Doporučené příslušenství pro dokoupení
Popis produktu
Nový rozměr zážitků vám přináší displej 21:9 telefonu Sony Xperia L4. Navíc v elegantním designu, který dokonale padne do ruky. Bavte se na velké obrazovce, využívejte osvědčené technologie fotoaparátů Sony a samozřejmě si užijete i rychlost sítí LTE. Xperia L4 představuje solidní telefon nižší střední třídy ve stylovém designu Sony
Čím zaujme?
- Širokoúhlý 6.2" HD+ displej 21:9.
- Solidní výkon 8jádrového procesoru.
- Trojitý zadní fotoaparát pro hrátky s hloubkou ostrosti.
- Funkce DualSIM a čtečka otisků prstů.


Nový rozměr multitaskingu
Širokoúhlý 6.2" HD+ displej 21:9 vám poskytuje ideální prostor pro dvě aplikace vedle sebe, Využijte nové možnosti při vylepšeném multitaskingu a sledujte video při chatování nebo při psaní e-mailu. Při procházení webů a dalšího obsahu vám také odpadne nutnost často posouvat obrazovku.
Kvalitní trojitý fotoaparát
Pořizujte ohromující snímky s trojitým fotoaparátem telefonu Xperia L4 a sdílejte je snadno na sociálních sítích. Dodejte umělecký nádech každé fotce s telefonem Xperia L4.
- Hlavní 13Mpx snímač 1/3", úhel záběru 76° a světelnost objektivu f/2.0.
- Širokoúhlý 5Mpx snímač 1/5", úhel záběru 117° a světelnost objektivu f/2.2.
- Asistent hloubky ostrosti 2Mpx snímač 1/5", světelnost objektivu f/2.4.
- Fotografie s rozostřeným pozadím (bokeh efekt).
- Funkce fotoaparátů: Fotografování v HDR (High Dynamic Range), LED blesk při fotografování, světlo při fotografování, světlo při nahrávání videa, 4x digitální zoom, sekvenční snímání s rychlostí až 10 sn./s, panorama.
- Selfie kamera 8Mpx snímač 1/4", úhel záběru 78° a světelnost objektivu f/2.0. Funkce: efekty pro selfie portréty a blesk pomocí displeje.


Potřebný výkon
Sony Xperia L4 zvládne vše co od něj očekáváte. Základ tvoří 8jádrový procesor MediaTek Helio P22, který je doplněn operační pamětí 3 GB. Můžete pohodlně hrát hry, telefonovat, sledovat videa na YouTube, fotit, přehrávat hudbu, prohlížet si obrázky, cestovat s GPS navigací, komunikovat přes Skype a Facebook, natáčet videa a nebo surfovat po internetu. To vše je podpořeno interní pamětí 64 GB a slotem pro karty microSD. Díky vysokorychlostnímu připojení LTE pak můžete vychutnávat zábavu na plný plyn.
Prodloužená výdrž baterie
Xperia L3 s vámi snadno udrží krok díky 3580 mAh baterii. Když potřebujete ušetřit energii, úsporný režim prodlouží výdrž baterie a nechybí ani technologie rychlého nabíjení přes USB PD (Power Delivery). Pracujte a bavte se bez obav z vybitého zařízení.


Čtečka otisků prstů
Odemkněte svůj telefon rychle a bezpečně. Díky čtečce otisků prstů získáte přístup k funkcím během okamžiku bez nutnosti zadávat heslo.
Baterie a nabíjení
| akumulátor: | Li-Ion (3 580 mAh) |
| bezdrátové nabíjení: | ne |
Displej
| rozlišení a jemnost: | 1 680 × 720 px (295 PPI) |
| stavová LED dioda: | ano |
| tvrzené sklo: | ne |
| typ: | TFT IPS |
| typ matice: | RGB |
| úhlopříčka: | 6,2" |
| zvýšená citlivost: | ne |
Fotoaparát a videokamera - Další fotoaparáty
| rozlišení: | 2 Mpx |
| typ / účel: | pouze prostorové informace |
Fotoaparát a videokamera - Hlavní fotoaparát
| blesk: | LED dioda |
| optická stabilizace: | ne |
| rozlišení: | 13 Mpx |
| světelnost objektivu: | f/2 |
| velikost senzoru: | 1/3" |
| zoom: | digitální (3×) |
Fotoaparát a videokamera - Natáčení videa
| max. rozlišení: | 1 920 × 1 080 px, 30 FPS |
Fotoaparát a videokamera - Přední fotoaparát
| LED dioda: | ne |
| rozlišení snímače: | 8 Mpx |
| světelnost objektivu: | f/2 |
Fotoaparát a videokamera - Širokoúhlý fotoaparát
| optická stabilizace: | ne |
| rozlišení: | 5 Mpx |
| šířka záběru: | 117° |
| světelnost objektivu: | f/2,2 |
| velikost senzoru: | 1/5" |
Hardware
| hmotnost: | 178 g |
| klávesnice: | dotyková |
| rozměry: | 159 × 71 × 8,7 mm |
| stereo reproduktory: | ne |
| typ konstrukce: | klasická |
| zvýšená odolnost: | ne |
Hardware
| slot pro 2 SIM karty: | ne |
Hardware - Biometrické zabezpečení
| čtečka otisků prstů: | kapacitní (na boku) |
| vizuální zabezpečení: | ne |
Hardware - Ostatní
| audio konektor: | 3,5mm jack |
| FM rádio: | ne |
| systémový konektor: | USB-C |
Hardware - Paměť
| integrovaná paměť: | 64 GB |
| paměťové karty: | microSDXC (max 512 GB) |
| RAM: | 3 GB |
Hardware - Výpočetní výkon
| chipset: | MediaTek helio P22 |
| grafický akcelerátor: | ano |
| procesor: | 8×2 GHz, 12 nm |
Konektivita - Datové sítě
| Bluetooth: | 5.0 |
| Infraport: | ne |
| NFC: | ano |
| NFC platby: | Google Pay |
| Wi-Fi: | 802.11a/b/g/n |
Konektivita - Mobilní sítě
| 5G: | ne |
| EDGE: | ano |
| GSM pásma: | 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| HSPA: | ano |
| kompletní tuzemské frekvence: | ano |
| LTE: | 300 / 50 Mb/s |
| LTE pásma: | 800 / 850 / 900 / 1 800 / 2 100 / 2 600 MHz |
| SIM karta: | 2× nano SIM |
| W-CDMA (3G) pásma: | 850 / 900 / 1 900 / 2 100 MHz |
Konektivita - Poloha
| BeiDou: | ne |
| elektronický kompas: | ano |
| Galileo: | ne |
| GLONASS: | ano |
| GPS: | ano |
Ostatné
| Distribuce: | EU |
| Barva: | Black |
Ostatní - Software
| hlasový asistent: | Google Assistant |
| operační systém: | Android 9.0 |
Základní údaje
| výrobce: | Sony |
Hodnocení:
Průměr hodnocení: 0.0
K produktu máme 0 recenzí
| Hlavní specifikace | |
|---|---|
|
|
6,2" úhlopříčka |
|
|
ne slot pro 2 SIM karty |
|
|
3 GB RAM |
| Všetky specifikace | |









