Sony Xperia 1 II 8GB/256GB SIngle SIM Black (Eco Box)
Katalogové číslo: 10025110
- Sony
- Momentálně nedostupné
Doporučené příslušenství pro dokoupení
Telefón vrátený zákazníkom do 14 dní. Škrabance na zadnom kryte, LCD displej bez známok užívania.
Obsah balenia: eco box, usb kábel.
Záruka 12 mesiacov
Baterie a nabíjení
| akumulátor: | Li-Ion (4 000 mAh) |
| bezdrátové nabíjení: | ano (15 W) |
Displej
| rozlišení a jemnost: | 3 840 × 1 644 px (643 PPI) |
| stavová LED dioda: | ano |
| tvrzené sklo: | ano |
| typ: | OLED |
| typ matice: | RGB |
| úhlopříčka: | 6,5" |
| zvýšená citlivost: | ano |
Fotoaparát a videokamera - Hlavní fotoaparát
| blesk: | LED dioda |
| optická stabilizace: | ano |
| rozlišení: | 12 Mpx |
| šířka záběru: | 84° |
| světelnost objektivu: | f/1,7 |
| velikost senzoru: | 1/1,7" |
| zoom: | digitální |
Fotoaparát a videokamera - Natáčení videa
| HDR: | ano |
| max. rozlišení: | 3 840 × 2 160 px, 60 FPS |
| stabilizace: | optická a softwarová |
Fotoaparát a videokamera - Přední fotoaparát
| LED dioda: | ne |
| rozlišení snímače: | 8 Mpx |
| světelnost objektivu: | f/2 |
| video: | 1 920 × 1 080 px, 30 FPS |
Fotoaparát a videokamera - Širokoúhlý fotoaparát
| optická stabilizace: | ne |
| rozlišení: | 12 Mpx |
| šířka záběru: | 122° |
| světelnost objektivu: | f/2,4 |
| velikost senzoru: | 1/2,55" |
Fotoaparát a videokamera - Zoom fotoaparát
| optická stabilizace: | ano |
| optické přiblížení: | 2× |
| rozlišení: | 12 Mpx |
| světelnost objektivu: | f/2,4 |
| velikost senzoru: | 1/3,4" |
Hardware
| hmotnost: | 181 g |
| klávesnice: | dotyková |
| rozměry: | 166 × 72 × 7,9 mm |
| stereo reproduktory: | ano |
| typ konstrukce: | klasická |
| zvýšená odolnost: | IP68 |
Hardware
| slot pro 2 SIM karty: | ne |
Hardware - Biometrické zabezpečení
| čtečka otisků prstů: | kapacitní (na boku) |
| vizuální zabezpečení: | ne |
Hardware - Ostatní
| audio konektor: | 3,5mm jack |
| FM rádio: | ne |
| systémový konektor: | USB-C |
Hardware - Paměť
| integrovaná paměť: | 256 GB |
| paměťové karty: | microSDXC (max 512 GB) |
| RAM: | 8 GB |
Hardware - Výpočetní výkon
| chipset: | Qualcomm Snapdragon 865 |
| grafický akcelerátor: | Adreno 650 |
| procesor: | 1×2,84 GHz + 3×2,42 GHz + 4×1,8 GHz, 7 nm |
Konektivita - Datové sítě
| Bluetooth: | 5.1 |
| Infraport: | ne |
| NFC: | ano |
| NFC platby: | Google Pay |
| Wi-Fi: | Wi-Fi 6 |
Konektivita - Mobilní sítě
| 5G: | ano |
| EDGE: | ano |
| GSM pásma: | 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| HSPA: | 42 Mb/s |
| kompletní tuzemské frekvence: | ano |
| LTE: | 1 400 / 150 Mb/s |
| LTE pásma: | 700 / 800 / 850 / 900 / 1 700 / 1 800 / 1 900 / 2 100 / 2 600 MHz |
| SIM karta: | 2× nano SIM |
| W-CDMA (3G) pásma: | 850 / 900 / 1 900 / 2 100 MHz |
Konektivita - Poloha
| BeiDou: | ne |
| elektronický kompas: | ano |
| Galileo: | ne |
| GLONASS: | ano |
| GPS: | ano |
Ostatné
| Distribuce: | UK |
| Barva: | Black |
Ostatní - Software
| hlasový asistent: | Google Assistant |
| operační systém: | Android 10 |
Základní údaje
| výrobce: | Sony |
Hodnocení:
Průměr hodnocení: 0.0
K produktu máme 0 recenzí
| Hlavní specifikace | |
|---|---|
|
|
6,5" úhlopříčka |
|
|
ne slot pro 2 SIM karty |
|
|
8 GB RAM |
| Všetky specifikace | |






