PowerColor AMD Radeon RX 6900 XT 16GB (AXRX 6900XT 16GBD6-M2DHC)
Katalogové číslo: 10033694
- PowerColor
- Momentálně nedostupné
Stav zboží:
Bazár
Záruka:
12 měsíců (IČ: 12 měsíců)
Doporučené příslušenství pro dokoupení
Jádro
| Grafický čip: | Radeon RX 6900 XT |
| Rychlost grafického čipu: | 2 015 MHz (2 250 MHz boost) |
| Výrobce grafického čipu: | AMD |
Ostatné
| Rozhraní: | PCI Express 4.0 |
Paměti
| Rychlost grafických pamětí: | 16 000 MHz |
| Šířka paměťové sběrnice: | 256 bit |
| Typ grafické paměti: | GDDR6 |
| Velikost grafické paměti: | 16 GB |
Souhrn
| Výrobce: | PowerColor |
| Zařazení: | Grafická karta PCI Express |
Hodnocení:
Průměr hodnocení: 0.0
K produktu máme 0 recenzí







