Samsung Galaxy Note10 N970F 8GB/256GB Aura Pink
- Samsung
- Momentálně nedostupné
Doporučené příslušenství pro dokoupení
Popis produktu
Galaxy Note10 je chytrý telefon nabízející zcela nové a inovativní možnosti. Uspokojí i náročné uživatele a poskytne jim mobilní oporu v průběhu každého dne. Nádherně designově zpracovaný smartphone nabízí Infinity-O displej s těmi nejlepšími barvami, fotoaparát s pokročilou technologií a širokými možnostmi i externí úložiště až do velikosti 1 TB. Chytré pero S Pen posune používání mobilního telefonu na novou úroveň.
Design nové generace
Galaxy Note10 je, co se designového zpracování týká, opravdovým unikátem. Lehoučké tělo a lesklé kovové zpracování vás ohromí na první pohled. Telefon dokonale padne do ruky, je vysoce stylový a díky ochrannému sklu i odolný.


Jedinečný obrazový zážitek
Model vás na první pohled upoutá perfektním obrazem, který si užijete na Infinity-O displeji. Rozsáhlá obrazovka v sobě ukrývá čtečku otisků prstů a přední čočku fotoaparátu. Displej se chlubí nádherným kontrastem a těmi nejživějšími barvami díky technologii HDR10+.
Opravdový výkon
Nenechte se omezovat. Do smartphonu se vám vejde až neuvěřitelné množství dat, neboť je vybaven slotem na microSD kartu o velikosti až 1 TB. Bleskový výkon mobilnímu telefonu zajišťuje pokročilý procesor. Součástí je také vysokokapacitní baterie s 3 500 mAh a funkce superrychlého nabíjení.


Vše pro perfektní snímky
Hned tři objektivy se ukrývají v tomto chytrém telefonu. Ultraširoký, širokoúhlý a teleobjektiv dodají vaším snímkům tu pravou kvalitu. Veškeré fotografie můžete s přesností upravovat rovnou v telefonu. Navíc s ním můžete natáčet také vysoce kvalitní videa doprovázená neméně kvalitním zvukem.
Inovativní S Pen
Věrným společníkem Galaxy Note10 je S Pen – pokročilé pero, se kterým můžete na displeji psát, kreslit nebo ho ovládat. Dokonale kopíruje každý pohyb vaší ruky a využít ho můžete i jako dálkové ovládaní.

Baterie a nabíjení
| akumulátor: | Li-Ion (3 500 mAh) |
| bezdrátové nabíjení: | ano |
Displej
| rozlišení a jemnost: | 2 280 × 1 080 px (400 PPI) |
| stavová LED dioda: | ne |
| tvrzené sklo: | ano |
| typ: | Super AMOLED |
| typ matice: | RGB |
| úhlopříčka: | 6,3" |
| zvýšená citlivost: | ano |
Fotoaparát a videokamera - Hlavní fotoaparát
| blesk: | LED dioda |
| optická stabilizace: | ano |
| rozlišení: | 12 Mpx |
| šířka záběru: | 77° |
| světelnost objektivu: | f/1,5–2,4 |
| zoom: | optický |
Fotoaparát a videokamera - Natáčení videa
| HDR: | ano |
| max. rozlišení: | 3 840 × 2 160 px, 60 FPS |
| stabilizace: | optická |
| zpomalené záběry: | 1 280 × 720 px, 960 FPS |
Fotoaparát a videokamera - Přední fotoaparát
| LED dioda: | ne |
| rozlišení snímače: | 10 Mpx |
| světelnost objektivu: | f/2,2 |
| video: | 3 840 × 2 160 px, 30 FPS |
Fotoaparát a videokamera - Širokoúhlý fotoaparát
| rozlišení: | 16 Mpx |
| šířka záběru: | 123° |
| světelnost objektivu: | f/2,2 |
Fotoaparát a videokamera - Zoom fotoaparát
| optická stabilizace: | ano |
| optické přiblížení: | 2× |
| rozlišení: | 12 Mpx |
| světelnost objektivu: | f/2,1 |
Hardware
| hmotnost: | 168 g |
| klávesnice: | dotyková |
| rozměry: | 151 × 71,8 × 7,9 mm |
| stereo reproduktory: | ano |
| typ konstrukce: | klasická |
| zvýšená odolnost: | IP68 |
Hardware
| slot pro 2 SIM karty: | ano |
Hardware - Biometrické zabezpečení
| čtečka otisků prstů: | ultrazvuková (v displeji) |
| vizuální zabezpečení: | 2D sken obličeje |
Hardware - Ostatní
| audio konektor: | přes systémový konektor |
| FM rádio: | ne |
| systémový konektor: | USB-C |
Hardware - Paměť
| integrovaná paměť: | 256 GB |
| paměťové karty: | ne |
| RAM: | 8 GB |
Hardware - Výpočetní výkon
| chipset: | Exynos 9825 (7 nm) |
| grafický akcelerátor: | ARM Mali-G76 MP12 |
| procesor: | 2×2,73 GHz + 2×2,31 GHz + 4×1,95 GHz, 7 nm |
Konektivita - Datové sítě
| Bluetooth: | 5.0 |
| Infraport: | ne |
| NFC: | ano |
| NFC platby: | Google Pay |
| Wi-Fi: | 802.11ax |
Konektivita - Mobilní sítě
| EDGE: | ano |
| GSM pásma: | 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| HSPA: | 42 / 11,5 Mb/s |
| kompletní tuzemské frekvence: | ano |
| LTE: | 2 000 / 300 Mb/s |
| LTE pásma: | 700 / 800 / 850 / 900 / 1 700 / 1 800 / 1 900 / 2 100 / 2 600 MHz |
| SIM karta: | 2× nano SIM |
| W-CDMA (3G) pásma: | 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
Konektivita - Poloha
| elektronický kompas: | ano |
| Galileo: | ano |
| GLONASS: | ano |
| GPS: | ano |
Ostatné
| Distribuce: | EU |
| Barva: | Aura Pink |
Ostatní - Příslušenství
| základní příslušenství: | nabíječka, USB kabel, OTG adaptér, redukce na micro USB kabel, AKG sluchátka, náhradní hroty na pero, |
Ostatní - Software
| hlasový asistent: | Bixby |
| operační systém: | Android 9.0 |
Výdrž
| bezdrátové nabíjení: | ano |
Základní údaje
| výrobce: | Samsung |
Hodnocení:
Průměr hodnocení: 4.0
K produktu máme 1 recenzí
| Hlavní specifikace | |
|---|---|
|
|
6,3" úhlopříčka |
|
|
ano slot pro 2 SIM karty |
|
|
8 GB RAM |
| Všetky specifikace | |










