Doporučené příslušenství pro dokoupení
Popis produktu
Přestaňte se omezovat a zažijte ty nejlepší mobilní možnosti se smartphonem Samsung Galaxy A6. Model je vybaven těmi nejnovějšími technologiemi, úchvatným bezrámečkovým Infinity displejem a vysoce kvalitním fotoaparátem. Díky inovativní čočce fotoaparátu pořídíte nádherné snímky i za horších světelných podmínek a se širokými fotografickými možnostmi zažijete spoustu zábavy. Těšit se můžete na chytré funkce, jako je například automatické zapnutí Wi-Fi, i perfektní bezpečnost pro svá data. Toho nejlepšího mobilního přítele najdete v zabudovaném asistentovi Bixby, jenž se postará o skvělou podporu na každém vašem kroku.
Bezkonkurenční obrazový zážitek
Model Galaxy A6 vás na první pohled upoutá perfektním obrazem, který si užijete na téměř bezrámečkové Super AMOLED obrazovce. Rozsáhlý Infinity displej s poměrem stran 18,5:9 se chlubí nádherným kontrastem a těmi nejživějšími barvami. Každý obrazový zážitek tak posune na úplně novou úroveň.


Vše pro perfektní snímky ve dne i v noci
Přední fotoaparát se pyšní rozlišením 16 Mpix a objektivem se světelností F/1,9. Vaše snímky tak budou perfektně ostré i za špatných světelných podmínek. Díky inovativnímu přednímu blesku si navíc můžete sami zvolit úroveň jasu – dosáhnete tak dokonalých snímků přesně podle svých představ. Kromě toho smartphone disponuje různými fotografickými režimy, veselými nálepkami i zábavnými filtry, které vašim fotografiím dodají vždy něco navíc.
Inteligentní aktivace Wi-Fi
Už vás nebaví neustále zapínat a vypínat Wi-Fi? S tímto modelem nemusíte. Mobilní telefon si dokáže zapamatovat místa, na kterých se často připojujete, a sám Wi-Fi připojení aktivuje i vypne. Můžete se tak těšit na tu nejlepší úsporu dat.


Chytré funkce pro každý den
Ovládejte bez nejmenších potíží dvě aplikace najednou. Díky funkci App Pair si jednoduše spárujete a spustíte dva programy současně – oba navíc můžete sledovat na jediné obrazovce. Oceníte taktéž aplikaci Samsung Health, která bude dohlížet na vaši kondici.
Snadný a bezpečný přístup
Do svého mobilního telefonu se dostanete jediným mrknutím oka. Zařízení disponuje identifikací tváře i čtečkou otisků prstů – je jen na vás, jaký přístup si zrovna zvolíte. Čtečku navíc můžete využívat i k ověření identity na webových stránkách či v aplikacích. Své cenné soubory si navíc můžete umístit do zabezpečené složky, která je opatřena pokročilou technologií a do které se dostanete pouze vy.


Mobilní přítel, který vás nezklame
V neposlední řadě vás potěší mobilní asistent Bixby, který s vámi bude na každém kroku. Dokáže se přizpůsobit vašim návykům, díky čemuž vám zjednoduší používání telefonu a vždy vám nabídne to, co zrovna nejvíce potřebujete. Můžete se těšit na užitečné notifikace nebo to, že díky němu snadno rozpoznáte jakýkoli objekt – stačí na něj namířit fotoaparát.
Displej
| dotykový displej: | kapacitní |
| počet barev: | 16 mio. |
| rozlišení a jemnost: | 1 480 × 720 px (294 PPI) |
| stavová LED dioda: | ano |
| tvrzené sklo: | ano |
| typ: | Super AMOLED |
| typ matice: | RGB |
| úhlopříčka: | 5,6" |
| zvýšená citlivost: | ano |
Fotoaparát a videokamera
| blesk: | LED dioda |
| integrovaný fotoaparát: | ano |
| rozlišení: | 16 Mpx |
| světelnost objektivu: | f/1,7 |
Fotoaparát a videokamera - Další parametry
| burst mode: | ano |
| geotagging: | ano |
| hardwarová spoušť: | ne |
| samospoušť: | ano |
| stabilizátor obrazu: | ne |
| zoom: | digitální |
Fotoaparát a videokamera - Nastavení obrazu
| kompenzace expozice: | ano |
| panorama: | ano |
| vyvážení bílé: | ano |
Fotoaparát a videokamera - Ostření
| autofokus: | ano |
| detekce obličeje: | ano |
| makro režim: | ano |
| touch focus: | ano |
Fotoaparát a videokamera - Sekundární fotoaparát
| možnost focení: | ano |
| možnost natáčení videa: | ano |
| rozlišení fotoaparátu: | 16 Mpx |
Fotoaparát a videokamera - Videokamera
| formát: | mp4, 3gp |
| kontinuální zaostřování: | ne |
| natáčení videa: | ano |
| rozlišení: | 1 920 × 1 080 px |
| rychlost: | 30 FPS |
GPS a navigace
| A-GPS: | ano |
| elektronický kompas: | ne |
| GLONASS: | ano |
| GPS: | ano |
GPS a navigace - Mapová aplikace
| automobilová navigace: | ano |
| další typy navigace: | pěší, MHD |
| název mapové aplikace: | Google Mapy |
| stahování dopravní situace / dalších informací: | ano |
| úložiště map: | on-line (možnost stáhnout do mezipaměti) |
Hardware
| slot pro 2 SIM karty: | ano |
Hardware
| hmotnost: | 162 g |
| klávesnice: | dotyková |
| rozměry: | 149,9 × 70,8 × 7,7 mm |
| senzory: | akcelerometr, gyroskop, senzor blízkosti, senzor okolního světla, čtečka otisků prstů |
| typ konstrukce: | klasická |
| typ SIM karty: | nano SIM |
| výměnné kryty: | ne |
| zvýšená odolnost: | ne |
Hardware - Konektivita
| audio konektor: | 3,5mm jack |
| nabíjení z USB: | ano |
| systémový konektor: | Micro USB |
| USB host: | ne |
| USB Mass Storage: | ne (MTP) |
Hardware - Paměť
| cloudové úložiště: | Google Drive |
| integrovaná paměť: | 32 GB |
| paměťové karty: | microSD (max 256 GB) |
| RAM: | 3 GB |
Hardware - Výpočetní výkon
| chipset: | Samsung Exynos 7 Octa |
| grafický akcelerátor: | ARM Mali-T830 |
| procesor: | 8×1,6 GHz, 14 nm |
Organizační a pracovní funkce - Nástroje
| budík: | ano |
| budík při vypnutém přístroji: | ne |
| další nástroje: | kalkulačka, diktafon, stopky, odpočet času |
| opakovaný budík: | ano |
| pracovní nástroje: | prohlížeč Office dokumentů, editor Office dokumentů, prohlížeč PDF, správce souborů |
| vlastní melodie buzení: | ano |
Organizační a pracovní funkce - Organizace času
| kalendář: | ano |
| poznámky: | ano |
| synchronizace on-line: | ano |
| synchronizace s PC: | ano |
| úkolovník: | ano |
| upomínky: | ano |
Ostatné
| Distribuce: | EU |
| Barva: | Lavender |
Příslušenství
| základní příslušenství: | USB kabel, stereo sluchátka |
Sítě a datové funkce
| Bluetooth: | 4.2 |
| EDGE: | ano |
| GPRS: | ano |
| GSM pásma: | 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| HSPA: | ano |
| Infraport: | ne |
| LTE: | ano |
| LTE pásma: | 800 / 850 / 900 / 1 800 / 2 100 / 2 600 MHz |
| NFC: | ano |
| NFC Secure Element: | na SIM kartě |
| sdílení internetu: | ano |
| W-CDMA (3G) pásma: | 850 / 900 / 1 900 / 2 100 MHz |
| Wi-Fi: | 802.11a/b/g/n |
| Wi-Fi Direct: | ano |
Software
| česká lokalizace: | ano |
| hlasové ovládání: | ano |
| hlasový asistent: | Bixby |
| možnost změny velikosti písma: | ano |
| multitasking: | ano |
| operační systém: | Android 8.0 |
Software - Internetový prohlížeč
| Adobe Flash: | ne |
| prohlížeč: | Google Chrome |
Software - Sociální sítě
| integrace se seznamem kontaktů a kalendářem: | ano |
| předinstalovaní klienti: |
Telefonování
| filtrování hovorů: | ano |
| hlasové vytáčení: | ano |
| melodie u kontaktu či skupiny: | ano |
| mp3 vyzvánění: | ano |
| podpora hovorů: | ano |
| skupiny volajících: | ano |
| synchronizace kontaktů: | Google, MS Exchange |
| vícepoložkový seznam: | ano |
| vyzváněcí profily: | ano |
Výdrž
| akumulátor: | Li-Pol (3 000 mAh) |
| doba hovoru: | ? minut |
| vyměnitelná baterie: | ne |
Výdrž - Testy výdrže
| nabití baterie do 100%: | 2:09 hodin |
| nabití baterie do 80%: | 1:37 hodin |
| testováno na: | Android 8.0 |
Zábava a multimédia - Hudba
| ekvalizér: | ano |
| FM rádio: | ano |
| hudební přehrávač: | ano |
| nastavitelný ekvalizér: | ne |
| podporované formáty: | mp3, aac, wav, ogg, flac |
| stereo reproduktory: | ne |
Zábava a multimédia - Obrázky
| editor obrázků: | ano |
| prohlížeč obrázků: | ano |
Zábava a multimédia - Videa
| editor videa: | ne |
| přehrávač videa: | ano |
Základní údaje
| výrobce: | Samsung |
Zprávy a Instant Messaging - E-mail
| e-mailový klient: | ano |
| MS Exchange: | ano |
| práce s přílohami: | ano |
| stahování na pozadí: | ano |
Zprávy a Instant Messaging - Zprávy
| IM klienti: | Hangouts |
| MMS: | ano |
| podpora SMS: | ano |
| slovník pro rychlé psaní: | ano |
| vlastní zvuk zpráv: | ano |
Hodnocení:
Průměr hodnocení: 5.0
K produktu máme 2 recenzí
| Hlavní specifikace | |
|---|---|
|
|
5,6" úhlopříčka |
|
|
16 Mpx rozlišení |
|
|
ano slot pro 2 SIM karty |
|
|
3 GB RAM |
| Všetky specifikace | |



