Doporučené příslušenství pro dokoupení
Základné parametre:
OS:
Android 4.4 KitKat + TouchWiz UI
chipset: Qualcomm Snapdragon 410 MSM8916
procesor: štvorjadrový 1,2 GHz
grafický procesor: Adreno 306
frekvencie: GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz, UMTS 900 / 2100 Mhz + LTE
rozmery: 129 x 66 x 9 mm,
hmotnosť: 126 gramov
displej: Super AMOLED, dotykový (kapacitný), 16mil. farieb, 480x 800 b., 4,3'' (109 mm)
fotoaparát: 5 Mpix, LED blesk, autofókus, nahrávanie HD videí (1 280 x 720 b., 30 fps)
predná kamera: 1,3 Mpix
pamäť: 8 GB (dostupných 4,9 GB) + 1 GB RAM (dostupnej 900 MB) + microSD karta (do 64 GB),
globálny prenos dát:
GPRS, EDGE, UMTS, HSDPA (do 21 Mbps), HSUPA (do 5,76 Mbps), LTE
lokálny prenos dát: Bluetooth 4.0, microUSB, Wi-Fi (802.11 b/g/n), NFC,
hudba:
MP3 prehrávač, FM rádio (s RDS), 3,5 mm jack,
ostatné: minimalizácia aplikácií, multitasking, prehliadač dokumentov, GPS, Glonass, akcelerometer, batéria: Li-Ion 1 900 mAh
Displej
| dotykový displej: | kapacitní |
| počet barev: | 16 mio. |
| rozlišení a jemnost: | 800 × 480 px (217 PPI) |
| stavová LED dioda: | ne |
| tvrzené sklo: | ano |
| typ: | Super AMOLED |
| typ matice: | RGB |
| úhlopříčka: | 4,3" |
| zvýšená citlivost: | ne |
Fotoaparát a videokamera
| blesk: | LED dioda |
| integrovaný fotoaparát: | ano |
| rozlišení: | 5 Mpx |
| světelnost objektivu: | f/2,6 |
Fotoaparát a videokamera - Další parametry
| burst mode: | ano |
| geotagging: | ano |
| hardwarová spoušť: | ne |
| samospoušť: | ano |
| stabilizátor obrazu: | ne |
| zoom: | digitální (4×) |
Fotoaparát a videokamera - Nastavení obrazu
| kompenzace expozice: | ano |
| panorama: | ano |
| vyvážení bílé: | ano |
Fotoaparát a videokamera - Ostření
| autofokus: | ano |
| detekce obličeje: | ano |
| makro režim: | ano |
| touch focus: | ano |
Fotoaparát a videokamera - Sekundární fotoaparát
| možnost focení: | ano |
| možnost natáčení videa: | ano |
| rozlišení fotoaparátu: | 0,3 Mpx |
Fotoaparát a videokamera - Videokamera
| formát: | mp4 |
| kontinuální zaostřování: | ano |
| natáčení videa: | ano |
| rozlišení: | 1 280 × 720 px |
| rychlost: | 30 FPS |
GPS a navigace
| A-GPS: | ano |
| elektronický kompas: | ano |
| GLONASS: | ano |
| GPS: | ano |
GPS a navigace - Mapová aplikace
| automobilová navigace: | ano |
| další typy navigace: | pěší, MHD |
| název mapové aplikace: | Google Mapy |
| stahování dopravní situace / dalších informací: | ano |
| úložiště map: | on-line (možnost stáhnout do mezipaměti) |
Hardware
| slot pro 2 SIM karty: | ne |
Hardware
| hmotnost: | 126 g |
| klávesnice: | dotyková |
| rozměry: | 128,9 × 65,8 × 9,1 mm |
| senzory: | akcelerometr |
| typ konstrukce: | klasická |
| typ SIM karty: | micro SIM |
| výměnné kryty: | ano |
| zvýšená odolnost: | ne |
Hardware - Konektivita
| audio konektor: | 3,5mm jack |
| nabíjení z USB: | ano |
| systémový konektor: | Micro USB |
| USB host: | ne |
| USB Mass Storage: | ne (MTP) |
Hardware - Paměť
| integrovaná paměť: | 8 GB |
| paměťové karty: | microSDXC (max 64 GB) |
| RAM: | 1 GB |
| využitelná paměť: | 4,59 GB z 8 GB |
Hardware - Výpočetní výkon
| chipset: | Qualcomm Snapdragon 410 MSM8916 |
| grafický akcelerátor: | Adreno 306 |
| procesor: | 4×1,2 GHz |
Organizační a pracovní funkce - Nástroje
| budík: | ano |
| budík při vypnutém přístroji: | ano |
| další nástroje: | kalkulačka, diktafon, stopky, odpočet času |
| opakovaný budík: | ano |
| pracovní nástroje: | správce souborů |
| vlastní melodie buzení: | ano |
Organizační a pracovní funkce - Organizace času
| kalendář: | ano |
| poznámky: | ano |
| synchronizace on-line: | ano |
| synchronizace s PC: | ano |
| úkolovník: | ne |
| upomínky: | ne |
Ostatné
| Distribuce: | UK |
| Barva: | Gray |
Příslušenství
| základní příslušenství: | USB kabel, stereo sluchátka |
Sítě a datové funkce
| Bluetooth: | 4.0 |
| EDGE: | ano |
| GPRS: | ano |
| GSM pásma: | 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| HSPA: | 42 / 5,76 Mb/s |
| Infraport: | ne |
| LTE: | 150 / 50 Mb/s |
| LTE pásma: | 800 / 900 / 1 800 / 2 600 MHz |
| NFC: | ano |
| NFC Secure Element: | integrovaný |
| sdílení internetu: | ano |
| W-CDMA (3G) pásma: | 850 / 900 / 1 900 / 2 100 MHz |
| Wi-Fi: | 802.11b/g/n |
| Wi-Fi Direct: | ano |
Software
| česká lokalizace: | ano |
| hlasové ovládání: | ano |
| hlasový asistent: | Google Voice Search |
| možnost změny velikosti písma: | ano |
| multitasking: | ano |
| operační systém: | Android 4.4 |
Software - Internetový prohlížeč
| Adobe Flash: | ne |
| prohlížeč: | Android browser |
Software - Sociální sítě
| integrace se seznamem kontaktů a kalendářem: | ano |
| předinstalovaní klienti: | Google+ |
Telefonování
| filtrování hovorů: | ano |
| hlasové vytáčení: | ano |
| melodie u kontaktu či skupiny: | ano |
| mp3 vyzvánění: | ano |
| skupiny volajících: | ano |
| synchronizace kontaktů: | Google, MS Exchange |
| vícepoložkový seznam: | ano |
| vyzváněcí profily: | ne |
Výdrž
| akumulátor: | Li-Ion (1 900 mAh) |
| doba hovoru: | 660 minut |
| pohotovostní doba: | 285 hodin |
| vyměnitelná baterie: | ano |
Výdrž - Testy výdrže
| nabití baterie do 100%: | 2:44 hodin |
| nabití baterie do 80%: | 1:57 hodin |
| streamování videa: | 9:10 hodin (720p) |
| testováno na: | Android 4.4.4 KitKat |
Zábava a multimédia - Hudba
| ekvalizér: | ano |
| FM rádio: | ano (RDS, stereo) |
| hudební přehrávač: | ano |
| nastavitelný ekvalizér: | ano |
| podporované formáty: | mp3, aac, wav, ogg, flac |
| stereo reproduktory: | ne |
Zábava a multimédia - Obrázky
| editor obrázků: | ne |
| prohlížeč obrázků: | ano |
Zábava a multimédia - Videa
| editor videa: | ne |
| přehrávač videa: | ano |
Základní údaje
| výrobce: | Samsung |
Zprávy a Instant Messaging - E-mail
| e-mailový klient: | ano |
| MS Exchange: | ano |
| práce s přílohami: | ano |
| stahování na pozadí: | ano |
Zprávy a Instant Messaging - Zprávy
| IM klienti: | Hangouts, Facebook |
| MMS: | ano |
| slovník pro rychlé psaní: | ano |
| vlastní zvuk zpráv: | ano |
Hodnocení:
Průměr hodnocení: 0.0
K produktu máme 0 recenzí
| Hlavní specifikace | |
|---|---|
|
|
4,3" úhlopříčka |
|
|
5 Mpx rozlišení |
|
|
ne slot pro 2 SIM karty |
|
|
1 GB RAM |
| Všetky specifikace | |



