Samsung Galaxy A41 Dual SIM Prism Crush Black
- Samsung
- Momentálně nedostupné
Doporučené příslušenství pro dokoupení
Mobilný telefón vrátený zákazníkom do 14 dní. Bez známok užívania, iba rozbalený,
Kompletné, originálne balenie.
Záruka 12 mesiacov.
Popis produktu
Výkonný telefon Samsung A41 s širokým displejem a kompaktním designem vás bude bavit. Svá oblíbená videa můžete sledovat ve Full HD+ rozlišení. Silný procesor a velká interní paměť s možností rozšíření o externí paměť zajišťuje výkon a plynulý chod telefonu. Díky silné baterii si můžete užít po dlouhou dobu skvělé funkce, kterými telefon disponuje. Trojitý širokoúhlý fotoaparát vám zajistí ostré, křišťálově čisté záběry. Vaše data ochrání platforma Samsung Knox s biometrickým zabezpečením. Herní svět vám zpestří funkce Game Booster, dodávající grafice při hraní mobilních her hladký a realistický vzhled.
S širokým displejem vám již nic neunikne
Telefon nabízí velice kvalitní 6,1palcový Infinity-U displej s technologií Super AMOLED. Svá oblíbená videa, hry, online streamy můžete bez problému sledovat v detailním rozlišení Full HD+.


Elegantní a kompaktní
Ergonomicky zaoblená záda telefonu a tenké tělo vám úžasně padne do ruky, proto je ovládání obrazovky velice snadné. Vaši osobnost podtrhnete výběrem jedné ze tří barev.
Objevte v sobě fotografa
Pokročilý trojitý fotoaparát vám umožní pořizovat dokonale ostré snímky. Křišťálově čisté záběry vám zajistí 48megapixelový objektiv s 8megapixelovým ultraširokoúhlým objektivem. Unikátní 5megapixelový hloubkový objektiv zbaví vaše fotografie nežádoucího šumu na pozadí pro dosažení profesionálního výsledku.


Dokonalé selfíčko
S pomocí 25megapixelového předního fotoaparátu vytvoříte perfektně ostrá selfíčka. Funkce živé zaostření zajistí, aby se váš obličej stal středobodem fotografie díky jemnému rozostření pozadí.
Ochrání vaše data
Funkce Samsung Knox chrání telefon již od první minuty po spuštění. Díky vícevrstvému zabezpečení brání vaše citlivá data před malwarem a dalšími škodlivými útoky. Telefon je chráněn také supermoderním biometrickým zabezpečením a pro potřeby odemknutí stačí přiložit prst na snímač otisků zabudovaný v displeji.


To pravé pro vášnivé hráče
Telefon obsahuje speciální herní rozhraní a snadno dostupné menu. Funkce Game Booster dodá grafice při hraní mobilních her hladký a realistický vzhled. Zároveň dokáže zanalyzovat, jakým způsobem telefon používáte, a na základě získaných dat optimalizuje výdrž, teplotu a využití paměti.
Stahujte a užijte si skvělý výkon
Pokročilý 8jádrový procesor a 4 gigabajty paměti RAM zajišťují plynulý chod telefonu, ať už surfujete na internetu, sledujete videa či používáte náročnější aplikace. S 64GB interním úložištěm a možností jeho rozšíření externí pamětí až o 512 GB si můžete v telefonu zachovat spoustu důležitých dat.


Můžete se na něj spolehnout
Baterie s kapacitou 3500 miliampérhodin zajistí dlouhodobý požitek ze skvělých funkcí, kterými telefon disponuje. Jakmile se telefon začne vybíjet, díky rychlému nabíjení se ani nenadějete a budete zase moci surfovat, sdílet a hrát hry.
Baterie a nabíjení
| akumulátor: | Li-Ion (3 500 mAh) |
| bezdrátové nabíjení: | ne |
Displej
| rozlišení a jemnost: | 2 400 × 1 080 px (431 PPI) |
| stavová LED dioda: | ne |
| tvrzené sklo: | ano |
| typ: | Super AMOLED |
| typ matice: | RGB |
| úhlopříčka: | 6,1" |
| zvýšená citlivost: | ne |
Fotoaparát a videokamera - Další fotoaparáty
| rozlišení: | 5 Mpx |
| typ / účel: | pouze prostorové informace |
Fotoaparát a videokamera - Hlavní fotoaparát
| blesk: | LED dioda |
| optická stabilizace: | ? |
| rozlišení: | 48 Mpx |
| světelnost objektivu: | f/2 |
| zoom: | digitální (8×) |
Fotoaparát a videokamera - Natáčení videa
| HDR: | ne |
| max. rozlišení: | 3 840 × 2 160 px, 30 FPS |
| stabilizace: | softwarová |
Fotoaparát a videokamera - Přední fotoaparát
| rozlišení snímače: | 25 Mpx |
| světelnost objektivu: | f/2,2 |
| video: | 1 920 × 1 080 px, 30 FPS |
Fotoaparát a videokamera - Širokoúhlý fotoaparát
| rozlišení: | 8 Mpx |
| šířka záběru: | 123° |
| světelnost objektivu: | f/2,2 |
Hardware
| hmotnost: | 152 g |
| klávesnice: | dotyková |
| rozměry: | 149,9 × 69,8 × 7,9 mm |
| stereo reproduktory: | ne |
| typ konstrukce: | klasická |
| zvýšená odolnost: | ne |
Hardware
| slot pro 2 SIM karty: | ano |
Hardware - Biometrické zabezpečení
| čtečka otisků prstů: | optická (v displeji) |
| vizuální zabezpečení: | 2D sken obličeje |
Hardware - Ostatní
| audio konektor: | 3,5mm jack |
| FM rádio: | ano (RDS, stereo) |
| systémový konektor: | USB-C |
Hardware - Paměť
| integrovaná paměť: | 64 GB |
| paměťové karty: | microSDXC (max 512 GB) |
| RAM: | 4 GB |
Hardware - Výpočetní výkon
| chipset: | Mediatek helio P65 |
| grafický akcelerátor: | ano |
| procesor: | 2×2 GHz + 6×2 GHz, 12 nm |
Konektivita - Datové sítě
| Bluetooth: | 5.0 |
| Infraport: | ne |
| NFC: | ano |
| NFC platby: | Google Pay a Samsung Pay |
| Wi-Fi: | 802.11a/b/g/n/ac |
Konektivita - Mobilní sítě
| 5G: | ne |
| EDGE: | ano |
| GSM pásma: | 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| HSPA: | ano |
| kompletní tuzemské frekvence: | ano |
| LTE: | ano |
| LTE pásma: | 700 / 800 / 900 / 1 900 / 2 100 / 2 600 MHz |
| SIM karta: | nano SIM |
| W-CDMA (3G) pásma: | 850 / 1 900 / 2 100 MHz |
Konektivita - Poloha
| elektronický kompas: | ano |
| GLONASS: | ano |
| GPS: | ano |
Ostatné
| Distribuce: | Svět |
| Barva: | Prism Crush Black |
Ostatní - Software
| hlasový asistent: | Bixby |
| operační systém: | Android 10 |
Základní údaje
| výrobce: | Samsung |
Hodnocení:
Průměr hodnocení: 0.0
K produktu máme 0 recenzí
| Hlavní specifikace | |
|---|---|
|
|
6,1" úhlopříčka |
|
|
ano slot pro 2 SIM karty |
|
|
4 GB RAM |
| Všetky specifikace | |









