Samsung Galaxy S20 FE G781B 5G 6GB/128GB Dual SIM Cloud Mint
- Samsung
- Momentálně nedostupné
Doporučené příslušenství pro dokoupení
Popis produktu
Pro všechny vášnivé gamery, nespoutané fotografy, milovníky sociálních sítí, filmové kritiky i zapálené čtenáře. Samsung Galaxy S20 FE v sobě ukývá vše, co potřebujete k práci i zábavě – trojitý profi fotoaparát, nadupanou baterii na celý den, vychytané funkce i cool design v široké škále pastelových barev.


Skvost pro vaše oči
Ať už na obrazovce Galaxy S20 FE rozehrajete jakoukoli zábavu, můžete se těšit na křišťálově čistý a ničím nerušený obraz. Smartphone je vybavený 6,5" FHD Infinity-O displejem, který sahá až k samým okrajům. Audiovizuální zážitek podpoří také obrazová technologie Super AMOLED, která se postará až o dvojnásobně rychlejší zobrazení než je tomu u běžných telefonů. Maximální zážitek totiž umocní obnovovací frekvence 120 Hz, která zajistí plynulé scrollování a okamžitou dotykovou odezvu.
Zkrášlovací filtry už nebudou potřeba
Tvořte krásné snímky i bez filtrů. Galaxy S20 FE vybavila společnost Samsung arzenálem fotoaparátů, které zachytí jedinečné kouzlo okamžiků vašeho života. Čeká na vás 12Mpx ultraširokoúhlý a 12Mpx širokoúhlý objektiv, 8Mpx fotoaparát s teleobjektivem a 3× optickým zoomem či 32Mpx přední fotoaparát pro originální selfies na váš profil. A jestliže je fotografovaný objekt příliš vzdálený, využijte 30× Space Zoom, který vás teleportuje přímo před zabíranou scénu.


Ještě více zábavy se Single Take
V Galaxy S20 FE objevíte neomezené možností zábavy a vychytaných cool funkcí, jakou je třeba i Single Take. Jediným stisknutím spouště a zabíráním scény po dobu 15 vteřin se zaplní vaše galerie různými formáty fotografií a videí – boomerang, zrychlené nebo zpomalené video či snímky v různých barevných provedeních.
Noční fotografie v novém světle
Příležitost na skvělý snímek si nevybírá ideální denní dobu. Galaxy S20 FE je vybaven většími pixely a vylepšeným systémem umělé inteligence, které se postarají o romantické noční snímky plné jemných detailů a vyváženého světla. Pokročilý fotoaparát vytváří několik snímků, které následně automaticky spojí v jedinou, perfektní fotografii.


Energie od rána do večera
Soustřeďte se jen na to nejdůležitější a starost o dostatek energie vašeho Galaxy S20 FE klidně hoďte za hlavu. Smartphone získal do své výbavy inteligentní baterii s typickou kapacitou 4 500mAh, která navíc optimalizuje výkon zařízení tak, aby s vámi vydrželo ještě déle.
Dobrodružství nepočká
Galaxy S20 FE není žádné ořezávátko – jeho odolnost proti vodě a prachu garantuje nejvyšší stupeň krytí IP68. Kromě toho zvládne i 30minutové ponoření pod vodu do hloubky 1,5 metru. Ať už vás volá jakékoli dobrodružství, Galaxy S20 FE je připraven.

Baterie a nabíjení
| akumulátor: | Li-Pol (4 500 mAh) |
| bezdrátové nabíjení: | ano (15 W) |
Displej
| obnovovací frekvence: | 120 Hz |
| rozlišení a jemnost: | 2 400 × 1 080 px (405 PPI) |
| stavová LED dioda: | ne |
| tvrzené sklo: | ano |
| typ: | AMOLED |
| typ matice: | RGB |
| úhlopříčka: | 6,5" |
| zvýšená citlivost: | ano |
Fotoaparát a videokamera - Hlavní fotoaparát
| blesk: | LED dioda |
| optická stabilizace: | ano |
| rozlišení: | 12 Mpx |
| světelnost objektivu: | f/1,8 |
| velikost senzoru: | 1/1,76" |
| zoom: | ? |
Fotoaparát a videokamera - Natáčení videa
| HDR: | HDR10+ |
| max. rozlišení: | 3 840 × 2 160 px, 60 FPS |
| stabilizace: | optická a softwarová |
| zpomalené záběry: | 1 280 × 720 px, 960 FPS |
Fotoaparát a videokamera - Přední fotoaparát
| LED dioda: | ne |
| rozlišení snímače: | 32 Mpx |
| světelnost objektivu: | f/2,2 |
| video: | 3 840 × 2 160 px, 60 FPS |
Fotoaparát a videokamera - Širokoúhlý fotoaparát
| optická stabilizace: | ne |
| rozlišení: | 12 Mpx |
| šířka záběru: | 123° |
| světelnost objektivu: | f/2,2 |
| velikost senzoru: | 1/2,55" |
Fotoaparát a videokamera - Zoom fotoaparát
| optická stabilizace: | ano |
| optické přiblížení: | 3× |
| rozlišení: | 8 Mpx |
| světelnost objektivu: | f/2,4 |
Hardware
| hmotnost: | 193 g |
| klávesnice: | dotyková |
| rozměry: | 159,8 × 74,5 × 8,4 mm |
| stereo reproduktory: | ano |
| typ konstrukce: | klasická |
| zvýšená odolnost: | IP68 |
Hardware
| slot pro 2 SIM karty: | ano |
Hardware - Biometrické zabezpečení
| čtečka otisků prstů: | ultrazvuková (v displeji) |
| vizuální zabezpečení: | 2D sken obličeje |
Hardware - Ostatní
| audio konektor: | přes systémový konektor |
| FM rádio: | ne |
| systémový konektor: | USB-C |
Hardware - Paměť
| integrovaná paměť: | 128 GB |
| paměťové karty: | microSD (max 1 024 GB) |
| RAM: | 6 GB |
Hardware - Výpočetní výkon
| chipset: | Qualcomm Snapdragon 865 |
| grafický akcelerátor: | Adreno 650 |
| procesor: | 1×2,84 GHz + 3×2,42 GHz + 4×1,8 GHz, 7 nm |
Konektivita - Datové sítě
| Bluetooth: | 5.0 |
| Infraport: | ne |
| NFC: | ano |
| NFC platby: | Google Pay |
| Wi-Fi: | Wi-Fi 6 |
Konektivita - Mobilní sítě
| 5G: | ano |
| EDGE: | ano |
| GSM pásma: | 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| HSPA: | ano |
| kompletní tuzemské frekvence: | ano |
| LTE: | ano |
| LTE pásma: | 800 / 850 / 900 / 1 800 / 2 100 / 2 600 MHz |
| SIM karta: | nano SIM + eSIM |
| W-CDMA (3G) pásma: | 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
Konektivita - Poloha
| BeiDou: | ano |
| elektronický kompas: | ano |
| Galileo: | ano |
| GLONASS: | ano |
| GPS: | ano |
Ostatné
| Distribuce: | UK |
| Barva: | Cloud Mint |
Ostatní - Software
| hlasový asistent: | Bixby |
| operační systém: | Android 10 |
Základní údaje
| výrobce: | Samsung |
Hodnocení:
Průměr hodnocení: 0.0
K produktu máme 0 recenzí
| Hlavní specifikace | |
|---|---|
|
|
6,5" úhlopříčka |
|
|
ano slot pro 2 SIM karty |
|
|
6 GB RAM |
| Všetky specifikace | |









