Doporučené příslušenství pro dokoupení
Telefon v top stave v rozbalenom stave. Prerezana vyrobna pecat
Kompletne balenie
Zaruka 24 mesiacov
Popis produktu
Rodina telefonů Xcover cílí na uživatele, kteří se nebojí prachu, vody ani práce v drsnějších podmínkách. Kromě zvýšené ochrany před prachem a vodou čtvrtá generace nabídne také prakticky designované tělo s protiskluzovou úpravou, takže vám z ruky jen tak nevyklouzne. Umožňuje tak třeba pohodlnou práci v rukavicích, kterou podporuje také dotyková obrazovka se zvýšenou citlivostí snímající za každých okolností. Obrazovka oproti starším generacím přináší vyšší rozlišení kategorie HD a pětipalcový displej, na němž lépe vynikne nejnovější verze systému Android. Tu pohání výkonný čtyřjádrový procesor spolupracující s moderními technologiemi, jako je NFC. Samozřejmostí je dvojice fotoaparátů s LED bleskem, mobilní připojení 4G LTE, Wi-Fi, Bluetooth, navigace GPS i FM rádio.
Odolný a praktický design
Pokud nejste fanoušky dnešního trendu naleštěných a křehkých telefonů, Galaxy Xcover 4 vás potěší svým odolným zpracováním jdoucím ruku v ruce s praktickou ergonomií protiskluzového povrchu. Navíc je smartphone chráněný před vysokými koncentracemi prachu a ustojí i pobyt pod vodou. To vše s 9,7 mm tenkým profilem.


Stále lepší displej
Oproti minulým generacím dostal ve čtvrtém vydání telefon vylepšení i v oblasti displeje. Ten je nově pětipalcový a nabízí jemnější rozlišení HD, na kterém uvidíte více detailů. Dostaňte více ze svých fotografií, videí nebo třeba z webového prohlížeče.
Detailní fotografie snadno a rychle
Telefon je obdařen dvojicí snímačů, s nimiž zachytíte všechny důležité okamžiky tak, jak potřebujete. Zadní fotoaparát se chlubí rozlišením 13 megapixelů a možností přisvětlení snímané scény LED diodou. Přední 5MP kamerka pak dobře poslouží při videohovorech a pořizování oblíbených selfies. Pro rychlé fotografování stačí dvakrát stisknout domovské tlačítko.


Ovládání s rukama v teple
Zvýšená citlivost plochy dotykového displeje umožňuje pohodlné ovládání i v případě, že na sobě máte rukavice. Ať už se chystáte zvednout hovor za třeskutých mrazů, či při práci v ochranných rukavicích, nebude vás již nic zdržovat a ruce udržíte v teple.
Moderní technologie
Kromě dvoupásmové Wi-Fi, bezdrátového Bluetooth rozhraní, navigace GPS či pokročilého hardwarového zabezpečení Samsung Knox se v telefonu nachází také čip pro komunikaci na krátký dosah, tzv. NFC. S podporou této technologie například snadno spárujete příslušenství či zaplatíte v obchodě. Pokud funkci podporuje vaše banka, peněženku můžete odteď nechávat doma.


Velkokapacitní vyjímatelná baterie
Díky optimalizovanému systému Android Nougat a komponentám schopných výkonu i úspory energie telefon na jedno nabití vydrží například 14 hodin surfování, 13 hodin videa, 77 hodin hudby nebo 17 hodin telefonování. Velký podíl na tom má baterie s kapacitou plných 2 800 mAh.
Displej
| dotykový displej: | kapacitní |
| počet barev: | 16 mio. |
| rozlišení a jemnost: | 1 280 × 720 px (294 PPI) |
| stavová LED dioda: | ne |
| tvrzené sklo: | ano |
| typ: | TFT IPS |
| typ matice: | RGB |
| úhlopříčka: | 4,99" |
| zvýšená citlivost: | ne |
Fotoaparát a videokamera
| blesk: | LED dioda |
| integrovaný fotoaparát: | ano |
| rozlišení: | 13 Mpx |
Fotoaparát a videokamera - Další parametry
| burst mode: | ano |
| geotagging: | ano |
| hardwarová spoušť: | ano |
| samospoušť: | ano |
| stabilizátor obrazu: | ne |
| zoom: | digitální (4×) |
Fotoaparát a videokamera - Nastavení obrazu
| kompenzace expozice: | ne |
| panorama: | ano |
| vyvážení bílé: | ano |
Fotoaparát a videokamera - Ostření
| autofokus: | ano |
| detekce obličeje: | ano |
| makro režim: | ano |
| touch focus: | ano |
Fotoaparát a videokamera - Sekundární fotoaparát
| možnost focení: | ano |
| možnost natáčení videa: | ano |
| rozlišení fotoaparátu: | 5 Mpx |
Fotoaparát a videokamera - Videokamera
| formát: | mp4 |
| kontinuální zaostřování: | ano |
| natáčení videa: | ano |
| rozlišení: | 1 920 × 1 080 px |
| rychlost: | 30 FPS |
GPS a navigace
| A-GPS: | ano |
| elektronický kompas: | ano |
| GLONASS: | ano |
| GPS: | ano |
GPS a navigace - Mapová aplikace
| automobilová navigace: | ano |
| další typy navigace: | pěší, MHD |
| název mapové aplikace: | Google Mapy |
| stahování dopravní situace / dalších informací: | ano |
| úložiště map: | on-line (možnost stáhnout do mezipaměti) |
Hardware
| slot pro 2 SIM karty: | ne |
Hardware
| hmotnost: | 172 g |
| klávesnice: | dotyková |
| rozměry: | 145,9 × 73,1 × 9,7 mm |
| senzory: | akcelerometr, gyroskop, senzor blízkosti |
| typ konstrukce: | klasická |
| typ SIM karty: | micro SIM |
| výměnné kryty: | ne |
| zvýšená odolnost: | IP68 |
Hardware - Konektivita
| audio konektor: | 3,5mm jack |
| nabíjení z USB: | ano |
| systémový konektor: | Micro USB |
| USB host: | ne |
| USB Mass Storage: | ne (MTP) |
Hardware - Paměť
| integrovaná paměť: | 16 GB |
| paměťové karty: | microSDXC (max 256 GB) |
| RAM: | 2 GB |
| využitelná paměť: | 10,1 GB z 16 GB |
Hardware - Výpočetní výkon
| chipset: | Samsung Exynos 7 Octa |
| grafický akcelerátor: | ano |
| procesor: | 8×1,4 GHz |
Organizační a pracovní funkce - Nástroje
| budík: | ano |
| budík při vypnutém přístroji: | ne |
| další nástroje: | kalkulačka, diktafon, stopky, odpočet času |
| opakovaný budík: | ano |
| pracovní nástroje: | prohlížeč Office dokumentů, prohlížeč PDF, správce souborů |
| vlastní melodie buzení: | ano |
Organizační a pracovní funkce - Organizace času
| kalendář: | ano |
| poznámky: | ano |
| synchronizace on-line: | ano |
| synchronizace s PC: | ano |
| úkolovník: | ne |
| upomínky: | ano |
Ostatné
| Distribuce: | EU |
| Barva: | Black |
Příslušenství
| základní příslušenství: | USB kabel |
Sítě a datové funkce
| Bluetooth: | 4.1 |
| EDGE: | ano |
| GPRS: | ano |
| GSM pásma: | 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| HSPA: | ano |
| Infraport: | ne |
| LTE: | ano |
| LTE pásma: | 800 / 900 / 1 700 / 1 800 / 2 100 / 2 600 MHz |
| NFC: | ano |
| NFC Secure Element: | na SIM kartě |
| sdílení internetu: | ano |
| W-CDMA (3G) pásma: | 850 / 900 / 1 900 / 2 100 MHz |
| Wi-Fi: | 802.11a/b/g/n |
| Wi-Fi Direct: | ano |
Software
| česká lokalizace: | ano |
| hlasové ovládání: | vyhledávání, zadávání textu |
| hlasový asistent: | S Voice |
| možnost změny velikosti písma: | ano |
| multitasking: | ano |
| operační systém: | Android 7.0 |
| poslední verze OS: | Android 8.1 |
Software - Internetový prohlížeč
| Adobe Flash: | ne |
| prohlížeč: | Android browser |
Software - Sociální sítě
| integrace se seznamem kontaktů a kalendářem: | ano |
| předinstalovaní klienti: | Google+ |
Telefonování
| filtrování hovorů: | ano |
| hlasové vytáčení: | ano |
| melodie u kontaktu či skupiny: | ano |
| mp3 vyzvánění: | ano |
| skupiny volajících: | ano |
| synchronizace kontaktů: | Google, MS Exchange |
| vícepoložkový seznam: | ano |
| vyzváněcí profily: | ne |
Výdrž
| akumulátor: | Li-Ion (2 800 mAh) |
| doba hovoru: | ? minut |
| vyměnitelná baterie: | ano |
Výdrž - Testy výdrže
| nabití baterie do 100%: | 1:55 hodin |
| nabití baterie do 80%: | 1:25 hodin |
| streamování videa: | 8:03 hodin |
| testováno na: | Android 7.0 |
Zábava a multimédia - Hudba
| ekvalizér: | ano |
| FM rádio: | ano (RDS, stereo) |
| hudební přehrávač: | ano |
| nastavitelný ekvalizér: | ano |
| podporované formáty: | mp3, aac, wav, ogg, flac |
| stereo reproduktory: | ne |
Zábava a multimédia - Obrázky
| editor obrázků: | ano |
| prohlížeč obrázků: | ano |
Zábava a multimédia - Videa
| editor videa: | ne |
| přehrávač videa: | ano |
Základní údaje
| výrobce: | Samsung |
Zprávy a Instant Messaging - E-mail
| e-mailový klient: | ano |
| MS Exchange: | ano |
| práce s přílohami: | ano |
| stahování na pozadí: | ano |
Zprávy a Instant Messaging - Zprávy
| IM klienti: | Hangouts |
| MMS: | ano |
| slovník pro rychlé psaní: | ano (nezkracuje) |
| vlastní zvuk zpráv: | ano |
Hodnocení:
Průměr hodnocení: 0.0
K produktu máme 0 recenzí
| Hlavní specifikace | |
|---|---|
|
|
4,99" úhlopříčka |
|
|
13 Mpx rozlišení |
|
|
ne slot pro 2 SIM karty |
|
|
2 GB RAM |
| Všetky specifikace | |












