OnePlus 8 Pro 12GB/256GB Dual SIM Ultramarine Blue
- OnePlus
- Momentálně nedostupné
Doporučené příslušenství pro dokoupení
Popis produktu
Nová generace chytrých telefonů OnePlus přichází a opět patří na absolutní technologickou špičku, jak je již u OnePlus zvykem. Pokud jste náročnými fanoušky mobilních technologií, pak vás určitě uspokojí některý z modelů OnePlus 8/8Pro.
Úchvatný 6.78" Fluid AMOLED displej
Fluid AMOLED displeje telefonů OnePlus patří na absolutní špičku zobrazení. Velmi jemné rozlišení a vysoká obnovovací frekvence jsou zárukou dokonale čistého a plynulého obrazu. Velmi elegantně splývá se zaobleným tvarem telefonu, což ještě umocní vizuální zážitek.
- Obnovovací frekvence obrazu 120 Hz.
- 10bit panel nabízí až 1 miliardu barev.
- Širší QHD+ rozlišení 3168 x 1440 bodů s jemností 513 ppi.
- Podpora barevného prostoru sRGB a DCI-P3.
- Podpora HDR10+.
- Režim čtení, noční režim, Vibrant Color Effect Pro a Adaptive Display.
- Ochranné sklo 3D Corning Gorilla Glass.


Špičkový výkon procesoru Snapdragon 865
Nový procesor Snapdragon 865 sází na 7nm výrobní technologii a úplně nová jádra Cortex-A77. Jde o 8jádrový čip, který má uspořádaná jádra v sestavě jednoho extrémně výkonného jádra, tří středně výkonných a čtyř extrémně úsporných. Vše na založené na nové generaci jader Kryo 585 a grafickou část má nově pod palcem Adreno 650.
- Až 25 % nárůst výkonu vůči Snapdragonu 855.
- Až 20% nárůst výkonu grafického akcelerátoru.
- 2x vyšší výkon jednotky pro umělou inteligenci proti předešlé generaci.
Nadupaný čtyřnásobný fotoaparát
Soustava fotoaparátů telefonu OnePlus 8 Pro je dalším technologickým skvostem a určitě se řadí mezi to nejlepší co je na trhu aktuálně dostupné. Nejnovější hlavní snímač Sony s extra velkými body, na širokáči skvělý IMX586, který se zatím objevoval jen jako hlavní senzor, a tato kombinace je doplněna nezbytným optickým zoomem a fotografickým asistentem. S OnePlus 8 Pro zachytíte jakoukoli situaci, od makra až po vzdálený objekt.
- Hlavní kamera se snímačem 48 Mpx Sony IMX689 s optikou f/1.78, stabilizací OIS/EIS a rychlým ostřením PDAF+LAF+CAF.
- 1/1.43″ senzor s velikostí pixelů 1.12μm také dokáže vytvořit jasné 12 Mpx snímky s využitím technologie 4in1 (2.24μm) Super Pixel - ideální pro noční záběry.
- Širokoúhlá kamera 120° se snímačem 48 Mpx Sony IMX586 a světelností f/2.2 pro skupinové záběry, architekturu, krajiny a možnostmi pro makrofotografii.
- Telefoto 8 Mpx s 3x hybrid zoomem (1μm, světelnost f/2.44, stabilizace OIS) pro záběry vzdálených objektů s až 30x digitálním zoomem.
- 5 Mpx asistent Color Filter Lens se světelností f/2.4.
- Detekce scény s umělou inteligencí.
- 4K/60fps video, slo-mo video 1080p/240fps a 720p/480fps.
- Mnoho režimů, včetně portrétního, profesionálního, panorama, HDR, HQ, RAW a mnohé další.
- Přední fotoaparát 16 Mpx Sony IMX 471 s pixely velkými 1 µm a optikou f/2.45 vám skvěle poslouží pro videohovory nebo oblíbené autoportréty.


Pohlcující zvuk
Vychutnejte si každý tón a zvuk s novými stereofonními reproduktory, které využívají technologii Dolby Atmos. Ať už se jedná o hru, hudbu, nebo film, výkonné a vyladěné reproduktory vás vtáhnou do dění.
Systém OxygenOS
Telefon využívá systém OxygenOS, který je založen na Androidu a přináší nevšední zážitky z čistoty Androidu. Zažijte vynikající možnosti personifikace a řadu skvělých funkcí.


Další vychytávky
- Podpora NFC.
- Rychlé bezdrátové připojení WiFi ax.
- Bluetooth 5.1 s podporou pokročilých kodeků aptX, aptX HD, LDAC, AAC a SBC.
- Baterie s kapacitou 4510 mAh a rychlé kabelové i bezdrátové nabíjení Warp Charge 30W.
Baterie a nabíjení
| akumulátor: | Li-Pol (4 510 mAh) |
| bezdrátové nabíjení: | ano (30 W) |
Displej
| obnovovací frekvence: | 120 Hz |
| rozlišení a jemnost: | 3 120 × 1 440 px (507 PPI) |
| stavová LED dioda: | ne |
| tvrzené sklo: | ano |
| typ: | AMOLED |
| typ matice: | RGB |
| úhlopříčka: | 6,78" |
| zvýšená citlivost: | ne |
Fotoaparát a videokamera - Další fotoaparáty
| rozlišení: | 5 Mpx |
| typ / účel: | pouze prostorové informace |
Fotoaparát a videokamera - Hlavní fotoaparát
| blesk: | LED dioda |
| optická stabilizace: | ano |
| rozlišení: | 48 Mpx |
| světelnost objektivu: | f/1,8 |
| velikost senzoru: | 1/1,43" 1,1 mikronu/pixel |
| zoom: | digitální |
Fotoaparát a videokamera - Natáčení videa
| HDR: | ano |
| max. rozlišení: | 3 840 × 2 160 px, 60 FPS |
Fotoaparát a videokamera - Přední fotoaparát
| LED dioda: | ne |
| rozlišení snímače: | 16 Mpx |
| světelnost objektivu: | f/2,5 |
| video: | 1 920 × 1 080 px, 30 FPS |
Fotoaparát a videokamera - Širokoúhlý fotoaparát
| optická stabilizace: | ne |
| rozlišení: | 48 Mpx |
| šířka záběru: | 120° |
| světelnost objektivu: | f/2,2 |
Fotoaparát a videokamera - Zoom fotoaparát
| optická stabilizace: | ano |
| optické přiblížení: | 3× |
| rozlišení: | 8 Mpx |
| světelnost objektivu: | f/2,4 |
Hardware
| hmotnost: | 199 g |
| klávesnice: | dotyková |
| rozměry: | 165,3 × 74,4 × 8,5 mm |
| stereo reproduktory: | ano |
| typ konstrukce: | klasická |
| zvýšená odolnost: | IP68 |
Hardware - Biometrické zabezpečení
| čtečka otisků prstů: | optická (v displeji) |
| vizuální zabezpečení: | 2D sken obličeje |
Hardware - Ostatní
| audio konektor: | přes systémový konektor |
| FM rádio: | ne |
| systémový konektor: | USB-C |
Hardware - Paměť
| integrovaná paměť: | 256 GB |
| paměťové karty: | ne |
| RAM: | 12 GB |
Hardware - Výpočetní výkon
| chipset: | Qualcomm Snapdragon 865 |
| grafický akcelerátor: | Adreno 650 |
| procesor: | 1×2,84 GHz + 3×2,42 GHz + 4×1,8 GHz, 7 nm |
Konektivita - Datové sítě
| Bluetooth: | 5.1 |
| Infraport: | ne |
| NFC: | ano |
| NFC platby: | Google Pay |
| Wi-Fi: | Wi-Fi 6 |
Konektivita - Mobilní sítě
| 5G: | ano |
| EDGE: | ano |
| GSM pásma: | 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| HSPA: | ano |
| kompletní tuzemské frekvence: | ano |
| LTE: | 1 200 / 150 Mb/s |
| LTE pásma: | 700 / 800 / 850 / 900 / 1 700 / 1 800 / 1 900 / 2 100 / 2 600 MHz |
| SIM karta: | 2× nano SIM |
| W-CDMA (3G) pásma: | 850 / 900 / 1 900 / 2 100 MHz |
Konektivita - Poloha
| BeiDou: | ano |
| elektronický kompas: | ano |
| Galileo: | ano |
| GLONASS: | ano |
| GPS: | ano |
Ostatné
| Distribuce: | Svět |
| Barva: | Ultramarine Blue |
Ostatní - Software
| hlasový asistent: | Google Voice Search |
| operační systém: | Android 10 |
Základní údaje
| výrobce: | OnePlus |
Hodnocení:
Průměr hodnocení: 0.0
K produktu máme 0 recenzí
| Hlavní specifikace | |
|---|---|
|
|
6,78" úhlopříčka |
|
|
12 GB RAM |
| Všetky specifikace | |






