Samsung Galaxy S7 Edge G935F 32GB Coral Blue (Eco Box)
- Samsung
- Momentálně nedostupné
Doporučené příslušenství pro dokoupení
Telefón má jemné škrabance na zadnom kryte a LCD displeji.
Obsah balenia: eco box, usb kábel, nabíjací adptér
Záruka: 12 mesiacov
Popis produktu
Společnosti Samsung se opět podařilo vnést do světa chytrých telefonů nový směr. S7 Edge má zdokonalené křivky a pevné tělo, které vám padne do ruky jako ulité. S fotoaparátem, kterým tento model disponuje, pořídíte ty nejživější snímky a neuteče vám nic. Skvěle zachytíte i sfoukávání plamene svíčky na narozeninovém dortu. Galaxy S7 Edge je díky své výbavě skvělou volbou také pro ty z vás, kteří si rádi hrají. Potěší plynulých chodem, skvělou výdrží a opomenout nelze ani odolnost tohoto telefonu. Galaxy S7 Edge má zkrátka všechny předpoklady pro to, stát se vaším věrným společníkem.
Design bez kompromisů
Přestaňte dělat kompromisy a spokojte se jen s tím nejlepším. Galaxy S7 Edge je dokonale elegantní telefon, který splní všechny vaše představy. Má přesně zakřivené 3D sklo lícující s kovovou slitinou a dvojité zakřivení zadní části, díky kterému skvěle padne do ruky.


Voda ani prach mu neublíží
Galaxy S7 Edge se nezalekne ničeho. Díky krytí IP68 jej můžete bez obav a výčitek používat ve vodě (do hloubky 1,5 metru až na 30 minut) i v prašném prostředí.
Fotografie plné života
Tento model dostal do vínku objektiv s vylepšenou světelností F1.7 a většími pixely obrazového snímače, což je kombinace, která vykouzlí dokonalé záběry i ve špatných světelných podmínkách. Za zmínku stojí také možnost zachycení pohybu v panoramatických fotografiích, kde budou snímky čistě spojené a mimořádně ostré. Díky funkci Motion photo váš telefon zachytí přesně tři sekundy předtím, než stisknete spoušť. S Galaxy S7 Edge vám zkrátka nic neuteče.


Milovníci her si přijdou na své
I když vám během hraní může být horko, S7 Edge se tak snadno nezahřeje. Tento model nabízí plynulý chod s nižším zatížením baterie, a to i při hraní graficky náročných her. S podporou rozhraní Vulkan API si při hraní navíc vychutnáte i dramatické efekty. Perfektní servis vám dopřeje také aplikace Game launcher, se kterou budete mít všechny hry na jednom místě a pod kontrolou.
Dechberoucí hardware
Výkon a rychlost tohoto telefonu vám opravdu vezme dech, stejně jako kapacita jeho paměti. S MicroSD kartou totiž získáte až 200 GB dalšího prostoru pro všechna svá data. Galaxy S7 Edge potěší jistě i vysokokapacitní baterií a také funkcí rychlého bezdrátového nabíjení, které vám zajistí, že za pouhých 100 minut budete mít plně nabito.

Displej
| dotykový displej: | kapacitní |
| počet barev: | 16 mio. |
| rozlišení a jemnost: | 2 560 × 1 440 px (534 PPI) |
| stavová LED dioda: | ano |
| tvrzené sklo: | ano |
| typ: | Super AMOLED |
| typ matice: | PenTile |
| úhlopříčka: | 5,5" |
| zvýšená citlivost: | ano |
Fotoaparát a videokamera
| blesk: | LED dioda |
| integrovaný fotoaparát: | ano |
| rozlišení: | 12 Mpx |
| světelnost objektivu: | f/1,7 |
Fotoaparát a videokamera - Další parametry
| burst mode: | ano |
| geotagging: | ano |
| hardwarová spoušť: | ne |
| samospoušť: | ano |
| stabilizátor obrazu: | ano (optický) |
| zoom: | digitální (8×) |
Fotoaparát a videokamera - Nastavení obrazu
| kompenzace expozice: | ano |
| panorama: | ano |
| vyvážení bílé: | ano |
Fotoaparát a videokamera - Ostření
| autofokus: | ano |
| detekce obličeje: | ano |
| makro režim: | ano |
| touch focus: | ano |
Fotoaparát a videokamera - Sekundární fotoaparát
| možnost focení: | ano |
| možnost natáčení videa: | ano |
| rozlišení fotoaparátu: | 5 Mpx |
Fotoaparát a videokamera - Videokamera
| formát: | mp4 |
| kontinuální zaostřování: | ano |
| natáčení videa: | ano |
| rozlišení: | 3 840 × 2 410 px |
| rychlost: | 30 FPS |
GPS a navigace
| A-GPS: | ano |
| elektronický kompas: | ano |
| GLONASS: | ano |
| GPS: | ano |
GPS a navigace - Mapová aplikace
| automobilová navigace: | ano |
| další typy navigace: | pěší, MHD |
| název mapové aplikace: | Google Mapy |
| stahování dopravní situace / dalších informací: | ano |
| úložiště map: | on-line (možnost stáhnout do mezipaměti) |
Hardware
| slot pro 2 SIM karty: | ne |
Hardware
| hmotnost: | 157 g |
| klávesnice: | dotyková |
| rozměry: | 150,9 × 72,6 × 7,7 mm |
| senzory: | akcelerometr, gyroskop, senzor blízkosti, senzor okolního světla, čtečka otisků prstů |
| typ konstrukce: | klasická |
| typ SIM karty: | nano SIM |
| výměnné kryty: | ne |
| zvýšená odolnost: | IP68 |
Hardware - Konektivita
| audio konektor: | 3,5mm jack |
| nabíjení z USB: | ano |
| systémový konektor: | Micro USB |
| USB host: | ano |
| USB Mass Storage: | ne (MTP) |
Hardware - Paměť
| cloudové úložiště: | OneDrive (100 GB) |
| integrovaná paměť: | 32 GB |
| paměťové karty: | microSDXC (max 200 GB) |
| RAM: | 4 GB |
Hardware - Výpočetní výkon
| chipset: | Samsung Exynos 8 Octa 8890 |
| grafický akcelerátor: | ARM Mali-T880 |
| procesor: | 4×2,3 GHz + 4×1,6 GHz, 14 nm |
Organizační a pracovní funkce - Nástroje
| budík: | ano |
| budík při vypnutém přístroji: | ne |
| další nástroje: | kalkulačka, diktafon, stopky, odpočet času |
| opakovaný budík: | ano |
| pracovní nástroje: | prohlížeč Office dokumentů, editor Office dokumentů, prohlížeč PDF, správce souborů, správce archivů |
| vlastní melodie buzení: | ano |
Organizační a pracovní funkce - Organizace času
| kalendář: | ano |
| poznámky: | ano |
| synchronizace on-line: | ano |
| synchronizace s PC: | ano |
| úkolovník: | ano |
| upomínky: | ano |
Ostatné
| Distribuce: | EU |
| Barva: | Coral Blue |
Příslušenství
| další: | spona pro vyjmutí SIM karty |
| základní příslušenství: | USB kabel, stereo sluchátka |
Sítě a datové funkce
| Bluetooth: | 4.2 |
| EDGE: | ano |
| GPRS: | ano |
| GSM pásma: | 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| HSPA: | ano |
| Infraport: | ne |
| LTE: | 450 / 50 Mb/s |
| LTE pásma: | 700 / 800 / 850 / 900 / 1 700 / 1 800 / 1 900 / 2 100 / 2 600 MHz |
| NFC: | ano |
| NFC Secure Element: | na SIM kartě |
| sdílení internetu: | ano |
| W-CDMA (3G) pásma: | 850 / 900 / 1 900 / 2 100 MHz |
| Wi-Fi: | 802.11a/b/g/n/ac |
| Wi-Fi Direct: | ano |
Software
| česká lokalizace: | ano |
| hlasové ovládání: | vyhledávání, zadávání textu |
| hlasový asistent: | S Voice |
| možnost změny velikosti písma: | ano |
| multitasking: | ano |
| operační systém: | Android 6.0 |
| poslední verze OS: | Android 7.0 |
Software - Internetový prohlížeč
| Adobe Flash: | ne |
| prohlížeč: | Google Chrome |
Software - Sociální sítě
| integrace se seznamem kontaktů a kalendářem: | ano |
| předinstalovaní klienti: | Facebook, Google+ |
Telefonování
| filtrování hovorů: | ano |
| hlasové vytáčení: | ne |
| melodie u kontaktu či skupiny: | ano |
| mp3 vyzvánění: | ano |
| skupiny volajících: | ano |
| synchronizace kontaktů: | Google, MS Exchange |
| vícepoložkový seznam: | ano |
| vyzváněcí profily: | ano |
Výdrž
| akumulátor: | Li-Ion (3 600 mAh) |
| bezdrátové nabíjení: | ano |
| doba hovoru: | ? minut |
| vyměnitelná baterie: | ne |
Výdrž - Testy výdrže
| nabití baterie do 100%: | 1:59 hodin |
| nabití baterie do 80%: | 1:16 hodin |
| streamování videa: | 9:17 hodin (1080p) |
| testováno na: | Android 6.0 |
Zábava a multimédia - Hudba
| ekvalizér: | ano |
| FM rádio: | ne |
| hudební přehrávač: | ano |
| nastavitelný ekvalizér: | ano |
| podporované formáty: | mp3, aac, wav, ogg, flac |
| stereo reproduktory: | ne |
Zábava a multimédia - Obrázky
| editor obrázků: | ano |
| prohlížeč obrázků: | ano |
Zábava a multimédia - Videa
| editor videa: | ano |
| přehrávač videa: | ano |
Základní údaje
| výrobce: | Samsung |
Zprávy a Instant Messaging - E-mail
| e-mailový klient: | ano |
| MS Exchange: | ano |
| práce s přílohami: | ano |
| stahování na pozadí: | ano |
Zprávy a Instant Messaging - Zprávy
| IM klienti: | Hangouts |
| MMS: | ano (max 300 kB) |
| slovník pro rychlé psaní: | ano |
| vlastní zvuk zpráv: | ano |
Hodnocení:
Průměr hodnocení: 0.0
K produktu máme 0 recenzí
| Hlavní specifikace | |
|---|---|
|
|
5,5" úhlopříčka |
|
|
12 Mpx rozlišení |
|
|
ne slot pro 2 SIM karty |
|
|
4 GB RAM |
| Všetky specifikace | |



