Doporučené příslušenství pro dokoupení
Popis produktu
Model Galaxy A6+ od značky Samsung vám představí ty nejlepší mobilní technologie, nádherný obrazový zážitek i kvalitní fotoaparát. Bezrámečkový Infinity displej s poměrem stran 18,5:9 vám poskytne perfektní jas, kontrast i barevnou vyváženost. Vaše snímky budou vypadat jako z profesionálního fotoaparátu, a to díky 24 Mpix a objektivu s vysokou světelností. S mobilním asistentem Bixby zažijete nový rozměr mobilní podpory a neunikne vám nic důležitého. Smartphone obsahuje také funkci App Pair pro efektivnější využívání aplikací, vysokou úroveň zabezpečení nebo inteligentní aktivaci Wi-Fi.
Displej, ze kterého nespustíte oči
Ten nejjasnější a nejživější obraz vám zprostředkuje rozsáhlá, téměř bezrámečková Super AMOLED obrazovka s poměrem stran 18,5:9, která se může pyšnit označením Infinity. Každý obraz bude dokonale vykreslený a s těmi nejpřesnějšími detaily. Ať už sledujete filmy nebo si prohlížíte fotografie, vždy se můžete těšit na dech beroucí zážitek.


Fotografie s dokonalým výsledkem
Připravte se na to, že ve svém albu už najdete pouze ty nejlepší fotografie, ke kterým se budete s radostí vracet. Smartphone je vybaven 24Mpix předním fotoaparátem, jenž je obohacen o tříúrovňový blesk a širší objektiv se světelností F/1,9. Díky tomu se snadno vypořádáte s nedostatkem světla a vaše fotografie budou bez zbytečného šumu. U snímků si navíc můžete sami upravit hloubku ostrosti, a to při focení i po pořízení snímku.
Technologie, které vás ohromí
Nedílnou součástí smartphonu je mobilní asistent Bixby, který se postará o to, abyste měli po ruce vždy to, co nejvíce potřebujete. Bixby se dokáže přizpůsobit vašim návykům i režimu, jediným gestem díky němu můžete spustit oblíbené aplikace a s radostí vám bude připomínat všechny důležité informace. Kromě toho oceníte také funkci App Pair, se kterou můžete na jediné obrazovce ovládat dva programy současně.


Funkce pro snadnější život
Abyste svůj mobilní telefon milovali ještě více, nabídne vám automatickou aktivaci Wi-Fi, která si dokáže zapamatovat místa, na kterých se běžně připojujete, a sama se aktivuje či vypne. Model je navíc vybaven funkcí Always on Display – i na vypnuté obrazovce tak spatříte všechny potřebné notifikace nebo čas.
Soubory jako pod zámkem
Zařízení se kromě standardního zabezpečení pyšní také pokročilou technologií, díky níž si do speciální složky můžete umístit všechny soubory, které jsou určené jen pro vaše oči. Smartphone pak odemykáte jednoduše pomocí čtečky otisků prstů nebo díky identifikaci tváře.

Displej
| dotykový displej: | kapacitní |
| počet barev: | 16 mio. |
| rozlišení a jemnost: | 2 220 × 1 080 px (411 PPI) |
| stavová LED dioda: | ano |
| tvrzené sklo: | ano |
| typ: | Super AMOLED |
| typ matice: | RGB |
| úhlopříčka: | 6" |
| zvýšená citlivost: | ano |
Fotoaparát a videokamera
| blesk: | LED dioda |
| integrovaný fotoaparát: | ano |
| rozlišení: | 16 Mpx |
| světelnost objektivu: | f/1,7–1,9 |
Fotoaparát a videokamera - Další parametry
| burst mode: | ano |
| geotagging: | ano |
| hardwarová spoušť: | ne |
| samospoušť: | ano |
| stabilizátor obrazu: | ne |
| zoom: | digitální |
Fotoaparát a videokamera - Nastavení obrazu
| kompenzace expozice: | ano |
| panorama: | ano |
| vyvážení bílé: | ano |
Fotoaparát a videokamera - Ostření
| autofokus: | ano |
| detekce obličeje: | ano |
| makro režim: | ano |
| touch focus: | ano |
Fotoaparát a videokamera - Sekundární fotoaparát
| možnost focení: | ano |
| možnost natáčení videa: | ano |
| rozlišení fotoaparátu: | 24 Mpx |
Fotoaparát a videokamera - Videokamera
| formát: | mp4, 3gp |
| kontinuální zaostřování: | ne |
| natáčení videa: | ano |
| rozlišení: | 1 920 × 1 080 px |
| rychlost: | 30 FPS |
GPS a navigace
| A-GPS: | ano |
| elektronický kompas: | ne |
| GLONASS: | ano |
| GPS: | ano |
GPS a navigace - Mapová aplikace
| automobilová navigace: | ano |
| další typy navigace: | pěší, MHD |
| název mapové aplikace: | Google Mapy |
| stahování dopravní situace / dalších informací: | ano |
| úložiště map: | on-line (možnost stáhnout do mezipaměti) |
Hardware
| slot pro 2 SIM karty: | ano |
Hardware
| hmotnost: | 191 g |
| klávesnice: | dotyková |
| rozměry: | 160,2 × 75,7 × 7,9 mm |
| senzory: | akcelerometr, gyroskop, senzor blízkosti, senzor okolního světla, čtečka otisků prstů |
| typ konstrukce: | klasická |
| typ SIM karty: | nano SIM |
| výměnné kryty: | ne |
| zvýšená odolnost: | ne |
Hardware - Konektivita
| audio konektor: | 3,5mm jack |
| nabíjení z USB: | ano |
| systémový konektor: | Micro USB |
| USB host: | ne |
| USB Mass Storage: | ne (MTP) |
Hardware - Paměť
| cloudové úložiště: | Google Drive |
| integrovaná paměť: | 32 GB |
| paměťové karty: | microSD (max 256 GB) |
| RAM: | 3 GB |
| využitelná paměť: | 22,4 GB z 32 GB |
Hardware - Výpočetní výkon
| chipset: | Qualcomm Snapdragon 450 |
| grafický akcelerátor: | Adreno 506 |
| procesor: | 8×1,8 GHz |
Organizační a pracovní funkce - Nástroje
| budík: | ano |
| budík při vypnutém přístroji: | ne |
| další nástroje: | kalkulačka, diktafon, stopky, odpočet času |
| opakovaný budík: | ano |
| pracovní nástroje: | prohlížeč Office dokumentů, editor Office dokumentů, prohlížeč PDF, správce souborů |
| vlastní melodie buzení: | ano |
Organizační a pracovní funkce - Organizace času
| kalendář: | ano |
| poznámky: | ano |
| synchronizace on-line: | ano |
| synchronizace s PC: | ano |
| úkolovník: | ano |
| upomínky: | ano |
Ostatné
| Distribuce: | EU |
| Barva: | Black |
Příslušenství
| základní příslušenství: | ne |
Sítě a datové funkce
| Bluetooth: | 4.2 |
| EDGE: | ano |
| GPRS: | ano |
| GSM pásma: | 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| HSPA: | ano |
| Infraport: | ne |
| LTE: | ano |
| LTE pásma: | 800 / 850 / 900 / 1 800 / 2 100 / 2 600 MHz |
| NFC: | ano |
| NFC Secure Element: | na SIM kartě |
| sdílení internetu: | ano |
| W-CDMA (3G) pásma: | 850 / 900 / 1 900 / 2 100 MHz |
| Wi-Fi: | 802.11a/b/g/n |
| Wi-Fi Direct: | ano |
Software
| česká lokalizace: | ano |
| hlasové ovládání: | ano |
| hlasový asistent: | Bixby |
| možnost změny velikosti písma: | ano |
| multitasking: | ano |
| operační systém: | Android 8.0 |
Software - Internetový prohlížeč
| Adobe Flash: | ne |
| prohlížeč: | Google Chrome |
Software - Sociální sítě
| integrace se seznamem kontaktů a kalendářem: | ano |
| předinstalovaní klienti: | Google+ |
Telefonování
| filtrování hovorů: | ano |
| hlasové vytáčení: | ano |
| melodie u kontaktu či skupiny: | ano |
| mp3 vyzvánění: | ano |
| podpora hovorů: | ano |
| skupiny volajících: | ano |
| synchronizace kontaktů: | Google, MS Exchange |
| vícepoložkový seznam: | ano |
| vyzváněcí profily: | ano |
Výdrž
| akumulátor: | Li-Pol (3 500 mAh) |
| doba hovoru: | ? minut |
| vyměnitelná baterie: | ne |
Výdrž - Testy výdrže
| nabití baterie do 100%: | 2:31 hodin |
| nabití baterie do 80%: | 1:42 hodin |
| streamování videa: | 8:29 hodin (1080p) |
| testováno na: | Android 8.0 |
Zábava a multimédia - Hudba
| ekvalizér: | ano |
| FM rádio: | ne |
| hudební přehrávač: | ano |
| nastavitelný ekvalizér: | ? |
| podporované formáty: | mp3, aac, wav, ogg, flac |
| stereo reproduktory: | ne |
Zábava a multimédia - Obrázky
| editor obrázků: | ano |
| prohlížeč obrázků: | ano |
Zábava a multimédia - Videa
| editor videa: | ne |
| přehrávač videa: | ano |
Základní údaje
| výrobce: | Samsung |
Zprávy a Instant Messaging - E-mail
| e-mailový klient: | ano |
| MS Exchange: | ano |
| práce s přílohami: | ano |
| stahování na pozadí: | ano |
Zprávy a Instant Messaging - Zprávy
| IM klienti: | Hangouts |
| MMS: | ano |
| podpora SMS: | ano |
| slovník pro rychlé psaní: | ano |
| vlastní zvuk zpráv: | ano |
Hodnocení:
Průměr hodnocení: 4.8
K produktu máme 4 recenzí
| Hlavní specifikace | |
|---|---|
|
|
6" úhlopříčka |
|
|
16 Mpx rozlišení |
|
|
ano slot pro 2 SIM karty |
|
|
3 GB RAM |
| Všetky specifikace | |



