Doporučené příslušenství pro dokoupení
Popis produktu
Čistý, minimalistický vzhled, sofistikované designové řešení a praktické funkce, které vám vždy přijdou vhod. Samsung Galaxy A22 5G vás už na první pohled zaujme svým 6,6palcovým Infinity-V displejem se širokými možnostmi. Díky rozlišení 2 400 × 1 080 si vychutnáte obsah jakéhokoli formátu v té nejlepší možné kvalitě.
Se Samsung Galaxy A22 5G zažijete vysokou rychlost mobilního připojení
Zažijte neuvěřitelnou rychlost sdílení, prohlížení i hraní vašeho oblíbeného obsahu. Smartphone Galaxy A22 5G od společnosti Samsung je plně připraven na mobilní síť nové generace – 5G.


Svěží křivky a elegantní barvy
Smartphone Samsung Galaxy A22 5G od společnosti přináší jednoduchý design očištěný od všech zbytečností, aby vynikly jemné křivky a štíhlost samotného zařízení. Ergonomické tvarování umožňuje velmi komfortní úchop telefonu Samsung Galaxy A22 5G a elegantní barvy zaručeně podtrhnou váš jedinečný styl.
Se Samsung Galaxy A22 5G budete jako profesionální fotograf
Každý záběr se vydaří. S hlavním 48Mpx fotoaparátem telefonu Galaxy A22 5G bude každý snímek průzračně jasný a ostrý. Ultraširokoúhlým fotoaparátem se můžete pustit do focení snových přírodních či městských panoramat, a při experimentování s hloubkou záběrů vám pomůže Depth fotoaparát.


Objevte novou perspektivu
Odteď se na vaše fotografie vejde mnohem více. Získejte s pomocí telefonu Samsung Galaxy A22 5G nevídané perspektivy s 5Mpx ultraširokoúhlým fotoaparátem se 115° úhlem záběru, který je podobný jako u lidského oka, takže je schopen pojmout snímané objekty v mnohem širším rozsahu. Samsung Galaxy A22 5G vás bude bavit každý den.
S telefonem Samsung Galaxy A22 5G pořídíte fotografie s uměleckou hloubkou
Vytvářejte portréty s přidanou estetickou hodnotou. Samsung Galaxy A22 5G disponuje 2Mpx Depth fotoaparátem, který vám umožní upravovat hloubku ostrosti na vašich snímcích jen pomocí jednoduchého dotyku. Rozostřené pozadí se postará o lepší vyniknutí objektu vašeho zájmu a dodá mu umělecký ráz.


Inteligentní baterie, která vydrží celý den
Ať už budete dělat cokoli – natáčet, fotografovat, poslouchat hudbu, sledovat filmy cestou z práce nebo přebírat důležitý projekt v dlouhém video hovoru, váš Samsung Galaxy A22 5G bude vždy připraven vám posloužit. Jeho 5000mAh baterie vydrží skutečně dlouho, a kdyby jí náhodou došla energie, praktické 15W rychlé nabíjení jí navrátí ztracenou sílu.
Baterie a nabíjení
| akumulátor: | Li-Ion (5 000 mAh) |
| bezdrátové nabíjení: | ne |
Displej
| obnovovací frekvence: | 90 Hz |
| rozlišení a jemnost: | 2 400 × 1 080 px (411 PPI) |
| stavová LED dioda: | ne |
| tvrzené sklo: | ano |
| typ: | TFT IPS |
| typ matice: | RGB |
| úhlopříčka: | 6,4" |
| zvýšená citlivost: | ano |
Fotoaparát a videokamera - Další fotoaparáty
| rozlišení: | 2 Mpx |
| typ / účel: | pouze prostorové informace |
Fotoaparát a videokamera - Hlavní fotoaparát
| blesk: | LED dioda |
| optická stabilizace: | ne |
| rozlišení: | 48 Mpx |
| světelnost objektivu: | f/1,8 |
| zoom: | digitální |
Fotoaparát a videokamera - Natáčení videa
| HDR: | ano |
| max. rozlišení: | 1 920 × 1 080 px, 30 FPS |
| stabilizace: | ne |
Fotoaparát a videokamera - Přední fotoaparát
| LED dioda: | ne |
| rozlišení snímače: | 8 Mpx |
| světelnost objektivu: | f/2 |
| video: | 1 920 × 1 080 px, 30 FPS |
Fotoaparát a videokamera - Širokoúhlý fotoaparát
| optická stabilizace: | ne |
| rozlišení: | 5 Mpx |
| světelnost objektivu: | f/2,2 |
Hardware
| hmotnost: | 203 g |
| klávesnice: | dotyková |
| rozměry: | 167,2 × 76,4 × 9 mm |
| stereo reproduktory: | ne |
| typ konstrukce: | klasická |
| zvýšená odolnost: | ne |
Hardware
| slot pro 2 SIM karty: | ano |
Hardware - Biometrické zabezpečení
| čtečka otisků prstů: | kapacitní (na boku) |
| vizuální zabezpečení: | 2D sken obličeje |
Hardware - Ostatní
| audio konektor: | 3,5mm jack |
| FM rádio: | ano (RDS, stereo) |
| systémový konektor: | USB-C |
Hardware - Paměť
| integrovaná paměť: | 64 GB |
| paměťové karty: | microSDXC (max 512 GB) |
| RAM: | 4 GB |
Hardware - Výpočetní výkon
| chipset: | MediaTek Dimensity 700 |
| grafický akcelerátor: | ano |
| procesor: | 2×2,2 GHz + 6×2 GHz, 7 nm |
Konektivita - Datové sítě
| Bluetooth: | 5.0 |
| Infraport: | ne |
| NFC: | ano |
| NFC platby: | Google Pay |
| Wi-Fi: | 802.11a/b/g/n/ac |
Konektivita - Mobilní sítě
| 5G: | ano |
| EDGE: | ano |
| GSM pásma: | 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| HSPA: | ano |
| kompletní tuzemské frekvence: | ano |
| LTE: | 600 / 150 Mb/s |
| LTE pásma: | 700 / 800 / 850 / 900 / 1 700 / 1 800 / 1 900 / 2 100 / 2 600 MHz |
| SIM karta: | 2× nano SIM |
| W-CDMA (3G) pásma: | 850 / 900 / 1 900 / 2 100 MHz |
Konektivita - Poloha
| BeiDou: | ano |
| elektronický kompas: | ano |
| Galileo: | ano |
| GLONASS: | ano |
| GPS: | ano |
Ostatné
| Distribuce: | UK |
| Barva: | Gray |
Ostatní - Software
| hlasový asistent: | Bixby |
| operační systém: | Android |
Základní údaje
| výrobce: | Samsung |
Hodnocení:
Průměr hodnocení: 0.0
K produktu máme 0 recenzí
| Hlavní specifikace | |
|---|---|
|
|
6,4" úhlopříčka |
|
|
ano slot pro 2 SIM karty |
|
|
4 GB RAM |
| Všetky specifikace | |











