Samsung Galaxy S20+ G985F 8GB/128GB Cosmic Black
- Samsung
- Momentálně nedostupné
Doporučené příslušenství pro dokoupení
Popis produktu
Chytrý telefon od společnosti Samsung vás jednoznačně uchvátí svým fotoaparátem. S 64Mpx objektivem zachytíte každý detail tak ostře a živě, že nebudete věřit svým očím. Fotografie si můžete přibližovat a nacházet na nich další a další maličkosti, kterých jste si při focení vůbec nevšimli. Skvělé rozlišení má také video, které disponuje několika různými režimy a vychytávkami. To vše je zabezpečené inovovanou technologií Knox, která do telefonu nepustí nic, co tam nepatří.
Obrovské rozlišení fotoaparátu
Hlavní fotoaparát disponuje čtyřmi objektivy a neuvěřitelným rozlišením 64 Mpx. Navíc můžete obraz až třikrát opticky přiblížit a objevit tak detaily, o kterých jste neměli ani tušení. Při špatných světelných podmínkách pořídí inteligentní technologie několik snímků, které sloučí do jednoho. Tak je možné minimalizovat rozostření i šum a maximálně zvýraznit všechny objekty na fotografii.


Připravte se na budoucnost videa
Šestnáctkrát detailnější videa, než na jaká jste byli doposud zvyklí ve Full HD? S 8K rozlišením se tento neuvěřitelný sen stává realitou. Snadno můžete točit videa se špičkovou kvalitou, která se stanou hitem mezi vašimi přáteli. Navíc je možné z videa získat fotografie s rozlišením 33 Mpx a tak budete mít své nejmilejší vzpomínky zachycené jak na videu, tak i na snímku.
Stabilní snímky i z ruky
K ještě lepším výkonům fotoaparátu napomáhá i optická stabilizace a větší senzor. I dobrodružné a sportovní zážitky zachytíte nyní tak ostře a živě jako profesionální kameraman. Stačí aktivovat mód Super Steady a telefon už vše obstará za vás.


Zachyťte jeden okamžik několikrát
Dalším vylepšením je režim Single Take. Po jeho aktivaci stačí přibližně deset sekund pohybovat telefonem tak, abyste zachytili celou scénu. Umělá inteligence mezitím pořídí několik krátkých videí a fotografie z různých úhlů a s různým nastavením. Vy si tak můžete z výsledné galerie vybrat to, co se vám nejvíce líbí.
Ještě větší obraz
Detailní 6,7" displej s technologií AMOLED a naprosto plynulou obnovovací frekvencí 120 Hz roztáhlivývojáři přes celou čelní stranu smartphonu. Selfie fotoaparát je vsazený přímo do displeje a miniaturních rámečků okolo si ani nevšimnete. Obrazovka navíc vyzařuje menší množství škodlivého modrého světla, takže vás ani při dlouhodobé práci nebudou bolet oči. Pro maximální pohodlí a co nejrychlejší odemykání je čtečka otisků prstů zabudovaná přímo v displeji.


Zabezpečený
Vše, co se týká smartphonu Samsung Galaxy S20+ je v maximálním bezpečí. Ke svým souborům se dostanete jen po zadání předem nastaveného PINu, hesla nebo gesta. Veškeré zabezpečení prošlo inovací a je ještě spolehlivější než dříve. Software i hardware je chráněn bezpečnostní technologií Knox, která odolá všem útokům.
Spoustu energie na celý den
Velkokapacitní 4 500mAh baterie se postará o dostatek energie i během náročných dní plných schůzek a telefonátů. Kromě toho se zabudovaná inteligentní technologie přizpůsobuje vašim zvyklostem a stále se učí vaše preference, takže dokáže zajistit ještě lepší výkon a zároveň maximálně šetřit baterii. A ta vám tak vydrží ještě o něco déle.

Baterie a nabíjení
| akumulátor: | Li-Pol (4 500 mAh) |
| bezdrátové nabíjení: | ano |
Displej
| rozlišení a jemnost: | 3 200 × 1 440 px (524 PPI) |
| stavová LED dioda: | ne |
| tvrzené sklo: | ano |
| typ: | AMOLED |
| úhlopříčka: | 6,7" |
| zvýšená citlivost: | ano |
Fotoaparát a videokamera - Hlavní fotoaparát
| blesk: | LED dioda |
| optická stabilizace: | ano |
| rozlišení: | 12 Mpx |
| světelnost objektivu: | f/1,8 |
| velikost senzoru: | 1/1,76" |
| zoom: | ? |
Fotoaparát a videokamera - Natáčení videa
| HDR: | HDR10+ |
| max. rozlišení: | 7 680 × 4 320 px, 24 FPS |
| stabilizace: | optická a softwarová |
Fotoaparát a videokamera - Přední fotoaparát
| rozlišení snímače: | 10 Mpx |
| světelnost objektivu: | f/2,2 |
Fotoaparát a videokamera - Širokoúhlý fotoaparát
| optická stabilizace: | ne |
| rozlišení: | 12 Mpx |
| světelnost objektivu: | f/2,2 |
| velikost senzoru: | 1/2,55" |
Fotoaparát a videokamera - Zoom fotoaparát
| optická stabilizace: | ano |
| optické přiblížení: | 3× |
| rozlišení: | 64 Mpx |
| světelnost objektivu: | f/2 |
| velikost senzoru: | 1/1,72" |
Hardware
| hmotnost: | 188 g |
| klávesnice: | dotyková |
| rozměry: | 162 × 74 × 7,8 mm |
| stereo reproduktory: | ano |
| typ konstrukce: | klasická |
| zvýšená odolnost: | IP68 |
Hardware - Biometrické zabezpečení
| čtečka otisků prstů: | ultrazvuková (v displeji) |
| vizuální zabezpečení: | 2D sken obličeje |
Hardware - Ostatní
| audio konektor: | ne |
| FM rádio: | ? |
| systémový konektor: | USB-C |
Hardware - Paměť
| integrovaná paměť: | 128 GB |
| paměťové karty: | microSD (max 1 024 GB) |
| RAM: | 8 GB |
Hardware - Výpočetní výkon
| chipset: | Samsung Exynos 990 |
| grafický akcelerátor: | ano |
| procesor: | 2×2,73 GHz + 2×2,6 GHz + 4×2 GHz, 7 nm |
Konektivita - Datové sítě
| Bluetooth: | 5.0 |
| Infraport: | ? |
| NFC: | ano |
| NFC platby: | Google Pay |
| Wi-Fi: | 802.11ax |
Konektivita - Mobilní sítě
| 5G: | ne |
| EDGE: | ano |
| GSM pásma: | 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| HSPA: | ano |
| kompletní tuzemské frekvence: | ano |
| LTE: | ano |
| LTE pásma: | 800 / 850 / 900 / 1 800 / 2 100 / 2 600 MHz |
| SIM karta: | nano SIM + eSIM |
| W-CDMA (3G) pásma: | 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
Konektivita - Poloha
| BeiDou: | ano |
| elektronický kompas: | ano |
| Galileo: | ano |
| GLONASS: | ano |
| GPS: | ano |
Ostatné
| Distribuce: | EU |
| Barva: | Cosmic Black |
Ostatní - Software
| hlasový asistent: | Google Assistant |
| operační systém: | Android 10 |
Základní údaje
| výrobce: | Samsung |
Hodnocení:
Průměr hodnocení: 5.0
K produktu máme 2 recenzí
| Hlavní specifikace | |
|---|---|
|
|
6,7" úhlopříčka |
|
|
8 GB RAM |
| Všetky specifikace | |









