Doporučené příslušenství pro dokoupení
Telefon je vrátený do 14 dní , žiadne ,alebo len mikro známky užívania.
Obsah balenia: Telefon , nabijačka , pc kabel , eco box (bez original krabice a sluchadiel)
Zaruka 24 mesiacov
GalaxyA40}
Baterie a nabíjení
| akumulátor: | Li-Ion (3 100 mAh) |
| bezdrátové nabíjení: | ne |
Displej
| rozlišení a jemnost: | 2 220 × 1 080 px (418 PPI) |
| stavová LED dioda: | ne |
| tvrzené sklo: | ano |
| typ: | Super AMOLED |
| typ matice: | RGB |
| úhlopříčka: | 5,9" |
| zvýšená citlivost: | ne |
Fotoaparát a videokamera - Hlavní fotoaparát
| blesk: | LED dioda |
| optická stabilizace: | ? |
| rozlišení: | 16 Mpx |
| světelnost objektivu: | f/1,7 |
| zoom: | digitální (8×) |
Fotoaparát a videokamera - Natáčení videa
| HDR: | ne |
| max. rozlišení: | 3 840 × 2 160 px, 30 FPS |
| stabilizace: | softwarová |
Fotoaparát a videokamera - Přední fotoaparát
| rozlišení snímače: | 25 Mpx |
| světelnost objektivu: | f/2 |
| video: | 1 920 × 1 080 px, 30 FPS |
Fotoaparát a videokamera - Širokoúhlý fotoaparát
| rozlišení: | 5 Mpx |
| šířka záběru: | 123° |
| světelnost objektivu: | f/2,2 |
Hardware
| hmotnost: | 140 g |
| klávesnice: | dotyková |
| rozměry: | 144,4 × 69,2 × 7,2 mm |
| stereo reproduktory: | ne |
| typ konstrukce: | klasická |
| zvýšená odolnost: | ne |
Hardware
| slot pro 2 SIM karty: | ano |
Hardware - Biometrické zabezpečení
| čtečka otisků prstů: | kapacitní (na zádech) |
| vizuální zabezpečení: | 2D sken obličeje |
Hardware - Ostatní
| audio konektor: | 3,5mm jack |
| FM rádio: | ano (RDS, stereo) |
| systémový konektor: | USB-C |
Hardware - Paměť
| integrovaná paměť: | 64 GB |
| paměťové karty: | microSDXC (max 512 GB) |
| RAM: | 4 GB |
Hardware - Výpočetní výkon
| grafický akcelerátor: | ano |
| procesor: | 8×1,8 GHz |
Konektivita - Datové sítě
| Bluetooth: | 5.0 |
| Infraport: | ne |
| NFC: | ano |
| NFC platby: | Google Pay a Samsung Pay |
| Wi-Fi: | 802.11a/b/g/n/ac |
Konektivita - Mobilní sítě
| 5G: | ne |
| EDGE: | ano |
| GSM pásma: | 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| HSPA: | ano |
| kompletní tuzemské frekvence: | ano |
| LTE: | ano |
| LTE pásma: | 700 / 800 / 900 / 1 900 / 2 100 / 2 600 MHz |
| SIM karta: | nano SIM |
| W-CDMA (3G) pásma: | 850 / 1 900 / 2 100 MHz |
Konektivita - Poloha
| elektronický kompas: | ano |
| GLONASS: | ano |
| GPS: | ano |
Ostatné
| Distribuce: | EU |
| Barva: | White |
Ostatní - Příslušenství
| základní příslušenství: | USB kabel, stereo sluchátka |
Ostatní - Software
| hlasový asistent: | Google Assistant |
| operační systém: | Android 9.0 |
Základní údaje
| výrobce: | Samsung |
Hodnocení:
Průměr hodnocení: 0.0
K produktu máme 0 recenzí
| Hlavní specifikace | |
|---|---|
|
|
5,9" úhlopříčka |
|
|
ano slot pro 2 SIM karty |
|
|
4 GB RAM |
| Všetky specifikace | |










