Samsung Galaxy J5 2017 J530F Single SIM Blue
- Samsung
- Momentálně nedostupné
Doporučené příslušenství pro dokoupení
Telefón v top bazárovom stave.
Kompletné balenie
Záruka 12 mesiacov
Popis produktu
Také v roce 2017 přichází Samsung s oblíbeným modelem Galaxy J5 za dostupnou cenu. V aktuální inkarnaci telefon doznal řady vylepšení, které jsou patrné už při prvním pohledu. Elegantní design celokovového těla ladí s dokonale zarovnanou čočkou fotoaparátu a jemně zaoblenými hranami zářivého displeje. Ten disponuje technologií SuperAMOLED, jež kromě širokých pozorovacích úhlů zaručuje také syté barvy a skutečnou černou. Hlavním lákadlem je však pravděpodobně zmíněný fotoaparát, který se honosí výbornými vlastnostmi vhodnými pro focení i ve zhoršených světelných podmínkách. Pozadu nezůstává ani přední kamerka s LED bleskem. Neméně důležitou komponentou je procesor, který se u Galaxy J5 dočkal osmi jader. Spolu s vylepšeným a plynulejším systémem tak bude používání telefonu jedna radost.
Elegantní křivky
Design telefonu sází na kvalitu materiálů a jednoduchost. Vyznačuje se tenkými, ergonomickými křivkami tvořící čisté tvary, které nikoho neurazí. Celokovové tělo vepředu doplňuje jemně zakřivené tvrzené krycí sklo displeje a praktická čtečka otisků prstů.


Zářivé barvy a temná černá
Celému zařízení vévodí kompaktní 5,2palcový HD displej s opěvovanou technologií SuperAMOLED. Ta nabídne kromě sytých barev a širokých pozorovacích úhlů také skutečně věrnou černou. Nechte se překvapit.
Citlivý fotoaparát
Snímač se může pochlubit v této cenové kategorii nevídanou světelností f/1,7, což v praxi znamená fotografie bohaté na ostré a dobře vykreslené detaily bez šumu i při horších světelných podmínkách. Pozadu nezůstává ani přední selfie kamerka obdařená LED bleskem či vylepšené uživatelské prostředí fotoaplikace.


Dostatek výkonu
Díky výkonnému osmijádrovému procesoru s rychlou grafickou jednotkou a množstvím operační paměti si bez zaváhání užijete i náročnější aplikace či hry. Ke svižnému chodu přispěje i aktuální sedmá verze Androidu s kompletně přebudovanou nástavbou Samsung Experience, kterou si oblíbíte.
Praktické funkce navíc
Pokud se vám někdy stalo, že jste potřebovali být na jednom telefonu přihlášeni např. ke dvěma facebookovým profilům najednou, oceníte nativní podporu více účtů přímo v systému. K zahození není ani možnost šifrovat svá citlivá data nebo 15 GB prostoru v online úložišti Samsung Cloud zdarma.

Displej
| dotykový displej: | kapacitní |
| počet barev: | 16 mio. |
| rozlišení a jemnost: | 1 280 × 720 px (282 PPI) |
| stavová LED dioda: | ne |
| tvrzené sklo: | ano |
| typ: | Super AMOLED |
| typ matice: | RGB |
| úhlopříčka: | 5,2" |
| zvýšená citlivost: | ne |
Fotoaparát a videokamera
| blesk: | LED dioda |
| integrovaný fotoaparát: | ano |
| rozlišení: | 13 Mpx |
| světelnost objektivu: | f/1,7 |
Fotoaparát a videokamera - Další parametry
| burst mode: | ano |
| geotagging: | ano |
| hardwarová spoušť: | ne |
| samospoušť: | ano |
| stabilizátor obrazu: | ne |
| zoom: | digitální (4×) |
Fotoaparát a videokamera - Nastavení obrazu
| kompenzace expozice: | ano |
| panorama: | ano |
| vyvážení bílé: | ano |
Fotoaparát a videokamera - Ostření
| autofokus: | ano |
| detekce obličeje: | ano |
| makro režim: | ne |
| touch focus: | ano |
Fotoaparát a videokamera - Sekundární fotoaparát
| možnost focení: | ano |
| možnost natáčení videa: | ano |
| rozlišení fotoaparátu: | 13 Mpx |
Fotoaparát a videokamera - Videokamera
| formát: | mp4 |
| kontinuální zaostřování: | ano |
| natáčení videa: | ano |
| rozlišení: | 1 920 × 1 080 px |
| rychlost: | 30 FPS |
GPS a navigace
| A-GPS: | ano |
| elektronický kompas: | ano |
| GLONASS: | ano |
| GPS: | ano |
GPS a navigace - Mapová aplikace
| automobilová navigace: | ano |
| další typy navigace: | pěší, MHD |
| název mapové aplikace: | Google Mapy |
| stahování dopravní situace / dalších informací: | ano |
| úložiště map: | on-line (možnost stáhnout do mezipaměti) |
Hardware
| hmotnost: | 160 g |
| klávesnice: | dotyková |
| rozměry: | 146,2 × 71,3 × 8 mm |
| senzory: | akcelerometr, gyroskop, senzor blízkosti, senzor okolního světla, čtečka otisků prstů |
| typ konstrukce: | klasická |
| typ SIM karty: | nano SIM |
| výměnné kryty: | ne |
| zvýšená odolnost: | ne |
Hardware
| slot pro 2 SIM karty: | ne |
Hardware - Konektivita
| audio konektor: | 3,5mm jack |
| nabíjení z USB: | ano |
| systémový konektor: | Micro USB |
| USB host: | ano |
| USB Mass Storage: | ne (MTP) |
Hardware - Paměť
| cloudové úložiště: | OneDrive (100 GB) |
| integrovaná paměť: | 16 GB |
| paměťové karty: | microSDXC (max 256 GB) |
| RAM: | 2 GB |
| využitelná paměť: | 10,1 GB z 16 GB |
Hardware - Výpočetní výkon
| chipset: | Samsung Exynos 7 Octa |
| grafický akcelerátor: | ARM Mali-T830 MP2 |
| procesor: | 8×1,6 GHz |
Organizační a pracovní funkce - Nástroje
| budík: | ano |
| budík při vypnutém přístroji: | ne |
| další nástroje: | kalkulačka, diktafon, stopky, odpočet času |
| opakovaný budík: | ano |
| pracovní nástroje: | prohlížeč Office dokumentů, prohlížeč PDF, správce souborů, správce archivů |
| vlastní melodie buzení: | ano |
Organizační a pracovní funkce - Organizace času
| kalendář: | ano |
| poznámky: | ano |
| synchronizace on-line: | ano |
| synchronizace s PC: | ne |
| úkolovník: | ano |
| upomínky: | ano |
Ostatné
| Distribuce: | EU |
| Barva: | Blue |
Příslušenství
| základní příslušenství: | USB kabel, stereo sluchátka |
Sítě a datové funkce
| Bluetooth: | 4.1 |
| EDGE: | ano |
| GPRS: | ano |
| GSM pásma: | 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| HSPA: | 42 / 5,76 Mb/s |
| Infraport: | ne |
| LTE: | 150 / 50 Mb/s |
| LTE pásma: | 800 / 850 / 900 / 1 800 / 2 100 / 2 600 MHz |
| NFC: | ano |
| NFC Secure Element: | na SIM kartě |
| sdílení internetu: | ano |
| W-CDMA (3G) pásma: | 850 / 900 / 1 900 / 2 100 MHz |
| Wi-Fi: | 802.11a/b/g/n/ac |
| Wi-Fi Direct: | ano |
Software
| česká lokalizace: | ano |
| hlasové ovládání: | vyhledávání, zadávání textu |
| hlasový asistent: | Google Voice Search |
| možnost změny velikosti písma: | ano |
| multitasking: | ano |
| operační systém: | Android 7.0 |
Software - Internetový prohlížeč
| Adobe Flash: | ne |
| prohlížeč: | Android browser |
Software - Sociální sítě
| integrace se seznamem kontaktů a kalendářem: | ano |
| předinstalovaní klienti: | Google+ |
Telefonování
| filtrování hovorů: | ano |
| hlasové vytáčení: | ano |
| melodie u kontaktu či skupiny: | ano |
| mp3 vyzvánění: | ano |
| podpora hovorů: | ano |
| skupiny volajících: | ano |
| synchronizace kontaktů: | Google, MS Exchange |
| vícepoložkový seznam: | ano |
| vyzváněcí profily: | ano |
Výdrž
| akumulátor: | Li-Ion (3 000 mAh) |
| doba hovoru: | 1 080 minut |
| vyměnitelná baterie: | ne |
Zábava a multimédia - Hudba
| ekvalizér: | ano |
| FM rádio: | ano (RDS, stereo) |
| hudební přehrávač: | ano |
| nastavitelný ekvalizér: | ano |
| podporované formáty: | mp3, aac, wav, ogg, flac |
| stereo reproduktory: | ne |
Zábava a multimédia - Obrázky
| editor obrázků: | ano |
| prohlížeč obrázků: | ano |
Zábava a multimédia - Videa
| editor videa: | ne |
| přehrávač videa: | ano |
Základní údaje
| výrobce: | Samsung |
Zprávy a Instant Messaging - E-mail
| e-mailový klient: | ano |
| MS Exchange: | ano |
| práce s přílohami: | ano |
| stahování na pozadí: | ano |
Zprávy a Instant Messaging - Zprávy
| IM klienti: | Hangouts, Skype |
| MMS: | ano |
| podpora SMS: | ano |
| slovník pro rychlé psaní: | ano |
| vlastní zvuk zpráv: | ano |
Hodnocení:
Průměr hodnocení: 0.0
K produktu máme 0 recenzí
| Hlavní specifikace | |
|---|---|
|
|
5,2" úhlopříčka |
|
|
13 Mpx rozlišení |
|
|
ne slot pro 2 SIM karty |
|
|
2 GB RAM |
| Všetky specifikace | |



