Doporučené příslušenství pro dokoupení
Elegantní a sofistikovaný design s výjimečnou odolností
Nový design sjednocuje objektivy fotoaparátu do jediného elegantního ambientního prvku, který zařízení Samsung Galaxy S26+ dodává rafinovaný vzhled nové generace. Zesílený rám Armor Aluminum a krycí sklo Corning Gorilla Glass Victus 2 telefonu zajišťují dlouhodobou odolnost vůči vodě a dalším nástrahám okolního prostředí. Štíhlý design telefonu Galaxy S26+ přináší dokonalý komfort a univerzální možnosti použití.


Vyberte si podle sebe
Užijte si práci i zábavu naplno na 6,3palcovém (Galaxy S26) displeji, nebo svůj pohled rozšiřte ještě více s bohatou plochou 6,7" (Galaxy S26+).
Vylepšete si zážitek ze sledování
Vylepšené zobrazení barev a světla pokročilou technologií mDNIe zajišťuje čtyřikrát vyšší přesnost zpracování a mnohem bohatší barevné odstíny. ProScaler pak poskytne realistické detaily pro maximálně pohlcující zážitek ze sledování displeje chytrého telefonu Samsung Galaxy S26+.


Procesor speciálně upravený pro Galaxy
Od epických zážitků pro jednoho hráče až po multiplayer v reálném čase – speciálně upravený procesor poskytuje telefonu Samsung Galaxy S26+ bleskovou rychlost a pohání vylepšení obrazu pro jasné a čisté zobrazení všech tvých oblíbených her.
Samsung Galaxy S26+ podporuje rychlé nabíjení
Mobilní telefon bude mít dostatek energie i na náročné dny. Rychlé drátové nabíjení telefonu Samsung Galaxy S26+ umožní se rychle vrátit zpátky do akce doplněním kapacity baterie až do 69 % za přibližně 30 minut.


Vysoce výkonný systém fotoaparátů
S využitím technologie ProVisual Engine pokročilý 50Mpx fotoaparát vylepšuje každý snímek a zdůrazňuje objekty s prokreslenými detaily a sytějšími barvami, se kterými zvěčníte svět v celé jeho kráse.
- 50Mpx hlavní fotoaparát (2× zoom v optické kvalitě, světelnost f/1,8, širokoúhlý)
- 12Mpx ultraširokoúhlý (světelnost f/2,2)
- 10Mpx teleobjektiv (3× optický zoom, světelnost f/2,4)
- 12Mpx přední fotoaparát (světelnost f/2,2)
Smartphonu Samsung zachytí čisté a jasné snímky i po západu slunce
Funkce Nightography vám umožní proniknout rouškou tmy a zachytit všechny výjimečné večerní a noční okamžiky v maximální ostrosti. Pokročilý aplikační procesor přináší redukci šumu na základě individuálních vzorců šumu specifických pro každý typ snímače, a poskytuje filmové záběry i v prostředí se slabým okolním světlem.


Dokonale stabilní video v pohybu
Funkce Super Steady s horizontálním zámkem kombinuje rozšířený optický úhel záběru s gyroskopickými a akceleračními senzory za účelem rozpoznání směru gravitace a udržení vašich záběrů v rovině. I když v průběhu natáčení provedete s telefonem Samsung Galaxy S26+ otočku o celých 360°.
Mobilní telefon Galaxy S26+ nabízí zoom, který vám umožní vidět dál


Samsung Galaxy S26+ má kvalitní selfie kameru
Přední fotoaparát telefonu Galaxy S26+ využívá algoritmy umělé inteligence (ISP) pro přirozeněji vypadající selfie s rozpoznatelnými jasnými a tmavými tóny. Ty zachytí přirozený odstín pleti a další detaily vaší tváře, jako jsou vlasy a obočí.
Profesionální úpravy přímo v zařízení
Algoritmy umělé inteligence vám umožní do záběru přidat další objekty (například doplňky) jednoduše tím, že slovy popíšete požadované úpravy. Galaxy AI v telefonu Samsung už vaši vizi během několika minut zrealizuje.


Galaxy AI udělá z fotek samolepky na jedno klepnutí
Obohaťte své náčrtky nebo fotky textem, který naplno odrazí vaši představivost. Galaxy AI poté vše vytvoří a ty výsledné nálepky budete moci přidat na klávesnici nebo je sdílet se svými přáteli.
Samsung Galaxy S26+ poskytne šikovné návrhy v reálném čase
Nová funkce Now Nudge rozpozná kontext na obrazovce telefonu Galaxy S26+ a nabídne vám užitečné zkratky, chytře minimalizuje kroky nutné k dalším akcím a dokonce poskytne návrhy automatického doplnění právě vyhledávané fráze.


S Galaxy S26+ rychle najdete vše, co potřebujete
Všechny detaily o rezervacích či schůzkách budete mít nyní okamžitě k dispozici díky rychlému vyhledávání. Stačí na domovské obrazovce telefonu Samsung Galaxy S26+ použít Vyhledávač a už vám neuteče žádná důležitá událost.
Propojená bezpečnost s Galaxy
S Personal Data Engine budou vaše osobní údaje v bezpečí. Veškerá data shromáždí, zpracuje, zašifruje a poté uloží přímo do vašeho zařízení v prostorech úložišť KEEP a Knox Vault, čímž zamezí přístupu ostatním osobám. Mějte nad funkcemi Galaxy AI dokonalou kontrolu, jelikož pouze vy rozhodnete, kde se vaše data budou zpracovávat – zda přímo v zařízení, nebo cloudu. Technologie Knox Matrix Trust Chain zajišťuje bezpečnost všech zařízení připojených ke Galaxy. Vy tak můžete sledovat úroveň zabezpečení ostatních zařízení přímo z mobilního telefonu Samsung Galaxy S26+.


Galaxy přesně pro vás
Moderní rozhraní One UI 8.5 se přizpůsobí v závislosti na vašem každodenním způsobu používání telefonu Samsung Galaxy S26+. Kontextové připomínky funkcí Galaxy AI byly upravené pro maximální intuitivnost a přispějí k jednoduššímu plnění každodenních úkolů.
Zůstaňte na příjmu, ať už jste kdekoliv
Spárováním telefonu Galaxy S26+ se sluchátky Galaxy Buds4 získáte přístup ke snadnému nastavení zvuku – ať už při poslechu oblíbené hudby nebo telefonátech. Galaxy přináší dokonale propojený ekosystém navržený pro uživatele, kteří jsou neustále v pohybu.


Obsah balení
Baterie a nabíjení
| akumulátor: | Li-Pol (4 900 mAh) |
| bezdrátové nabíjení: | ano (20 W) |
| max. příkon nabíjení: | 45 W |
Displej
| obnovovací frekvence: | 120 Hz |
| rozlišení a jemnost: | 3 120 × 1 440 px (516 PPI) |
| stavová LED dioda: | ne |
| tvrzené sklo: | Corning Gorilla Glass Victus 2 |
| typ: | Dynamic LTPO AMOLED 2X |
| typ matice: | RGBW |
| úhlopříčka: | 6,7" |
| zvýšená citlivost: | ano |
Fotoaparát a videokamera - Hlavní fotoaparát
| blesk: | LED dioda |
| optická stabilizace: | ano |
| rozlišení: | 50 Mpx |
| světelnost objektivu: | f/1,8 |
| velikost senzoru: | 1/1,56" 1 mikronu/pixel |
| zoom: | 3x |
Fotoaparát a videokamera - Natáčení videa
| HDR: | HDR10+ |
| max. rozlišení: | 7 680 × 4 320 px, 30 FPS |
| stabilizace: | optická a softwarová |
Fotoaparát a videokamera - Přední fotoaparát
| LED dioda: | ne |
| rozlišení snímače: | 12 Mpx |
| světelnost objektivu: | f/2,2 |
| video: | 3 840 × 2 160 px |
Fotoaparát a videokamera - Širokoúhlý fotoaparát
| optická stabilizace: | ne |
| rozlišení: | 12 Mpx |
| šířka záběru: | 120° |
| světelnost objektivu: | f/2,2 |
| velikost senzoru: | 1/2,55" 1,4 mikronu/pixel |
Fotoaparát a videokamera - Zoom fotoaparát
| optická stabilizace: | ano |
| optické přiblížení: | 3× |
| rozlišení: | 10 Mpx |
| světelnost objektivu: | f/2,4 |
| velikost senzoru: | 1/3,94" |
Hardware
| hmotnost: | 190 g |
| klávesnice: | dotyková |
| rozměry: | 158,4 × 75,8 × 7,3 mm |
| stereo reproduktory: | ano |
| typ konstrukce: | klasická |
| zvýšená odolnost: | IP68 |
Hardware - Biometrické zabezpečení
| čtečka otisků prstů: | ultrazvuková (v displeji) |
| vizuální zabezpečení: | 2D sken obličeje |
Hardware - Ostatní
| audio konektor: | přes systémový konektor |
| FM rádio: | ne |
| systémový konektor: | USB-C |
Hardware - Paměť
| integrovaná paměť: | 512 GB |
| paměťové karty: | ne |
| RAM: | 12 GB |
Hardware - Výpočetní výkon
| chipset: | Exynos 2600 (2 nm) |
| grafický akcelerátor: | ano |
| procesor: | 10-jadrový (1x3.80GHz C1-Ultra & 3x3.25GHz C1-Pro & 6x2.75GHz C1-Pro) |
Konektivita - Datové sítě
| Bluetooth: | 6.0 |
| Infraport: | ne |
| NFC: | ano |
| NFC platby: | Google Pay a Samsung Pay |
| Wi-Fi: | Wi-Fi 7 |
Konektivita - Mobilní sítě
| 5G: | ano |
| LTE: | ano |
| SIM karta: | nano SIM + eSIM |
Konektivita - Poloha
| BeiDou: | ano |
| elektronický kompas: | ano |
| Galileo: | ano |
| GLONASS: | ano |
| GPS: | ano |
| UWB: | ano |
Ostatné
| Distribuce: | CZ |
| Barva: | White |
Ostatní - Software
| hlasový asistent: | Google Assistant |
| operační systém: | Android |
Souhrn
| Nabíječka v balení: | ne |
Základní údaje
| výrobce: | Samsung |
Hodnocení:
Průměr hodnocení: 0.0
K produktu máme 0 recenzí
| Hlavní specifikace | |
|---|---|
|
|
6,7" úhlopříčka |
|
|
12 GB RAM |
| Všetky specifikace | |











