Samsung Galaxy Note20 5G N981B 8GB/256GB Dual SIM Mystic Green
- Samsung
- Momentálně nedostupné
Doporučené příslušenství pro dokoupení
Popis produktu
Samsung Galaxy Note20 vznikl spojením moderních, bleskurychlých technologií. Propracovaný design s odolným sklem je nejen krásný, ale i vodě a prachu odolný. Na veliké obrazovce si maximálně užijete sledování filmů, hraní her, ale i chatování s přáteli. Výkonný procesor zajistí bezchybné reakce systému a nulové padání aplikací i při vysoké zátěži. Profesionální nástroje fotoaparátu udělají z každého snímku a videa umělecké dílo, které díky funkci Samsung DeX můžete rovnou promítnout na velikou obrazovku, nebo je nasdílet přátelům pouhým nasměrováním telefonu k jejich přístroji. Rychlonabíječka zajistí, abyste měli vždy dostatek energie a několikavrstvé zabezpečení dohlédne na to, že se k vašim souborům nikdo nepovolaný nedostane.
Odolný a přitom elegantní
Smartphone Galaxy Note20 přišel na trh ve třech barvách - zelené, šedé a nově v Samsungu sáhli také po bronzové. K telefonu patří i pero S Pen ve stejné barvě. Přední strana je chráněna super odolným sklem Corning Gorilla Victus a jednoduchý kovový design dává vyniknout propracovaným detailům a kvalitnímu zpracování.


Veliká šetrná obrazovka
Plochý Infinity-O displej velký 6,7" se může pochlubit skvělou obnovovací frekvencí 120 Hz a jasem 1 500 nitů. Čeká vás jasný, plynulý a ostrý obraz hrající všemi barevnými odstíny. I práce se na velikém displeji stane zábavou, a díky šetrnému jasu můžete sledovat obrazovku i několik hodin bez bolesti a pálení očí.
Neocenitelný pomocník
Jelikož se jedná o zástupce řady Note, telefonu samozřejmě nechybí oblíbené a praktické pero S Pen. S ním si můžete rychle poznamenat, co vás právě napadlo, nebo v sobě při čekání na vlak probudit umělecké vlohy a kreslit. Vše můžete následně snadno upravovat, kopírovat nebo převádět na text. Díky skvělé spolupráci smartphonu s tabletem a počítačem svůj obrázek jednoduše převedete na větší plochu a v úpravách můžete pokračovat.


Kompatibilita s počítačem
Když budete poznámky zapisovat přímo do aplikace Samsung Notes, vše se okamžitě zobrazí v aplikaci OneNote na vašem počítači. Tak vám odpadá složité kopírování a zdlouhavé přesouvání souborů. Náčrt si uděláte v telefonu, pak přesednete k počítači a rovnou můžete pokračovat v práci.
Pohodlné ovládání
Po propojení smartphonu s počítačem můžete využívat i další telefonní aplikace. Na kombinaci velkého monitoru s pohodlím aplikací si rychle zvyknete. Pokud vlastníte chytré hodinky Galaxy Watch3, budete moci ovládat hudební přehrávač na počítači nebo telefonu i ze svého zápěstí.


Herní maraton v telefonu
Velký displej s rychlými reakcemi je jako stvořený pro hraní her. Se Samsung Galaxy Note20 můžete hrát více než sto her pro Xbox, takže teď si můžete zlepšovat skóre v oblíbené hře i cestou autobusem do školy nebo do práce.
Bleskurychlý
Špičkový procesor, podpora Wi-Fi 6. S touhle silnou dvojkou budete mít vše staženo během okamžiku. Už žádné pomalé načítání stránek a zpomalené reakce telefonu.


Samsung DeX
S vylepšenou funkcí Samsung DeX můžete nasdílet obrazovku smartphonu na monitor počítače nebo televizi a přitom stále telefon používat. Videa nebo fotky ze své Galerie tak můžete okamžitě přehrávat na velké obrazovce, kde si každý z diváku naplno vychutná jednotlivé detaily.
Špičkový fotoaparát
S nástroji fotoaparátu v Galaxy Note20 si budete připadat jako filmový kameraman. Videa můžete zrychlovat i zpomalovat a díky Bluetooth mikrofonu lze izolovat hlas. Výsledek pomocí profesionálních nástrojů zeditujete přímo v telefonu, a pak ho rovnou můžete nahrát na Youtube, nebo nasdílet svým přátelům.


Nabitý za chvilku
Velkokapacitní 4 300mAh baterie vám vydrží na celý den, ať bude sebevíc náročný. Chytrá technologie pracuje s energií efektivně, takže vám vydrží ještě déle. Nabití z 0 na 100 % trvá díky 25W rychlonabíjení jen necelou hodinu.
Point to Share
S intuitivním prostředím One UI 2.5 bude radost pracovat a sdílení s přáteli bude teď ještě jednodušší. S funkcí Point to Share totiž stačí namířit smartphonem ve směru telefonu, kterému chcete soubor poslat a potvrdit sdílení.


Superodolný
Telefon je odolný proti prachu i vodě, takže mu déšť, postříkání a dokonce ani ponoření do vody vůbec neublíží. Navíc je smartphone od Samsungu skvěle zabezpečen. Nechybí mu bezpečnostní platforma Knox nebo odemykání pomocí obličeje, otisku prstu, PINu nebo vzoru.
Baterie a nabíjení
| akumulátor: | Li-Ion (4 300 mAh) |
| bezdrátové nabíjení: | ano (15 W) |
Displej
| rozlišení a jemnost: | 2 340 × 1 080 px (385 PPI) |
| stavová LED dioda: | ne |
| tvrzené sklo: | ano |
| typ: | Super AMOLED |
| typ matice: | RGBW |
| úhlopříčka: | 6,7" |
| zvýšená citlivost: | ano |
Fotoaparát a videokamera - Hlavní fotoaparát
| blesk: | ? |
| optická stabilizace: | ano |
| rozlišení: | 12 Mpx |
| světelnost objektivu: | f/1,8 |
| velikost senzoru: | 1/1,76" 1,8 mikronu/pixel |
| zoom: | ? |
Fotoaparát a videokamera - Natáčení videa
| HDR: | ano |
| max. rozlišení: | 7 680 × 4 320 px, 30 FPS |
| stabilizace: | ano |
Fotoaparát a videokamera - Přední fotoaparát
| rozlišení snímače: | 10 Mpx |
| světelnost objektivu: | f/2,2 |
Fotoaparát a videokamera - Širokoúhlý fotoaparát
| optická stabilizace: | ne |
| rozlišení: | 12 Mpx |
| šířka záběru: | 120° |
| světelnost objektivu: | f/2,2 |
| velikost senzoru: | 1/2,55" |
Fotoaparát a videokamera - Zoom fotoaparát
| optická stabilizace: | ano |
| rozlišení: | 64 Mpx |
| světelnost objektivu: | f/2 |
| velikost senzoru: | 1/1,72" |
Hardware
| hmotnost: | 192 g |
| klávesnice: | dotyková |
| rozměry: | 161,6 × 75,3 × 8,3 mm |
| stereo reproduktory: | ano |
| typ konstrukce: | klasická |
| zvýšená odolnost: | IP68 / MIL-810G |
Hardware
| slot pro 2 SIM karty: | ano |
Hardware - Biometrické zabezpečení
| čtečka otisků prstů: | ultrazvuková (v displeji) |
| vizuální zabezpečení: | 2D sken obličeje |
Hardware - Ostatní
| audio konektor: | ne |
| FM rádio: | ? |
| systémový konektor: | USB-C |
Hardware - Paměť
| integrovaná paměť: | 256 GB |
| paměťové karty: | ne |
| RAM: | 8 GB |
Hardware - Výpočetní výkon
| chipset: | Samsung Exynos 990 |
| grafický akcelerátor: | Mali-G77 MP11 |
| procesor: | 2×2,73 GHz + 2×2,25 GHz + 4×200 MHz |
Konektivita - Datové sítě
| Bluetooth: | 5.0 |
| Infraport: | ne |
| NFC: | ano |
| NFC platby: | Google Pay |
| Wi-Fi: | Wi-Fi 6 |
Konektivita - Mobilní sítě
| 5G: | ano |
| EDGE: | ano |
| GSM pásma: | 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| HSPA: | ano |
| kompletní tuzemské frekvence: | ano |
| LTE: | ano |
| LTE pásma: | 700 / 800 / 850 / 900 / 1 700 / 1 800 / 1 900 / 2 100 / 2 600 MHz |
| SIM karta: | nano SIM |
| W-CDMA (3G) pásma: | 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
Konektivita - Poloha
| BeiDou: | ano |
| elektronický kompas: | ano |
| Galileo: | ano |
| GLONASS: | ano |
| GPS: | ano |
Ostatné
| Distribuce: | EU |
| Barva: | Mystic Green |
Ostatní - Software
| hlasový asistent: | Bixby |
| operační systém: | Android 10 |
Základní údaje
| výrobce: | Samsung |
Hodnocení:
Průměr hodnocení: 0.0
K produktu máme 0 recenzí
| Hlavní specifikace | |
|---|---|
|
|
6,7" úhlopříčka |
|
|
ano slot pro 2 SIM karty |
|
|
8 GB RAM |
| Všetky specifikace | |








