Samsung Galaxy Note10+ N975F 12GB/512GB Aura Black
- Samsung
- Momentálně nedostupné
Doporučené příslušenství pro dokoupení
Popis produktu
Mějte radost pokaždé, když svůj mobilní telefon vezmete do ruky. S jedinečným Galaxy Note10+ od značky Samsung poznáte ty nejlepší mobilní možnosti. Telefon nabídne nepřekonatelný trojitý fotoaparát, výkonnou 7nm platformu i dlouhou výdrž baterie. Překvapí vás jeho rozsáhlý Infinity-O displej, který každý detail zobrazí v té nejlepší kvalitě, i doplněk v podobě chytrého pera S Pen. Nádherně zpracovaný design s lesklým povrchem vás přesvědčí o výjimečnosti tohoto modelu.
Čtyři čočky fotoaparátu
Pořizujte překrásné snímky pouhým mrknutím oka. Smartphone je vybaven pokročilým fotoaparátem se čtveřicí čoček, duální clonou a stabilizací obrazu. Ať fotíte cokoli, výsledek bude vždy perfektní. Stejné kvality se můžete těšit i v případě filmového materiálu – smartphone natáčí 4K videa nebo zpomalené záběry až v 960 snímcích za vteřinu.


Infinity-O displej
Nádherný a jasný displej, který se rozprostírá po celé obrazovce.Takový je Infinity-O displej, kterým je Galaxy Note10+ vybaven. Disponuje 6,8palcovou úhlopříčkou a nabízí vám ničím nerušený pohled. Dokonce i čočka fotoaparátu je jeho součástí.
Okouzlující zpracování
Aby vás smartphone zaujal na první pohled, nechybí mu luxusně zpracovaný design. Lesklý skleněný povrch je nejen působivý na pohled, ale příjemně vám padne do ruky. Je ultra lehký, přitom však vysoce odolný.


Spolehlivý výkon
Uvnitř telefonu se skrývá 12gigabytová paměť RAM a osmijádrový procesor Exynos 9825, který vám zajistí opravdu pohádkový chod. Výbavu doplňuje vysokokapacitní baterie s 4 300 mAh a funkce superrychlého nabíjení.
Věrný společník S Pen
Ovládejte svůj telefon ještě snadněji. Chytré pero S Pen, které dokonale kopíruje každý pohyb vaší ruky, si zamilujete. Sami si přizpůsobíte jeho nastavení. Můžete s ním na telefon psát, kreslit či ho využít jako dálkové ovládání.

Baterie a nabíjení
| akumulátor: | Li-Ion (4 300 mAh) |
| bezdrátové nabíjení: | ano |
Displej
| rozlišení a jemnost: | 3 040 × 1 440 px (495 PPI) |
| stavová LED dioda: | ne |
| tvrzené sklo: | ano |
| typ: | Super AMOLED |
| typ matice: | RGB |
| úhlopříčka: | 6,8" |
| zvýšená citlivost: | ano |
Fotoaparát a videokamera - Hlavní fotoaparát
| blesk: | LED dioda |
| optická stabilizace: | ano |
| rozlišení: | 12 Mpx |
| šířka záběru: | 77° |
| světelnost objektivu: | f/1,5–2,4 |
| zoom: | optický |
Fotoaparát a videokamera - Natáčení videa
| HDR: | ano |
| max. rozlišení: | 3 840 × 2 160 px, 60 FPS |
| stabilizace: | optická |
| zpomalené záběry: | 1 280 × 720 px, 960 FPS |
Fotoaparát a videokamera - Přední fotoaparát
| LED dioda: | ne |
| rozlišení snímače: | 10 Mpx |
| světelnost objektivu: | f/2,2 |
| video: | 3 840 × 2 160 px, 30 FPS |
Fotoaparát a videokamera - Širokoúhlý fotoaparát
| rozlišení: | 16 Mpx |
| šířka záběru: | 123° |
| světelnost objektivu: | f/2,2 |
Fotoaparát a videokamera - Zoom fotoaparát
| optická stabilizace: | ano |
| optické přiblížení: | 2× |
| rozlišení: | 12 Mpx |
| světelnost objektivu: | f/2,1 |
Hardware
| hmotnost: | 198 g |
| klávesnice: | dotyková |
| rozměry: | 162,3 × 77,2 × 7,9 mm |
| stereo reproduktory: | ano |
| typ konstrukce: | klasická |
| zvýšená odolnost: | IP68 |
Hardware
| slot pro 2 SIM karty: | ano |
Hardware - Biometrické zabezpečení
| čtečka otisků prstů: | ultrazvuková (v displeji) |
| vizuální zabezpečení: | 2D sken obličeje |
Hardware - Ostatní
| audio konektor: | přes systémový konektor |
| FM rádio: | ne |
| systémový konektor: | USB-C |
Hardware - Paměť
| integrovaná paměť: | 512 GB |
| paměťové karty: | microSD (max 1 024 GB) |
| RAM: | 12 GB |
Hardware - Výpočetní výkon
| chipset: | Samsung Exynos 9825 |
| grafický akcelerátor: | ARM Mali-G76 MP12 |
| procesor: | 2×2,73 GHz + 2×2,31 GHz + 4×1,95 GHz, 7 nm |
Konektivita - Datové sítě
| Bluetooth: | 5.0 |
| Infraport: | ne |
| NFC: | ano |
| NFC platby: | Google Pay |
| Wi-Fi: | 802.11ax |
Konektivita - Mobilní sítě
| EDGE: | ano |
| GSM pásma: | 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| HSPA: | 42 / 11,5 Mb/s |
| kompletní tuzemské frekvence: | ano |
| LTE: | 2 000 / 300 Mb/s |
| LTE pásma: | 700 / 800 / 850 / 900 / 1 700 / 1 800 / 1 900 / 2 100 / 2 600 MHz |
| SIM karta: | 2× nano SIM |
| W-CDMA (3G) pásma: | 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
Konektivita - Poloha
| elektronický kompas: | ano |
| Galileo: | ano |
| GLONASS: | ano |
| GPS: | ano |
Ostatné
| Distribuce: | EU |
| Barva: | Aura Black |
Ostatní - Příslušenství
| základní příslušenství: | nabíječka, USB kabel, OTG adaprér, redukce na micro USB kabel, AKG sluchátka, náhradní hroty na pero |
Ostatní - Software
| hlasový asistent: | Bixby |
| operační systém: | Android 9.0 |
Výdrž
| bezdrátové nabíjení: | ano |
Základní údaje
| výrobce: | Samsung |
Hodnocení:
Průměr hodnocení: 0.0
K produktu máme 0 recenzí
| Hlavní specifikace | |
|---|---|
|
|
6,8" úhlopříčka |
|
|
ano slot pro 2 SIM karty |
|
|
12 GB RAM |
| Všetky specifikace | |










