Doporučené příslušenství pro dokoupení
Popis produktu
Mobilní telefon Oppo A91 se může pochlubit kvalitním zpracováním a elegantním designem s displejem bez rámečků. Pro ničím nerušenou práci a zábavu je telefon osazen výkonným 8jádrovým procesorem s 8GB pamětí RAM. Spoustu aplikací, her a fotek uložíte na velkou paměť s kapacitou 128 GB. Vysoké zabezpečení zajišťuje čtečka otisků prstů integrovaná v displeji pro ještě pohodlnější zabezpečení telefonu.
Velká 6,4" AMOLED obrazovka pro nikdy nekončící zábavu
Přední část telefonu Oppo A91 zabírá bezrámečkový displej s úhlopříčkou 6,4" a rozlišením 2 400 × 1 080 pixelů. Na středu horní hrany displeje se nachází kapkovitý výřez pro čelní 16Mpx kamerku. Displej telefonu Oppo A91 je krytý odolným sklem třídy Corning Gorilla Glass 3.


Telefon Oppo A91 z vás udělá fotografa
Zachyťte každý okamžik ve vysoké kvalitě a pochlubte se svými snímky ostatním. Telefon Oppo A91 obsahuje fotoaparát se čtyřmi objektivy, z nichž každý dokáže vyfotit jiný typ fotografie. Pro většinu momentů se bude hodit především hlavní 48Mpx objektiv, který zachytí krásné fotky se všemi detaily. Dále tu najdete 8Mpx ultraširoký objektiv pro fotky s až 119° záběrem a dalšími 2Mpx objektivy vytvoříte skvělé portrétové a makro fotografie. Samozřejmostí je přední 16Mpx kamerka pro pořízení skvělých selfies.
Rychlé odemykání otiskem prstu
Mobilní telefon Oppo A91 je vybavený senzorem otisků prstů přímo v displeji. Jde již o třetí generaci, která je rychlejší o 20 % a přesnější o 4,3 %.


Parádní baterie telefonu Oppo A91
Při práci s telefonem Oppo A91 se nemusíte nijak omezovat. K dispozici totiž máte baterii s kapacitou 4 025 mAh.
8jádrový čip Helio P35
Telefon Oppo A91 nabízí 8jádrový čip Mediatek MT6771V Helio P70. Ten doplňuje 8 GB paměti RAM a interní úložiště s kapacitou 128 GB.


ColorOS 6.1
Výrobce používá poměrně zajímavou grafickou a funkční nástavbu ColorOS 6.1, která je založena na Androidu 9. V praxi tak například oceníte režim, který zvětší a zjednoduší celé rozhraní například pokud zrovna řídíte skútr.
Baterie a nabíjení
| akumulátor: | 4025 mAh |
Displej
| rozlišení a jemnost: | 2 400 × 1 080 px (408 PPI) |
| stavová LED dioda: | ne |
| tvrzené sklo: | ano |
| typ: | AMOLED |
| typ matice: | RGBW |
| úhlopříčka: | 6,4" |
| zvýšená citlivost: | ano |
Fotoaparát a videokamera - Hlavní fotoaparát
| blesk: | LED dioda |
| optická stabilizace: | ne |
| rozlišení: | 48 Mpx |
| světelnost objektivu: | f/1,8 |
Fotoaparát a videokamera - Natáčení videa
| HDR: | ano |
| max. rozlišení: | 3 840 × 2 160 px, 30 FPS |
| stabilizace: | ano |
Fotoaparát a videokamera - Přední fotoaparát
| rozlišení snímače: | 16 Mpx |
| světelnost objektivu: | f/2,4 |
Fotoaparát a videokamera - Širokoúhlý fotoaparát
| optická stabilizace: | ne |
| rozlišení: | 16 Mpx |
| světelnost objektivu: | f/2,0 |
Hardware
| hmotnost: | 172 g |
| klávesnice: | dotyková |
| rozměry: | 160,2 × 73,3 × 7,9 mm |
| stereo reproduktory: | nie |
| typ konstrukce: | klasická |
| zvýšená odolnost: | Gorilla Glass 5 |
Hardware
| slot pro 2 SIM karty: | ano |
Hardware - Biometrické zabezpečení
| čtečka otisků prstů: | optická (v displeji) |
Hardware - Ostatní
| audio konektor: | ano |
| FM rádio: | ano |
| systémový konektor: | USB-C |
Hardware - Paměť
| integrovaná paměť: | 128 GB |
| RAM: | 8 GB |
Hardware - Výpočetní výkon
| chipset: | Mediatek MT6771V Helio P70 (12nm) |
| grafický akcelerátor: | Mali-G72 MP3 |
Konektivita - Datové sítě
| Bluetooth: | 4.2 |
| Infraport: | ne |
| NFC: | ne |
| NFC platby: | ne |
| Wi-Fi: | Wi-Fi 6 |
Konektivita - Mobilní sítě
| 5G: | ne |
| EDGE: | ano |
| GSM pásma: | 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| HSPA: | ano |
| kompletní tuzemské frekvence: | ano |
| LTE: | ano |
| LTE pásma: | 700 / 800 / 850 / 900 / 1 700 / 1 800 / 1 900 / 2 100 / 2 600 MHz |
| SIM karta: | nano SIM |
| W-CDMA (3G) pásma: | 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
Konektivita - Poloha
| BeiDou: | ne |
| elektronický kompas: | ano |
| Galileo: | ne |
| GLONASS: | ano |
| GPS: | ano |
Ostatné
| Distribuce: | EU |
| Barva: | Lightening Black |
Ostatní - Software
| hlasový asistent: | Google Assistant |
Základní údaje
| výrobce: | Oppo |
Hodnocení:
Průměr hodnocení: 0.0
K produktu máme 0 recenzí
| Hlavní specifikace | |
|---|---|
|
|
6,4" úhlopříčka |
|
|
ano slot pro 2 SIM karty |
|
|
8 GB RAM |
| Všetky specifikace | |








