Samsung SM-R375 Smart Band Galaxy Fit e White (EU Blister)
- Samsung
- Momentálně nedostupné
Doporučené příslušenství pro dokoupení
Popis produktu
Tak lehounký, že skoro zapomenete, že ho máte na ruce. I přesto však chytrý náramek Samsung Galaxy Fit e zaznamená každý váš pohyb, a to ať už se rozhodnete trénovat za jakéhokoli počasí. Díky jeho certifikované odolnosti se na něj totiž můžete spolehnout při náročných trénincích v dešti i v parném horku a získáte vždy ty nejlepší informace o svém pohybu. Tyto údaje a statistiky pak navíc můžete sledovat a analyzovat v aplikaci přímo na vašem mobilním telefonu a stát se tak vlastním kondičním trenérem. Galaxy Fit e však nezapomíná ani na důležitost regenerace. Vybaven je proto také funkcí automatického sledování spánku, s jejíž pomocí budete přehled i o svém odpočinku.
Lehký jako pírko
Minimalistický design a nejmodernější materiály. To v sobě spojuje tento chytrý náramek, který váží pouhých 15 gramů. Na ruce proto působí velmi lehce, a vy se tak můžete soustředit jen na svůj trénink, který vás posouvá vpřed.


Intuitivní ovládání
Mějte ty nejaktuálnější informace vždy rychle na očích. Stačí jen otočit zápěstím a obrazovka náramku se automaticky rozsvítí. Sami si pak můžete nastavit, které parametry svého sportovního výkonu se na displeji budou zobrazovat. Pohodlně tak můžete sledovat nejen čas, ale například také počet kroků, spálené kalorie nebo aktuální předpověď počasí.
Až týden na jedno nabití
Výkon je důležitý nejen u sportovců, ale i u elektroniky. Výdrž baterie tohoto minimalistického chytrého náramku se při běžném užívání pohybuje kolem šesti až sedmi dní na jedno nabití. Při méně častém využití zůstane v chodu až třináct dní.


Vojenský standard odolnosti
Užijte si ten pravý adrenalin a nebojte se vyrazit ven ani za náročnějších povětrnostních podmínek. Galaxy Fit e svými parametry odpovídá nejen vojenskému standardu odolnosti, ale je také vodotěsný, a to až do 5 ATM. Neuškodí mu tak déšť ani prach a vy vždy získáte důležité informace o vašem pohybu.
Chytré propojení
Nenechte si utéct důležité hovory, ani když jste zrovna ponoření do tréninku. Chytrý náramek lze propojit s mobilním telefonem, takže budete informováni o příchozích telefonátech a dalších událostech. Zařízení vás také pomocí vibrace upozorní na příchozí zprávu nebo událost v kalendáři. Přímo na náramku si pak můžete nastavit i budík.


Zaznamená každý pohyb
Automatická funkce sledování dokáže rozpoznat tři druhy vašich sportovních aktivit – chůzi, běh a dynamické cvičení. Náramek je vybaven nejen senzorem měření rychlosti, ale také senzorem srdečního tepu. O svém sportovním výkonu tak budete mít dokonalý přehled.
Pro lepší spánek
Odpočívejte naplno a efektivně. Náramek umí sledovat nejen váš pohyb při tréninku, ale detekuje také pohyby těla, když spíte. Získané údaje intuitivně roztřídí, a vy si tak v aplikaci můžete prohlédnout detailní informace o svých spánkových vzorcích a případně své návyky upravit tak, abyste měli co nejvíce energie na sportovní aktivity.

Displej
| dotykový displej: | kapacitní |
| rozlišení a jemnost: | 64 x128 px (193 PPI) |
| typ: | PMOLED |
| úhlopříčka: | 0.74” |
Fotoaparát
| integrovaný fotoaparát: | ne |
| natáčení videa: | ne |
Hardware
| hmotnost: | 15g (s náramkem) |
| mikrofon: | ne |
| reproduktor: | ne |
| rozměry: | 16.0 x 40.2 x 10.9mm |
| výměnný pásek: | ano |
| zvýšená odolnost: | ano |
Hardware - Výpočetní výkon
| integrovaná paměť: | 4 MB |
| procesor: | 96MHz |
Konektivita
| audio konektor: | ne |
| Bluetooth: | 5.0 |
| Infraport: | ne |
| mobilní sítě: | ne |
| NFC: | ne |
| Wi-Fi: | ne |
Ostatné
| Distribuce: | EU |
| Barva: | White |
Senzory
| akcelerometr: | ano |
| barometr: | ne |
| elektronický kompas: | ne |
| GLONASS: | ne |
| GPS: | ne |
| gyroskop: | ne |
| senzor okolního světla: | ne |
| senzor srdečního tepu: | ano |
Software
| fitness aplikace: | S Health |
| hlasový asistent: | ano |
| kalendář: | ano |
| kompatibilní OS: | Android, iOS |
| notifikace z připojeného zařízení: | ano |
| operační systém: | FreeRTOS |
Telefonní funkce a zprávy
| podpora SMS: | ne |
Výdrž
| akumulátor: | Li-Ion (70mAh) |
| způsob nabíjení: | proprietární kolébka |
Základní údaje
| výrobce: | Samsung |
Hodnocení:
Průměr hodnocení: 0.0
K produktu máme 0 recenzí
| Hlavní specifikace | |
|---|---|
|
|
0.74” úhlopříčka |
| Všetky specifikace | |






