Oneplus 8 5G UW 8GB/128GB Single SIM Polar Silver (Verizon)
- OnePlus
- Momentálně nedostupné
Doporučené příslušenství pro dokoupení
Brandovaná Verizon verzia.
Popis produktu
Nová generace chytrých telefonů OnePlus přichází a opět patří na absolutní technologickou špičku, jak je již u OnePlus zvykem. Pokud jste náročnými fanoušky mobilních technologií, pak vás určitě uspokojí některý z modelů OnePlus 8/8Pro.
Hlavní přednosti OnePlus 8
- Supervýkonná platforma Snapdragon 865.
- Podpora sítí 5G.
- Fantastický Fluid AMOLED Full Screen displej.
- Trojitý AI fotoaparát s oceňovaným snímačem Sony.
- Osvědčená kombinace designu z kovu a zaobleného skla.
- Vynikající výkon umělé inteligence.
- Čtečka otisků prstů v displeji a identifikace tváře.


Úchvatný 6.55" Fluid AMOLED displej
Fluid AMOLED displeje telefonů OnePlus patří na absolutní špičku zobrazení. Velmi jemné rozlišení a vysoká obnovovací frekvence jsou zárukou dokonale čistého a plynulého obrazu. Velmi elegantně splývá se zaobleným tvarem telefonu, což ještě umocní vizuální zážitek.
- Obnovovací frekvence obrazu 90 Hz.
- Širší Full HD+ rozlišení 2400 x 1080 bodů s formátem 20:9.
- Podpora barevného prostoru sRGB a DCI-P3.
- Podpora HDR10+.
- Režim čtení, noční režim a Vibrant Color Effect.
- Ochranné sklo 3D Corning Gorilla Glass.
Špičkový výkon procesoru Snapdragon 865
Nový procesor Snapdragon 865 sází na 7nm výrobní technologii a úplně nová jádra Cortex-A77. Jde o 8jádrový čip, který má uspořádaná jádra v sestavě jednoho extrémně výkonného jádra, tří středně výkonných a čtyř extrémně úsporných. Vše na založené na nové generaci jader Kryo 585 a grafickou část má nově pod palcem Adreno 650.
- Až 25 % nárůst výkonu vůči Snapdragonu 855.
- Až 20% nárůst výkonu grafického akcelerátoru.
- 2x vyšší výkon jednotky pro umělou inteligenci proti předešlé generaci.


Perfektní trojitý fotoaparát
OnePlus 8 vám samozřejmě také nabízí skvělé možnosti jak vyjádřit svůj pohled na svět pomocí fotografie. Trojitý fotoaparát nabízí ty nejlepší technologie a dokáže zachytit úžasné fotografie.
- Hlavní kamera se snímačem 48 Mpx Sony IMX 586 s optikou f/1.75, stabilizací OIS/EIS a rychlým ostřením PDAF+CAF.
- 1/2″ senzor s velikostí pixelů 0.8μm také dokáže vytvořit jasné 12 Mpx snímky s využitím technologie 4in1 (1.6μm) Super Pixel - ideální pro noční záběry.
- Širokoúhlá kamera 116° se snímačem 16 Mpx a světelností f/2.2 pro skupinové záběry, architekturu a krajiny.
- Makro kamera 2 Mpx pro záběry detailů, velikostí pixelů 1.75μm a světelností f/2.4.
- Detekce scény s umělou inteligencí.
- 4K/60fps video, slo-mo video 1080p/240fps a 720p/480fps.
- Mnoho režimů, včetně portrétního, profesionálního, panorama, HDR, HQ, RAW a mnohé další.
- Přední fotoaparát 16 Mpx Sony IMX 471 s pixely velkými 1 µm a optikou f/2.45 vám skvěle poslouží pro videohovory nebo oblíbené autoportréty.
Pohlcující zvuk
Vychutnejte si každý tón a zvuk s novými stereofonními reproduktory, které využívají technologii Dolby Atmos. Ať už se jedná o hru, hudbu, nebo film, výkonné a vyladěné reproduktory vás vtáhnou do dění.


Systém OxygenOS
Telefon využívá systém OxygenOS, který je založen na Androidu a přináší nevšední zážitky z čistoty Androidu. Zažijte vynikající možnosti personifikace a řadu skvělých funkcí.
Další vychytávky
- Podpora NFC.
- Rychlé bezdrátové připojení WiFi ax.
- Bluetooth 5.1 s podporou pokročilých kodeků aptX, aptX HD, LDAC, AAC a SBC.
- Baterie s kapacitou 4300 mAh a rychlé nabíjení Warp Charge 30W.

Baterie a nabíjení
| akumulátor: | Li-Pol (4 300 mAh) |
| bezdrátové nabíjení: | ne |
Displej
| obnovovací frekvence: | 90 Hz |
| rozlišení a jemnost: | 2 400 × 1 080 px (402 PPI) |
| stavová LED dioda: | ne |
| tvrzené sklo: | ano |
| typ: | AMOLED |
| typ matice: | RGB |
| úhlopříčka: | 6,55" |
| zvýšená citlivost: | ne |
Fotoaparát a videokamera - Hlavní fotoaparát
| blesk: | LED dioda |
| optická stabilizace: | ano |
| rozlišení: | 48 Mpx |
| světelnost objektivu: | f/1,8 |
| velikost senzoru: | 1/2" 0,8 mikronu/pixel |
| zoom: | digitální |
Fotoaparát a videokamera - Makro fotoaparát
| optická stabilizace: | ne |
| rozlišení: | 2 Mpx |
| světelnost objektivu: | f/2,4 |
| velikost senzoru: | 1,8 mikronu/pixel |
Fotoaparát a videokamera - Natáčení videa
| HDR: | ano |
| max. rozlišení: | 3 840 × 2 160 px, 60 FPS |
Fotoaparát a videokamera - Přední fotoaparát
| LED dioda: | ne |
| rozlišení snímače: | 16 Mpx |
| světelnost objektivu: | f/2 |
| video: | 1 920 × 1 080 px, 30 FPS |
Fotoaparát a videokamera - Širokoúhlý fotoaparát
| optická stabilizace: | ne |
| rozlišení: | 16 Mpx |
| šířka záběru: | 116° |
| světelnost objektivu: | f/2,2 |
Hardware
| hmotnost: | 180 g |
| klávesnice: | dotyková |
| rozměry: | 160,2 × 72,9 × 8 mm |
| stereo reproduktory: | ano |
| typ konstrukce: | klasická |
| zvýšená odolnost: | ne |
Hardware
| slot pro 2 SIM karty: | ne |
Hardware - Biometrické zabezpečení
| čtečka otisků prstů: | optická (v displeji) |
| vizuální zabezpečení: | 2D sken obličeje |
Hardware - Ostatní
| audio konektor: | přes systémový konektor |
| FM rádio: | ne |
| systémový konektor: | USB-C |
Hardware - Paměť
| integrovaná paměť: | 128 GB |
| paměťové karty: | ne |
| RAM: | 8 GB |
Hardware - Výpočetní výkon
| chipset: | Qualcomm Snapdragon 865 |
| grafický akcelerátor: | Adreno 650 |
| procesor: | 1×2,84 GHz + 3×2,42 GHz + 4×1,8 GHz, 7 nm |
Konektivita - Datové sítě
| Bluetooth: | 5.1 |
| Infraport: | ne |
| NFC: | ano |
| NFC platby: | Google Pay |
| Wi-Fi: | Wi-Fi 6 |
Konektivita - Mobilní sítě
| 5G: | ano |
| EDGE: | ano |
| GSM pásma: | 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| HSPA: | ano |
| kompletní tuzemské frekvence: | ano |
| LTE: | 1 200 / 150 Mb/s |
| LTE pásma: | 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 12, 13, 17, 18, 19, 20, 25, 26, 28, 30, 38, 39, 40, 41, 46, 48, 66, 71 |
| SIM karta: | 1× nano SIM |
| W-CDMA (3G) pásma: | 850 / 900 / 1 900 / 2 100 MHz |
Konektivita - Poloha
| BeiDou: | ano |
| elektronický kompas: | ano |
| Galileo: | ano |
| GLONASS: | ano |
| GPS: | ano |
Ostatné
| Distribuce: | Svět |
| Barva: | Polar Silver |
Ostatní - Software
| hlasový asistent: | Google Voice Search |
| operační systém: | Android 10 |
Základní údaje
| výrobce: | OnePlus |
Hodnocení:
Průměr hodnocení: 0.0
K produktu máme 0 recenzí
| Hlavní specifikace | |
|---|---|
|
|
6,55" úhlopříčka |
|
|
ne slot pro 2 SIM karty |
|
|
8 GB RAM |
| Všetky specifikace | |



