Doporučené příslušenství pro dokoupení
Popis produktu
Stylový mobilní telefon, který na první pohled vůbec nedává najevo svůj potenciál a výbavu. Do malého a tenkého přístroje se podařilo vtěsnat operační systém Symbian s řadou moderních funkcí. Displej s úhlopříčkou 2,2 palce disponuje rozlišením 320 x 240 bodů a podporuje zobrazení více než 16 milionů barev. Vnitřní paměť s kapacitou 50 MB lze rozšířit prostřednictvím paměťové karty až o dalších 16 GB. Telefon disponuje také digitálním fotoaparát s bleskem, multimediálním přehrávačem, rádiem s RDS, propracovanými organizačními funkcemi, internetovým prohlížeč a e-mailem, hrami apod. Pokud by vám něco chybělo, díky otevřenému operačnímu systému to doinstalujete. Pro komunikaci s okolními zařízeními je možné využít Bluetooth nebo microUSB, pro připojení sluchátek je připraven klasický 3,5 mm jack. Napájení má na starosti Li-Ion akumulátor s kapacitou 1050 mAh, který by měl vystačit až na 12 hodin hovoru, 34 hodin poslechu hudby nebo na 670 hodin v pohotovostním režimu.
Fotoaparát
Nokia C5-00 dále ve své výbavě disponuje kvalitním fotoaparátem s rozlišením 5 Mpix., Díky kterému můžete natáčet i videa. Pokud budete pořizovat snímky v místě se zhoršenou viditelností, telefon si sám pomůže přisvětlením díky vestavěnému LED blesku. Samozřejmostí je i možnost přehrávání mp3 hudebních skladeb.

Displej
| počet barev: | 16 mio. |
| rozlišení a jemnost: | 240 × 320 px (182 PPI) |
| stavová LED dioda: | ano |
| tvrzené sklo: | ne |
| typ: | TFT TN |
| typ matice: | RGB |
| úhlopříčka: | 2,2" |
Fotoaparát a videokamera
| blesk: | LED dioda |
| integrovaný fotoaparát: | ano |
| rozlišení: | 3.2 Mpx |
Fotoaparát a videokamera - Další parametry
| burst mode: | ? |
| geotagging: | ano |
| hardwarová spoušť: | ne |
| samospoušť: | ? |
| stabilizátor obrazu: | ne |
| zoom: | ? |
Fotoaparát a videokamera - Nastavení obrazu
| kompenzace expozice: | ? |
| panorama: | ? |
| vyvážení bílé: | ? |
Fotoaparát a videokamera - Ostření
| autofokus: | ne |
| detekce obličeje: | ne |
| makro režim: | ne |
| touch focus: | ne |
Fotoaparát a videokamera - Sekundární fotoaparát
| rozlišení fotoaparátu: | 0,3 Mpx |
Fotoaparát a videokamera - Videokamera
| kontinuální zaostřování: | ne |
| natáčení videa: | ano |
| rozlišení: | 640 × 480 px |
| rychlost: | 15 FPS |
GPS a navigace
| A-GPS: | ano |
| elektronický kompas: | ? |
| GPS: | ano |
GPS a navigace - Mapová aplikace
| automobilová navigace: | ano |
| další typy navigace: | pěší, MHD |
| název mapové aplikace: | Here Mapy |
| stahování dopravní situace / dalších informací: | ano |
| úložiště map: | pamět přístroje (offline) |
Hardware
| slot pro 2 SIM karty: | ne |
Hardware
| hmotnost: | 89.3 g |
| klávesnice: | klasická |
| rozměry: | 112,3 × 46 × 12,3 mm |
| senzory: | ne |
| typ konstrukce: | klasická |
| typ SIM karty: | běžná |
| udávané SAR: | 1,34 W/kg |
| výměnné kryty: | ne |
| zvýšená odolnost: | ne |
Hardware - Konektivita
| audio konektor: | 3,5mm jack |
| nabíjení z USB: | ano |
| systémový konektor: | Micro USB |
| USB host: | ? |
| USB Mass Storage: | ano |
Hardware - Paměť
| integrovaná paměť: | 50 MB |
| paměťové karty: | microSDHC |
| RAM: | 128 MB |
Hardware - Výpočetní výkon
| grafický akcelerátor: | ? |
| procesor: | 1×600 MHz |
Organizační a pracovní funkce - Nástroje
| budík: | ano |
| budík při vypnutém přístroji: | ano |
| další nástroje: | kalkulačka, diktafon |
| opakovaný budík: | ano |
| pracovní nástroje: | prohlížeč Office dokumentů, správce souborů |
| vlastní melodie buzení: | ano |
Organizační a pracovní funkce - Organizace času
| kalendář: | ano |
| poznámky: | ano |
| synchronizace on-line: | ano |
| synchronizace s PC: | ano |
| úkolovník: | ano |
| upomínky: | ano |
Ostatné
| Distribuce: | EU |
| Barva: | Gray |
Příslušenství
| základní příslušenství: | ne |
Sítě a datové funkce
| Bluetooth: | 2.0 |
| EDGE: | ano |
| GPRS: | ano |
| GSM pásma: | 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| HSPA: | ano |
| Infraport: | ne |
| LTE pásma: | ne |
| NFC: | ne |
| sdílení internetu: | ano |
| W-CDMA (3G) pásma: | 850 / 900 / 1 900 / 2 100 MHz |
| Wi-Fi: | ne |
Software
| česká lokalizace: | ano |
| hlasové ovládání: | ano |
| možnost změny velikosti písma: | ano |
| multitasking: | ano |
| operační systém: | Symbian 9.3 S60 3rd Edition FP2 |
Software - Internetový prohlížeč
| Adobe Flash: | Flash Lite |
| prohlížeč: | Nokia Series 60 Browser |
Software - Sociální sítě
| integrace se seznamem kontaktů a kalendářem: | ? |
| předinstalovaní klienti: | ? |
Telefonování
| filtrování hovorů: | ano |
| hlasové vytáčení: | ano |
| melodie u kontaktu či skupiny: | ano |
| mp3 vyzvánění: | ano |
| skupiny volajících: | ano |
| synchronizace kontaktů: | MS Exchange |
| vícepoložkový seznam: | ano |
| vyzváněcí profily: | ano |
Výdrž
| akumulátor: | Li-Ion (1 050 mAh) |
| doba hovoru: | 660 minut |
| pohotovostní doba: | 600 hodin |
| vyměnitelná baterie: | ? |
Zábava a multimédia - Hudba
| ekvalizér: | ano |
| FM rádio: | ano (RDS, stereo) |
| hudební přehrávač: | ano |
| nastavitelný ekvalizér: | ano |
| podporované formáty: | mp3, aac, wav |
| stereo reproduktory: | ? |
Zábava a multimédia - Obrázky
| editor obrázků: | ? |
| prohlížeč obrázků: | ano |
Zábava a multimédia - Videa
| editor videa: | ? |
| přehrávač videa: | ano |
Základní údaje
| výrobce: | Nokia |
Zprávy a Instant Messaging - E-mail
| e-mailový klient: | ano |
| MS Exchange: | ano |
| práce s přílohami: | ano |
| stahování na pozadí: | ano |
Zprávy a Instant Messaging - Zprávy
| IM klienti: | ? |
| MMS: | ano |
| slovník pro rychlé psaní: | ano (nezkracuje) |
| vlastní zvuk zpráv: | ano |
Hodnocení:
Průměr hodnocení: 0.0
K produktu máme 0 recenzí
| Hlavní specifikace | |
|---|---|
|
|
2,2" úhlopříčka |
|
|
3.2 Mpx rozlišení |
|
|
ne slot pro 2 SIM karty |
|
|
128 MB RAM |
| Všetky specifikace | |









