Doporučené příslušenství pro dokoupení
Popis produktu
Rozšiřte svůj pohled na 6,4palcový Infinity-U displej a uvidíte, co vám chybí. Díky technologii FHD+ Super AMOLED bude váš každodenní obsah vypadat nejlépe – ostrý a jasný. Real Smooth navíc udržuje plynulé zobrazení, ať už hrajete nebo rolujete.
Čtveritý fotoaparát pro lepší kvalitu obrazu a méně zmeškaných momentů
Vychutnejte si ultra vysoké rozlišení s 64 Mpx hlavním fotoaparátem pro ostré a jasné fotografie během celého dne. Rozšiřte pozorovací úhel pomocí ultraširokoúhlého fotoaparátu. Přizpůsobte zaostření pomocí hloubkové kamery nebo se přibližte k detailům pomocí makro fotoaparátu.


Makro kamera věnuje pozornost malým detailům
Přibližte se pomocí 2 Mpx makro fotoaparátu a objevte detaily, které byste jinak možná přehlédli. Na vaše obrázky aplikuje přirozený bokeh efekt, díky čemuž váš objekt vynikne z pozadí.
Přední fotoaparát, selfie, které upoutají pozornost
S předním fotoaparátem 20 Mpx a efektem bokeh je snadné dělat úžasné selfie, které obsahují více vás a méně pozadí.


Síla, která vás podrží
Buďte o den napřed s baterií, která vás nezpomalí. Baterie s kapacitou 5 000 mAh vám umožní dělat to, co děláte, celé hodiny. A díky super rychlému nabíjení až 25 W se Galaxy M32 vrátí na plný výkon.
Baterie a nabíjení
| akumulátor: | Li-Ion (5 000 mAh) |
| bezdrátové nabíjení: | ne |
Displej
| obnovovací frekvence: | 90 Hz |
| rozlišení a jemnost: | 2 400 × 1 080 px (411 PPI) |
| stavová LED dioda: | ne |
| tvrzené sklo: | ano |
| typ: | Super AMOLED |
| typ matice: | PenTile |
| úhlopříčka: | 6,4" |
| zvýšená citlivost: | ne |
Fotoaparát a videokamera - Další fotoaparáty
| rozlišení: | 2 Mpx |
| typ / účel: | pouze prostorové informace |
Fotoaparát a videokamera - Hlavní fotoaparát
| blesk: | LED dioda |
| rozlišení: | 64 Mpx |
| světelnost objektivu: | f/1,8 |
| velikost senzoru: | 1/1,72" |
| zoom: | digitální |
Fotoaparát a videokamera - Makro fotoaparát
| rozlišení: | 2 Mpx |
Fotoaparát a videokamera - Natáčení videa
| max. rozlišení: | 3 840 × 2 160 px, 30 FPS |
Fotoaparát a videokamera - Přední fotoaparát
| LED dioda: | ne |
| rozlišení snímače: | 20 Mpx |
| světelnost objektivu: | f/2 |
| video: | 1 920 × 1 080 px, 30 FPS |
Fotoaparát a videokamera - Širokoúhlý fotoaparát
| rozlišení: | 8 Mpx |
| šířka záběru: | 123° |
| světelnost objektivu: | f/2,2 |
| velikost senzoru: | 1/4" |
Hardware
| hmotnost: | 180 g |
| klávesnice: | dotyková |
| rozměry: | 159,3 × 74 × 9,3 mm |
| stereo reproduktory: | ne |
| typ konstrukce: | klasická |
| zvýšená odolnost: | ne |
Hardware - Biometrické zabezpečení
| čtečka otisků prstů: | kapacitní (na boku) |
| vizuální zabezpečení: | 2D sken obličeje |
Hardware - Ostatní
| audio konektor: | 3,5mm jack |
| FM rádio: | ano (RDS, stereo) |
| systémový konektor: | USB-C |
Hardware - Paměť
| integrovaná paměť: | 128 GB |
| paměťové karty: | microSDHC (max 512 GB) |
| RAM: | 6 GB |
Hardware - Výpočetní výkon
| chipset: | Mediatek MT6769V |
| grafický akcelerátor: | ano |
| procesor: | 2×200 MHz + 6×1,8 GHz |
Konektivita - Datové sítě
| Bluetooth: | 5.0 |
| Infraport: | ne |
| NFC: | ano |
| NFC platby: | Google Pay |
Konektivita - Mobilní sítě
| 5G: | ne |
| EDGE: | ano |
| LTE: | 450 / 50 Mb/s |
| SIM karta: | 2× nano SIM |
Konektivita - Poloha
| elektronický kompas: | ano |
| GLONASS: | ano |
| GPS: | ano |
Ostatné
| Distribuce: | EU |
| Barva: | Black |
Ostatní - Software
| hlasový asistent: | ano |
| operační systém: | Android |
Základní údaje
| výrobce: | Samsung |
Hodnocení:
Průměr hodnocení: 0.0
K produktu máme 0 recenzí
| Hlavní specifikace | |
|---|---|
|
|
6,4" úhlopříčka |
|
|
6 GB RAM |
| Všetky specifikace | |











