Doporučené příslušenství pro dokoupení
Větší displej, více prostoru na akci
Poznejte úžasný 6,5" Infinity-V displej smartphonu Galaxy A12 od společnosti Samsung a objevte dříve ukryté detaily. Díky technologii HD+ budete sledovat svůj oblíbený digitální obsah v jasných a plných barvách ve vysoké kvalitě.


Krásný a komfortní zároveň
Galaxy A12 se pyšní propracovaným designem, který budete chtít mít stále na očích. Kromě toho ho společnost Samsung vybavila ergonomickým tvarováním, díky kterému vám skvěle padne do ruky a je příjemný i při dlouhých hodinách používání. Vybrat si můžete hned z několika barevných provedení.
Čtveřice objektivů pro ty nejlepší vzpomínky
Ať vás nohy zavedou kamkoli, buďte připraveni na každý okamžik s profesionální fotovýbavou. K dispozici vám bude 48Mpx hlavní fotoaparát, ultraširokoúhlý fotoaparát pro vytváření kolosálních panoramat, Depth fotoaparát pro úpravu hloubky ostrosti a makro objektiv, kterým zvěčníte i ty nejmenší detaily.


Autentické panoramatické záběry
5Mpx ultraširokoúhlý fotoaparát si lze představit jako lidské oko ‒ okolní svět vidí ve stejném úhlu záběru. Díky tomu máte věrné vzpomínky na dosah ruky.
Stylově rozostřené pozadí
Nechte objekt vaší fotografie efektně vystoupit do popředí. 2Mpx Depth fotoaparát umožňuje upravit míru ostrosti pozadí vašich snímků ‒ stačí jednoduchý dotek.


Smartphone, který s vámi udrží krok
Galaxy A12 zůstane po vašem boku bez problému celý den. V jeho útrobách se ukrývá 5000mAh baterie, která vám umožní náročný gaming, streaming, fotografování a další aktivity po dlouhé hodiny. A až mu přece jen dojde dech, zpět do hry ho bleskově dostane 15W rychlé nabíjení.
Stvořený pro hráče
Strhující gaming a plynulý výkon zajistí kombinace osmijádrového procesoru s 4 GB RAM. Interní 64/128GB úložiště pak pojme velké množství vašeho oblíbeného obsahu.


Chraňte to, na čem vám záleží
Citlivá data v Galaxy A12 jsou pod ochrannými křídly platformy Samsung Knox, která je zabudována do hardwaru a softwaru a chrání zařízení od prvního spuštění. Malware a další nebezpečné hrozby nemají proti špičkovému zabezpečení Samsung Knox šanci.
Baterie a nabíjení
| akumulátor: | Li-Pol (5 000 mAh) |
| bezdrátové nabíjení: | ne |
Displej
| rozlišení a jemnost: | 1 600 × 720 px (270 PPI) |
| typ: | TFT IPS |
| typ matice: | RGB |
| úhlopříčka: | 6,5" |
Fotoaparát a videokamera - Další fotoaparáty
| rozlišení: | 2 Mpx |
| typ / účel: | pouze prostorové informace |
Fotoaparát a videokamera - Hlavní fotoaparát
| blesk: | LED dioda |
| rozlišení: | 48 Mpx |
| světelnost objektivu: | f/2 |
Fotoaparát a videokamera - Makro fotoaparát
| rozlišení: | 2 Mpx |
| světelnost objektivu: | f/2,4 |
Fotoaparát a videokamera - Natáčení videa
| max. rozlišení: | 1 080 × 1 920 px, 30 FPS |
Fotoaparát a videokamera - Přední fotoaparát
| rozlišení snímače: | 8 Mpx |
| světelnost objektivu: | f/2,2 |
Fotoaparát a videokamera - Širokoúhlý fotoaparát
| rozlišení: | 5 Mpx |
| šířka záběru: | 123° |
| světelnost objektivu: | f/2,2 |
Hardware
| hmotnost: | 205 g |
| klávesnice: | dotyková |
| rozměry: | 164 × 75,8 × 8,9 mm |
| stereo reproduktory: | ne |
| typ konstrukce: | klasická |
| zvýšená odolnost: | ne |
Hardware
| slot pro 2 SIM karty: | ano |
Hardware - Biometrické zabezpečení
| čtečka otisků prstů: | kapacitní (na boku) |
Hardware - Ostatní
| audio konektor: | 3,5mm jack |
| systémový konektor: | USB-C |
Hardware - Paměť
| integrovaná paměť: | 64 GB |
| paměťové karty: | microSDXC |
| RAM: | 4 GB |
Hardware - Výpočetní výkon
| chipset: | MediaTek helio P35 |
| grafický akcelerátor: | PowerVR GE8320 |
| procesor: | 2×2,35 GHz + 4×1,8 GHz |
Konektivita - Datové sítě
| Bluetooth: | 5.0 |
| Infraport: | ne |
| NFC: | ano |
| NFC platby: | Google Pay |
| Wi-Fi: | 802.11b/g/n |
Konektivita - Mobilní sítě
| 5G: | ne |
| EDGE: | ano |
| GSM pásma: | 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| HSPA: | ano |
| kompletní tuzemské frekvence: | ano |
| LTE: | ano |
| LTE pásma: | 700 / 800 / 850 / 900 / 1 700 / 1 800 / 1 900 / 2 100 / 2 600 MHz |
| SIM karta: | nano SIM |
| W-CDMA (3G) pásma: | 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
Konektivita - Poloha
| BeiDou: | ano |
| elektronický kompas: | ano |
| Galileo: | ano |
| GLONASS: | ano |
| GPS: | ano |
Ostatné
| Distribuce: | EU |
| Barva: | White |
Ostatní - Software
| hlasový asistent: | Google Assistant |
| operační systém: | Android 10 |
Základní údaje
| výrobce: | Samsung |
Hodnocení:
Průměr hodnocení: 0.0
K produktu máme 0 recenzí
| Hlavní specifikace | |
|---|---|
|
|
6,5" úhlopříčka |
|
|
ano slot pro 2 SIM karty |
|
|
4 GB RAM |
| Všetky specifikace | |







