perfektní barevností a ostrostí.


Užívejte si perfektní displej
Bezrámečkový 5,2“ displej ve Full HD rozlišení vyplňuje plochu telefonu až po jeho okraj. Nabízí vám tak ty nejlepší možnosti při prohlížení veškerého obsahu a ještě k tomu skvěle vypadá. Ergonomický design s hladkým povrchem „loop surface“ je přizpůsoben tak, aby telefon skvěle padl do každé ruky. Manipulace s ním tak bude pohodlná a příjemná.
Poslouchejte hudbu, která vás pohltí
Věřte, že svá sluchátka nebudete chtít odložit. Telefon je totiž jako stvořený pro poslouchání vaší oblíbené hudby. Disponuje technologií Smart Amplifier a funkcemi ClearAudio+ a Clear Bass, které zaručují ten nejlepší hudební zážitek s dokonale čistým zvukem a výraznými basy.


Seznamte se s bleskovým přístupem
Rychlé, perfektně bezpečné a na úrovni – takové je odemykání telefonu za pomocí snímače otisků prsů, kterým se Xperia XA2 může pochlubit. Ke svému zařízení se dostanete jen vy, okamžitě a jednoduše.
Počítejte s gorilí odolností
O bezpečnost svého telefonu se bát nemusíte. Displej je kryt sklem Corning Gorilla Glass, které se pyšní vysoce odolným povrchem, zároveň je však zaručen i perfektně zřetelný obraz. Vysoká kapacita baterie ruku v ruce s úspornou funkcí Smart Stamina udrží smartphone v provozu déle, než jste byli zvyklí, a díky šetrnému nabíjení akumulátor mnohem déle vydrží.


Spolehněte se na něj
Mobilní telefon Xperia XA2 vám nabízí nejednu chytrou funkci, se kterou bude váš život o kapku jednoduší. Chytré technologie se sami učí, jakým způsobem telefon používáte, zatímco užitečné funkce, jako například Xperia Actions nebo Xperia Tips, vám nabídnou ty nejlepší možnosti a užitečné rady.
Displej
| dotykový displej: | kapacitní |
| počet barev: | 16 mio. |
| rozlišení a jemnost: | 1 920 × 1 080 px (424 PPI) |
| stavová LED dioda: | ano |
| tvrzené sklo: | ano |
| typ: | TFT IPS |
| typ matice: | RGB |
| úhlopříčka: | 5,2" |
| zvýšená citlivost: | ne |
Fotoaparát a videokamera
| blesk: | LED dioda |
| integrovaný fotoaparát: | ano |
| rozlišení: | 23 Mpx |
| velikost senzoru: | 1/2,3" |
Fotoaparát a videokamera - Další parametry
| burst mode: | ne |
| geotagging: | ano |
| hardwarová spoušť: | ano |
| samospoušť: | ano |
| stabilizátor obrazu: | ano (digitální) |
| zoom: | digitální |
Fotoaparát a videokamera - Nastavení obrazu
| kompenzace expozice: | ano |
| panorama: | ano |
| vyvážení bílé: | ano |
Fotoaparát a videokamera - Ostření
| autofokus: | ano |
| detekce obličeje: | ano |
| makro režim: | ano |
| touch focus: | ano |
Fotoaparát a videokamera - Sekundární fotoaparát
| možnost focení: | ano |
| možnost natáčení videa: | ano |
| rozlišení fotoaparátu: | 8 Mpx |
Fotoaparát a videokamera - Videokamera
| formát: | mp4 |
| kontinuální zaostřování: | ano |
| natáčení videa: | ano |
| rozlišení: | 3 840 × 2 160 px |
| rychlost: | 30 FPS |
GPS a navigace
| A-GPS: | ano |
| elektronický kompas: | ano |
| GLONASS: | ano |
| GPS: | ano |
GPS a navigace - Mapová aplikace
| automobilová navigace: | ano |
| další typy navigace: | pěší, MHD |
| název mapové aplikace: | Google Mapy |
| stahování dopravní situace / dalších informací: | ano |
| úložiště map: | on-line (možnost stáhnout do mezipaměti) |
Hardware
| slot pro 2 SIM karty: | ne |
Hardware
| hmotnost: | 171 g |
| klávesnice: | dotyková |
| rozměry: | 142 × 70 × 9,7 mm |
| senzory: | akcelerometr, gyroskop, senzor blízkosti, senzor okolního světla |
| typ konstrukce: | klasická |
| typ SIM karty: | nano SIM |
| výměnné kryty: | ne |
| zvýšená odolnost: | ne |
Hardware - Konektivita
| audio konektor: | 3,5mm jack |
| nabíjení z USB: | ano |
| systémový konektor: | USB-C |
| USB host: | ano |
| USB Mass Storage: | ne (MTP) |
Hardware - Paměť
| cloudové úložiště: | Google Drive |
| integrovaná paměť: | 32 GB |
| paměťové karty: | microSDHC (max 256 GB) |
| RAM: | 3 GB |
| využitelná paměť: | 18,1 GB z 19,5 GB |
Hardware - Výpočetní výkon
| chipset: | Qualcomm Snapdragon 630 |
| grafický akcelerátor: | Adreno 508 |
| procesor: | 8×2,2 GHz |
Organizační a pracovní funkce - Nástroje
| budík: | ano |
| budík při vypnutém přístroji: | ne |
| další nástroje: | kalkulačka, diktafon, stopky, odpočet času |
| opakovaný budík: | ano |
| pracovní nástroje: | prohlížeč Office dokumentů, prohlížeč PDF, správce souborů |
| vlastní melodie buzení: | ano |
Organizační a pracovní funkce - Organizace času
| kalendář: | ano |
| poznámky: | ano |
| synchronizace on-line: | ano |
| synchronizace s PC: | ano |
| úkolovník: | ano |
| upomínky: | ano |
Ostatné
| Distribuce: | UK |
| Barva: | Silver |
Příslušenství
| základní příslušenství: | USB kabel |
Sítě a datové funkce
| Bluetooth: | 5.0 |
| EDGE: | ano |
| GPRS: | ano |
| GSM pásma: | 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| HSPA: | 42 / 5,76 Mb/s |
| Infraport: | ne |
| LTE: | 150 / 50 Mb/s |
| LTE pásma: | 800 / 900 / 1 700 / 1 800 / 1 900 / 2 100 / 2 600 MHz |
| NFC: | ano |
| NFC Secure Element: | na SIM kartě |
| sdílení internetu: | ano |
| W-CDMA (3G) pásma: | 850 / 900 / 1 900 / 2 100 MHz |
| Wi-Fi: | 802.11a/b/g/n/ac |
| Wi-Fi Direct: | ano |
Software
| česká lokalizace: | ano |
| hlasové ovládání: | ano |
| hlasový asistent: | Google Voice Search |
| možnost změny velikosti písma: | ano |
| multitasking: | ano |
| operační systém: | Android 8.0 |
Software - Internetový prohlížeč
| Adobe Flash: | ne |
| prohlížeč: | Google Chrome |
Software - Sociální sítě
| integrace se seznamem kontaktů a kalendářem: | ano |
| předinstalovaní klienti: | Google+ |
Telefonování
| filtrování hovorů: | ano |
| hlasové vytáčení: | ano |
| melodie u kontaktu či skupiny: | ano |
| mp3 vyzvánění: | ano |
| skupiny volajících: | ano |
| synchronizace kontaktů: | Google, MS Exchange |
| vícepoložkový seznam: | ano |
| vyzváněcí profily: | ne |
Výdrž
| akumulátor: | Li-Ion (3 300 mAh) |
| doba hovoru: | ? minut |
| vyměnitelná baterie: | ne |
Výdrž - Testy výdrže
| streamování videa: | 9:56 hodin (1080p) |
| testováno na: | Android 8.0, 50.1.A.4.76 |
Zábava a multimédia - Hudba
| ekvalizér: | ano |
| FM rádio: | ano |
| hudební přehrávač: | ano |
| nastavitelný ekvalizér: | ano |
| podporované formáty: | mp3, aac, wav, ogg, flac |
| stereo reproduktory: | ne |
Zábava a multimédia - Obrázky
| editor obrázků: | ano |
| prohlížeč obrázků: | ano |
Zábava a multimédia - Videa
| editor videa: | ano |
| přehrávač videa: | ano |
Základní údaje
| výrobce: | Sony |
Zprávy a Instant Messaging - E-mail
| e-mailový klient: | ano |
| MS Exchange: | ano |
| práce s přílohami: | ano |
| stahování na pozadí: | ano |
Zprávy a Instant Messaging - Zprávy
| IM klienti: | Hangouts |
| MMS: | ano |
| slovník pro rychlé psaní: | ano |
| vlastní zvuk zpráv: | ano |
Hodnocení:
Průměr hodnocení: 0.0
K produktu máme 0 recenzí
| Hlavní specifikace | |
|---|---|
|
|
5,2" úhlopříčka |
|
|
23 Mpx rozlišení |
|
|
ne slot pro 2 SIM karty |
|
|
3 GB RAM |
| Všetky specifikace | |



