Doporučené příslušenství pro dokoupení
Volejte a užívejte si zábavu s mobilním telefonem Nokia 515. Vše, na co jste byli dosud zvyklí, se stane mnohem snazší. Nokia 515 se pochlubí elegantním designem, klávesnicí, 2,4" LCD displejem, 5 Mpix fotoaparátem a chytrými aplikacemi.
Co vše přístroj zvládne?
S přístrojem můžete, kromě telefonování a posílání zpráv, sledovat videoklipy, hrát hry, poslouchat hudbu a FM rádio, fotit, prohlížet obrázky a bavit se. K dispozici jsou také standardní aplikace: slovník, budík, poznámky, kalendář, hodiny, kalkulačka.
Vysoká konektivita a komunikace
Z bohaté konektorové výbavy je potřeba zmínit standardní microUSB port pro připojení k nabíječce nebo kabelu k počítači a 3.5mm sluchátkový konektor. Pro rozšíření interní paměti telefonu je k dispozici microSD slot s podporou až 32GB paměťových karet. Telefon je dokonce vybaven bezdrátovou bluetooth technologií, kterou využijete např. pro připojení s bezdrátovým handsfree.
Klíčové vlastnosti
LCD obrazovka má velikost 2,4" a rozlišení 320 x 240 bodů. Fotoaparát má rozlišení 5 MPix a pro Vaše data je k dispozici 64 MB interní pamětí s možností rozšíření. Nokia 515 komunikuje na frekvenci GSM 850/ 900/ 1800/ 1900 MHz. Baterie BL-4U má dostatečnou kapacitu 1200 mAh a vydrží až neuvěřitelných 33 dní v pohotovostním režimu. Rozměry činí 114 x 48 x 11 mm při hmotnosti 101,1 gramů.
Displej
| počet barev: | 262 tis. |
| rozlišení a jemnost: | 240 × 320 px (167 PPI) |
| stavová LED dioda: | ne |
| tvrzené sklo: | ano |
| typ: | TFT TN |
| typ matice: | RGB |
| úhlopříčka: | 2,4" |
Fotoaparát a videokamera
| blesk: | LED dioda |
| integrovaný fotoaparát: | ano |
| rozlišení: | 5 Mpx |
Fotoaparát a videokamera - Další parametry
| burst mode: | ano |
| geotagging: | ne |
| hardwarová spoušť: | ne |
| samospoušť: | ano |
| stabilizátor obrazu: | ne |
| zoom: | digitální (3×) |
Fotoaparát a videokamera - Nastavení obrazu
| kompenzace expozice: | ano |
| panorama: | ano |
| vyvážení bílé: | ano |
Fotoaparát a videokamera - Ostření
| autofokus: | ne |
| detekce obličeje: | ano |
| makro režim: | ne |
| touch focus: | ne |
Fotoaparát a videokamera - Videokamera
| formát: | mp4 |
| kontinuální zaostřování: | ne |
| natáčení videa: | ano |
| rozlišení: | 320 × 240 px |
| rychlost: | 30 FPS |
GPS a navigace
| GPS: | ne |
GPS a navigace - Mapová aplikace
| automobilová navigace: | ? |
| další typy navigace: | ? |
| název mapové aplikace: | ? |
| stahování dopravní situace / dalších informací: | ? |
| úložiště map: | ? |
Hardware
| hmotnost: | 101,1 g |
| klávesnice: | klasická |
| rozměry: | 114 × 48 × 11 mm |
| senzory: | ne |
| typ konstrukce: | klasická |
| typ SIM karty: | micro SIM |
| udávané SAR: | 1,15 W/kg |
| výměnné kryty: | ano |
| zvýšená odolnost: | ne |
Hardware
| slot pro 2 SIM karty: | ne |
Hardware - Konektivita
| audio konektor: | 3,5mm jack |
| nabíjení z USB: | ano |
| systémový konektor: | Micro USB |
| USB host: | ? |
| USB Mass Storage: | ? |
Hardware - Paměť
| integrovaná paměť: | 256 MB |
| paměťové karty: | microSD (max 32 GB) |
| RAM: | 64 MB |
| využitelná paměť: | 155 MB z ? |
Hardware - Výpočetní výkon
| grafický akcelerátor: | ? |
Organizační a pracovní funkce - Nástroje
| budík: | ano |
| budík při vypnutém přístroji: | ano |
| další nástroje: | kalkulačka, diktafon, stopky, odpočet času |
| opakovaný budík: | ano |
| pracovní nástroje: | ne |
| vlastní melodie buzení: | ano |
Organizační a pracovní funkce - Organizace času
| kalendář: | ano |
| poznámky: | ano |
| synchronizace on-line: | ? |
| synchronizace s PC: | ? |
| úkolovník: | ano |
| upomínky: | ano |
Ostatné
| Distribuce: | EU |
| Barva: | White |
Příslušenství
| základní příslušenství: | ne |
Sítě a datové funkce
| Bluetooth: | 3.0 |
| EDGE: | ano |
| GPRS: | třída 12 (4/4) |
| GSM pásma: | 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| HSPA: | 7,2 Mb/s |
| Infraport: | ne |
| LTE pásma: | ne |
| NFC: | ne |
| sdílení internetu: | ano |
| W-CDMA (3G) pásma: | 900 MHz / 2 100 MHz |
| Wi-Fi: | ne |
Software
| česká lokalizace: | ano |
| hlasové ovládání: | ? |
| možnost změny velikosti písma: | ? |
| multitasking: | ? |
| operační systém: | Lightning |
Software - Internetový prohlížeč
| Adobe Flash: | ne |
| prohlížeč: | Nokia Series 40 Browser |
Software - Sociální sítě
| integrace se seznamem kontaktů a kalendářem: | ? |
| předinstalovaní klienti: | Facebook, Twitter |
Telefonování
| filtrování hovorů: | ? |
| hlasové vytáčení: | ne |
| melodie u kontaktu či skupiny: | ano |
| mp3 vyzvánění: | ano |
| podpora hovorů: | ano |
| skupiny volajících: | ? |
| synchronizace kontaktů: | ? |
| vícepoložkový seznam: | ano |
| vyzváněcí profily: | ano |
Výdrž
| akumulátor: | Li-Ion (1 200 mAh) |
| doba hovoru: | 318 minut |
| pohotovostní doba: | 912 hodin |
| vyměnitelná baterie: | ? |
Zábava a multimédia - Hudba
| ekvalizér: | ne |
| FM rádio: | ano (RDS, stereo) |
| hudební přehrávač: | ano |
| nastavitelný ekvalizér: | ne |
| podporované formáty: | mp3, aac, wma |
| stereo reproduktory: | ? |
Zábava a multimédia - Obrázky
| editor obrázků: | ano |
| prohlížeč obrázků: | ano |
Zábava a multimédia - Videa
| editor videa: | ne |
| přehrávač videa: | ano |
Základní údaje
| výrobce: | Nokia |
Zprávy a Instant Messaging - E-mail
| e-mailový klient: | ano |
| MS Exchange: | ano |
| práce s přílohami: | ano |
| stahování na pozadí: | ano |
Zprávy a Instant Messaging - Zprávy
| IM klienti: | ? |
| MMS: | ano |
| podpora SMS: | ano |
| slovník pro rychlé psaní: | ano |
| vlastní zvuk zpráv: | ne |
Hodnocení:
Průměr hodnocení: 0.0
K produktu máme 0 recenzí
| Hlavní specifikace | |
|---|---|
|
|
2,4" úhlopříčka |
|
|
5 Mpx rozlišení |
|
|
ne slot pro 2 SIM karty |
|
|
64 MB RAM |
| Všetky specifikace | |



