Doporučené příslušenství pro dokoupení
Popis produktu
Značka Sony přináší mobilní telefon, který splní nároky i těch nejnáročnějších uživatelů. Model XA1 Ultra nabízí vše důležité, co by měl moderní smartphone umět. Disponuje Full HD rozlišením, bezrámečkovým designem a obřím 6“ displejem pro všechny vaše multimediální potřeby. Potěší vás kvalitně zpracovaný a vytříbený vzhled, zatímco s 23MP fotoaparátem budete pořizovat ty nejlepší fotografie a dokonalé selfie snímky. Nedílnou součástí telefonu jsou i chytré funkce, které pohání osmijádrový procesoru s hladkým a plynulým chodem.
Nepřekonatelný obrazový zážitek
Chcete se usmívat pokaždé, když se na svůj telefon podíváte? Model XA1 Ultra se pyšní vysoce kvalitním Full HD rozlišením v kombinaci s ultra velkým 6“ displejem, jenž vám nabídne obrazové možnosti, kterých se nebudete moci nabažit. Radost vám udělá i bezrámečkový design, s nímž zažijete prohlížení obsahu téměř bez hranic.


Důraz na vytříbený design
Smartphone se vám vždy ukáže jen v tom nejlepším možném světle, a to díky perfektně zpracovanému a kvalitnímu designu. Hliníkový rámeček, 2.5D sklo a linie přizpůsobené k tomu, aby skvěle padly do ruky, vás ohromí při každém kontaktu. Ať už zvolíte jakoukoli barevnou variantu, můžete se těšit na dokonale elegantního společníka.
Pro milovníky fotografování
Pořizujte fotografie, které vám budou ostatní závidět. Čekají na vás ostré a krásně barevné záběry z útrob 23MP fotoaparátu, který disponuje optickou stabilizací obrazu, snímačem Exmor RS nebo dlaňovou spouští, která se stane perfektním pomocníkem při pořizování selfie. Jak už jistě tušíte, s tímto smartphonem budete mačkat spoušť velice často!


Inteligentní funkce, které vás ohromí
Smartphone se dokáže přizpůsobit vašim zvykům a tomu, jak jej používáte, díky čemuž se pak postupně mění v ještě chytřejší zařízení. Čekat na vás bude také vždy perfektně optimalizovaná paměť – funkce Smart Cleaner automaticky deaktivuje aplikace, které zrovna nepotřebujete, a využívá tak vaše úložiště tím nejefektivnějším způsobem.
Znamenitý a bleskový výkon
Můžete se spolehnout na to, že vás nečeká žádné čekání či zpomalené načítání. O opak se totiž stará výkonný osmijádrový procesor s velkokapacitní operační pamětí, díky kterým budou veškeré aplikace, hry i další procesy šlapat jako hodinky.

Displej
| dotykový displej: | kapacitní |
| počet barev: | 16 mio. |
| rozlišení a jemnost: | 1 920 × 1 080 px (367 PPI) |
| stavová LED dioda: | ano |
| tvrzené sklo: | ano |
| typ: | TFT IPS |
| typ matice: | RGB |
| úhlopříčka: | 6" |
| zvýšená citlivost: | ano |
Fotoaparát a videokamera
| blesk: | LED dioda |
| integrovaný fotoaparát: | ano |
| rozlišení: | 23 Mpx |
| velikost senzoru: | 1/2,3" |
Fotoaparát a videokamera - Další parametry
| burst mode: | ne |
| geotagging: | ano |
| hardwarová spoušť: | ano |
| samospoušť: | ano |
| stabilizátor obrazu: | ano (digitální) |
| zoom: | digitální |
Fotoaparát a videokamera - Nastavení obrazu
| kompenzace expozice: | ano |
| panorama: | ano |
| vyvážení bílé: | ano |
Fotoaparát a videokamera - Ostření
| autofokus: | ano |
| detekce obličeje: | ano |
| makro režim: | ano |
| touch focus: | ano |
Fotoaparát a videokamera - Sekundární fotoaparát
| možnost focení: | ano |
| možnost natáčení videa: | ano |
| rozlišení fotoaparátu: | 16 Mpx |
Fotoaparát a videokamera - Videokamera
| formát: | mp4 |
| kontinuální zaostřování: | ano |
| natáčení videa: | ano |
| rozlišení: | 1 920 × 1 080 px |
| rychlost: | 30 FPS |
GPS a navigace
| A-GPS: | ano |
| elektronický kompas: | ne |
| GLONASS: | ano |
| GPS: | ano |
GPS a navigace - Mapová aplikace
| automobilová navigace: | ano |
| další typy navigace: | pěší, MHD |
| název mapové aplikace: | Google Mapy |
| stahování dopravní situace / dalších informací: | ano |
| úložiště map: | pouze on-line |
Hardware
| slot pro 2 SIM karty: | ne |
Hardware
| hmotnost: | 188 g |
| klávesnice: | dotyková |
| rozměry: | 165 × 79 × 8,1 mm |
| senzory: | akcelerometr, gyroskop, senzor blízkosti, senzor okolního světla |
| typ konstrukce: | klasická |
| typ SIM karty: | nano SIM |
| výměnné kryty: | ne |
| zvýšená odolnost: | ne |
Hardware - Konektivita
| audio konektor: | 3,5mm jack |
| nabíjení z USB: | ano |
| systémový konektor: | USB-C |
| USB host: | ano |
| USB Mass Storage: | ne (MTP) |
Hardware - Paměť
| cloudové úložiště: | Google Drive |
| integrovaná paměť: | 32 GB |
| paměťové karty: | microSDHC (max 256 GB) |
| RAM: | 4 GB |
| využitelná paměť: | 21 GB z 32 GB |
Hardware - Výpočetní výkon
| chipset: | MediaTek helio P20 |
| grafický akcelerátor: | ano |
| procesor: | 4×2,3 GHz + 4×1,6 GHz |
Organizační a pracovní funkce - Nástroje
| budík: | ano |
| budík při vypnutém přístroji: | ano |
| další nástroje: | kalkulačka, diktafon, stopky, odpočet času |
| opakovaný budík: | ano |
| pracovní nástroje: | prohlížeč Office dokumentů, prohlížeč PDF, správce souborů |
| vlastní melodie buzení: | ano |
Organizační a pracovní funkce - Organizace času
| kalendář: | ano |
| poznámky: | ano |
| synchronizace on-line: | ano |
| synchronizace s PC: | ano |
| úkolovník: | ano |
| upomínky: | ano |
Ostatné
| Distribuce: | EU |
| Barva: | Gold |
Příslušenství
| základní příslušenství: | USB kabel |
Sítě a datové funkce
| Bluetooth: | 4.2 |
| EDGE: | ano |
| GPRS: | ano |
| GSM pásma: | 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| HSPA: | 42 / 5,76 Mb/s |
| Infraport: | ne |
| LTE: | 150 / 50 Mb/s |
| LTE pásma: | 700 / 800 / 850 / 900 / 1 700 / 1 800 / 1 900 / 2 100 / 2 600 MHz |
| NFC: | ano |
| NFC Secure Element: | na SIM kartě |
| sdílení internetu: | ano |
| W-CDMA (3G) pásma: | 850 / 1 900 / 2 100 MHz |
| Wi-Fi: | 802.11a/b/g/n/ac |
| Wi-Fi Direct: | ano |
Software
| česká lokalizace: | ano |
| hlasové ovládání: | ano |
| hlasový asistent: | Google Voice Search |
| možnost změny velikosti písma: | ano |
| multitasking: | ano |
| operační systém: | Android 7.0 |
Software - Internetový prohlížeč
| Adobe Flash: | ne |
| prohlížeč: | Google Chrome |
Software - Sociální sítě
| integrace se seznamem kontaktů a kalendářem: | ano |
| předinstalovaní klienti: | Facebook, Twitter |
Telefonování
| filtrování hovorů: | ano |
| hlasové vytáčení: | ano |
| melodie u kontaktu či skupiny: | ano |
| mp3 vyzvánění: | ano |
| podpora hovorů: | ano |
| skupiny volajících: | ano |
| synchronizace kontaktů: | Google, MS Exchange |
| vícepoložkový seznam: | ano |
| vyzváněcí profily: | ano |
Výdrž
| akumulátor: | Li-Ion (2 700 mAh) |
| doba hovoru: | ? minut |
| vyměnitelná baterie: | ne |
Výdrž - Testy výdrže
| nabití baterie do 100%: | 1:28 hodin |
| nabití baterie do 80%: | 1:11 hodin |
| streamování videa: | 7:18 hodin (1080p) |
| testováno na: | Android 7.0 |
Zábava a multimédia - Hudba
| ekvalizér: | ano |
| FM rádio: | ano |
| hudební přehrávač: | ano |
| nastavitelný ekvalizér: | ne |
| podporované formáty: | mp3, aac, wav, ogg, flac |
| stereo reproduktory: | ne |
Zábava a multimédia - Obrázky
| editor obrázků: | ano |
| prohlížeč obrázků: | ano |
Zábava a multimédia - Videa
| editor videa: | ano |
| přehrávač videa: | ano |
Základní údaje
| výrobce: | Sony |
Zprávy a Instant Messaging - E-mail
| e-mailový klient: | ano |
| MS Exchange: | ano |
| práce s přílohami: | ano |
| stahování na pozadí: | ano |
Zprávy a Instant Messaging - Zprávy
| IM klienti: | Hangouts |
| MMS: | ano |
| podpora SMS: | ano |
| slovník pro rychlé psaní: | ano |
| vlastní zvuk zpráv: | ano |
Hodnocení:
Průměr hodnocení: 0.0
K produktu máme 0 recenzí
| Hlavní specifikace | |
|---|---|
|
|
6" úhlopříčka |
|
|
23 Mpx rozlišení |
|
|
ne slot pro 2 SIM karty |
|
|
4 GB RAM |
| Všetky specifikace | |



