PowerColor AMD Radeon RX 5600 XT 8GB (AXRX 5600 ITX 6GBD6-2DH)
Katalogové číslo: 10018208
- PowerColor
- Momentálně nedostupné
Stav zboží:
Nový
Záruka:
24 měsíců (IČ: 12 měsíců)
Doporučené příslušenství pro dokoupení
Jádro
| Grafický čip: | Radeon RX 560 XT |
| Rychlost grafického čipu: | 1 560 MHz (1 620 MHz boost) |
| Výrobce grafického čipu: | AMD |
Ostatné
| Rozhraní: | PCI Express 4.0 |
Paměti
| Rychlost grafických pamětí: | 14 000 MHz |
| Šířka paměťové sběrnice: | 192 bit |
| Typ grafické paměti: | GDDR6 |
| Velikost grafické paměti: | 8 GB |
Souhrn
| Výrobce: | PowerColor |
| Zařazení: | Grafická karta PCI Express |
Hodnocení:
Průměr hodnocení: 0.0
K produktu máme 0 recenzí







