Doporučené příslušenství pro dokoupení
Popis produktu
Galaxy A5 je smartphone, který kombinuje vytříbený design atraktivního skla a pevného kovu, což je spojení, kterému nikdo neodolá. Neodolatelný je také fotoaparát, se kterým pořídíte perfektní záběry bez ohledu na to, v jakých světelných podmínkách se nacházíte. Mimo to dostal tento model dostal do vínku i vysoký výkon, baterii s výdrží a lepší zabezpečení, které ochrání vaše soukromí stejně tak dobře, jako veškeré mobilní platby, které s tímto telefonem můžete provádět. S Galaxy A5 můžete s čistým svědomím nechat peněženku doma a vyrazit za zábavou.
Sklo v kombinaci s kovem
Pevný kov s naleštěnou povrchovou úpravou a atraktivní sklo Gorilla Glass. To je jedinečné spojení prémiových materiálů, které si vás získá.


Mimořádně výkonný
Tento model vám díky osmijádrovému procesoru a přístupu k síti LTE nabídne opravdu výkonný hardware a také ultra rychlé připojení k internetu. Ve výsledku si užijete bezproblémové prohlížení webu a plynulejší reakce uživatelského rozhraní.
Fotografujte kdykoliv a kdekoliv
Cenné momenty vašeho života už vám neutečou. Díky dvojici fotoaparátům s rychlým spuštěním, které jsou vybaveny objektivem s vysokou světelností pořídíte čisté a jasné snímky i za nepříznivých světelných podmínek.


Telefon místo peněženky?
Rozhodně! Snadnější už to být nemůže. Stačí telefon přiložit k magnetickému terminálu na kreditní karty a platba bude provedena dřív, než řeknete „švec“.
Baterie s výdrží
S vysokokapacitní baterií tohoto smartphonu vytěžíte ze všech funkcí maximum. Nenechte se omezovat a dělejte to, co vás baví. Hrajte hry, sledujte HD videa, streamujte,…Galaxy A5 s vámi udrží krok. Díky možnosti rychlého nabíjení bude telefon plně nabitý rychleji než kdy dříve.


Lepší zabezpečení
Díky vylepšené technologii otisků prstů, která vám zaručí pohodlnější používání, bude vaše soukromí lépe chráněno a i mobilní platby budou bezpečnější.
Displej
| dotykový displej: | kapacitní |
| počet barev: | 16 mio. |
| rozlišení a jemnost: | 1 920 × 1 080 px (424 PPI) |
| stavová LED dioda: | ne |
| tvrzené sklo: | ano |
| typ: | Super AMOLED |
| typ matice: | PenTile |
| úhlopříčka: | 5,2" |
| zvýšená citlivost: | ne |
Fotoaparát a videokamera
| blesk: | LED dioda |
| integrovaný fotoaparát: | ano |
| rozlišení: | 13 Mpx |
| světelnost objektivu: | f/1,9 |
Fotoaparát a videokamera - Další parametry
| burst mode: | ano |
| geotagging: | ano |
| hardwarová spoušť: | ne |
| samospoušť: | ano |
| stabilizátor obrazu: | ano (optický) |
| zoom: | digitální (4×) |
Fotoaparát a videokamera - Nastavení obrazu
| kompenzace expozice: | ano |
| panorama: | ano |
| vyvážení bílé: | ano |
Fotoaparát a videokamera - Ostření
| autofokus: | ano |
| detekce obličeje: | ano |
| makro režim: | ano |
| touch focus: | ano |
Fotoaparát a videokamera - Sekundární fotoaparát
| možnost focení: | ano |
| možnost natáčení videa: | ano |
| rozlišení fotoaparátu: | 5 Mpx |
Fotoaparát a videokamera - Videokamera
| formát: | mp4 |
| kontinuální zaostřování: | ano |
| natáčení videa: | ano |
| rozlišení: | 1 920 × 1 080 px |
| rychlost: | 30 FPS |
GPS a navigace
| A-GPS: | ano |
| elektronický kompas: | ano |
| GLONASS: | ano |
| GPS: | ano |
GPS a navigace - Mapová aplikace
| automobilová navigace: | ano |
| další typy navigace: | pěší, MHD |
| název mapové aplikace: | Google Mapy |
| stahování dopravní situace / dalších informací: | ano |
| úložiště map: | on-line (možnost stáhnout do mezipaměti) |
Hardware
| slot pro 2 SIM karty: | ne |
Hardware
| hmotnost: | 155 g |
| klávesnice: | dotyková |
| rozměry: | 144,8 × 71 × 7,3 mm |
| senzory: | akcelerometr, senzor blízkosti, senzor okolního světla |
| typ konstrukce: | klasická |
| typ SIM karty: | nano SIM |
| výměnné kryty: | ne |
| zvýšená odolnost: | ne |
Hardware - Konektivita
| audio konektor: | 3,5mm jack |
| nabíjení z USB: | ano |
| systémový konektor: | Micro USB |
| USB host: | ano |
| USB Mass Storage: | ne (MTP) |
Hardware - Paměť
| cloudové úložiště: | Google Drive (25 GB) |
| integrovaná paměť: | 16 GB |
| paměťové karty: | microSDHC (max 128 GB) |
| RAM: | 2 GB |
| využitelná paměť: | 10,83 GB z 16 GB |
Hardware - Výpočetní výkon
| chipset: | Samsung Exynos 7 Octa |
| grafický akcelerátor: | ARM Mali-T720 MP3 |
| procesor: | 8×1,6 GHz, 28 nm |
Organizační a pracovní funkce - Nástroje
| budík: | ano |
| budík při vypnutém přístroji: | ne |
| další nástroje: | kalkulačka, diktafon, stopky, odpočet času |
| opakovaný budík: | ano |
| pracovní nástroje: | prohlížeč Office dokumentů, prohlížeč PDF, správce souborů |
| vlastní melodie buzení: | ano |
Organizační a pracovní funkce - Organizace času
| kalendář: | ano |
| poznámky: | ano |
| synchronizace on-line: | ano |
| synchronizace s PC: | ano |
| úkolovník: | ano |
| upomínky: | ano |
Ostatné
| Distribuce: | EU |
| Barva: | Black |
Příslušenství
| základní příslušenství: | USB kabel, stereo sluchátka |
Sítě a datové funkce
| Bluetooth: | 4.1 |
| EDGE: | ano |
| GPRS: | ano |
| GSM pásma: | 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| HSPA: | 42 / 5,76 Mb/s |
| Infraport: | ne |
| LTE: | 300 / 50 Mb/s |
| LTE pásma: | 800 / 850 / 900 / 1 800 / 2 100 / 2 600 MHz |
| NFC: | ano |
| NFC Secure Element: | na SIM kartě |
| sdílení internetu: | ano |
| W-CDMA (3G) pásma: | 850 / 900 / 1 900 / 2 100 MHz |
| Wi-Fi: | 802.11a/b/g/n |
| Wi-Fi Direct: | ano |
Software
| česká lokalizace: | ano |
| hlasové ovládání: | vyhledávání, zadávání textu |
| hlasový asistent: | S Voice |
| možnost změny velikosti písma: | ano |
| multitasking: | ano |
| operační systém: | Android 5.1 |
| poslední verze OS: | Android 6.0 |
Software - Internetový prohlížeč
| Adobe Flash: | ne |
| prohlížeč: | Android browser |
Software - Sociální sítě
| integrace se seznamem kontaktů a kalendářem: | ano |
| předinstalovaní klienti: | Google+ |
Telefonování
| filtrování hovorů: | ano |
| hlasové vytáčení: | ano |
| melodie u kontaktu či skupiny: | ano |
| mp3 vyzvánění: | ano |
| skupiny volajících: | ano |
| synchronizace kontaktů: | Google, MS Exchange |
| vícepoložkový seznam: | ano |
| vyzváněcí profily: | ne |
Výdrž
| akumulátor: | Li-Ion (2 900 mAh) |
| doba hovoru: | ? minut |
| vyměnitelná baterie: | ne |
Výdrž - Testy výdrže
| nabití baterie do 100%: | 1:23 hodin |
| nabití baterie do 80%: | 1:04 hodin |
| streamování videa: | 8:06 hodin (1080p) |
| testováno na: | Android 5.1 |
Zábava a multimédia - Hudba
| ekvalizér: | ano |
| FM rádio: | ano (RDS, stereo) |
| hudební přehrávač: | ano |
| nastavitelný ekvalizér: | ano |
| podporované formáty: | mp3, aac, wav, ogg, flac |
| stereo reproduktory: | ne |
Zábava a multimédia - Obrázky
| editor obrázků: | ano |
| prohlížeč obrázků: | ano |
Zábava a multimédia - Videa
| editor videa: | ano |
| přehrávač videa: | ano |
Základní údaje
| výrobce: | Samsung |
Zprávy a Instant Messaging - E-mail
| e-mailový klient: | ano |
| MS Exchange: | ano |
| práce s přílohami: | ano |
| stahování na pozadí: | ano |
Zprávy a Instant Messaging - Zprávy
| IM klienti: | Hangouts, ChatOn |
| MMS: | ano |
| slovník pro rychlé psaní: | ano |
| vlastní zvuk zpráv: | ano |
Hodnocení:
Průměr hodnocení: 0.0
K produktu máme 0 recenzí
| Hlavní specifikace | |
|---|---|
|
|
5,2" úhlopříčka |
|
|
13 Mpx rozlišení |
|
|
ne slot pro 2 SIM karty |
|
|
2 GB RAM |
| Všetky specifikace | |



