Doporučené příslušenství pro dokoupení
Popis produktu
Hledáte-li chytrý mobilní telefon, který vám nabídne všechny důležité funkce, vysoký výkon i kvalitní displej, zaměřte svou pozornost na Nokii 3.1. Tento smartphone v sobě ukrývá osmijádrový procesor doprovázený čistým operačním systémem Android, nabídne vám tak ten nejlepší výkon v tom nejbezpečnějším a vysoce intuitivním prostředí. Veškerý jeho obsah si užijete na kompaktním 5,2palcovém displeji s poměrem stran 18:9. Ten je chráněn odolným sklem a doplňuje elegantní zaoblený design telefonu. Díky 13Mpix kameře pořídíte parádní fotografie a s přední širokoúhlou čočkou skvělé selfies.
Sympaťák na první pohled
Na první pohled vás jistojistě zaujme povedený elegantní design, jemuž kraluje hliníkové tělo se zaoblenými a do ruky skvěle padnoucími křivkami. Vaší pozornosti neujde ani příjemně zaoblený displej, který je pro větší odolnost vybaven pevným sklem Corning Gorilla Glass.


Jasný displej s poměrem stran 18:9
Displej díky kompaktní úhlopříčce 5,2 palce představuje ideální velikost mobilní obrazovky. Telefon se díky němu skvěle drží v jedné ruce, zároveň však nepřijdete o žádný detail. HD+ rozlišení a poměr stran 18:9 se postarají o skvělé zobrazení fotografií, videí i dalších multimédií.
Výkonný fotoaparát pro každou scénu
Pořizujte nádherné fotografie bez kompromisů. Součástí smartphonu je 13Mpix zadní fotoaparát s automatickým ostřením a LED bleskem, který vám ukáže cestu k lepším snímkům. Nechybí ani přední kamera, jež disponuje 8 Mpix a širokým záběrem, dočkáte se tak perfektních selfie fotografií.


Výkonný a bezpečný
Telefon v sobě ukrývá osmijádrový procesor a spolehlivý systém Android v čistém provedení bez dalších nástaveb. Veškeré aplikace tak poběží naprosto plynule a bez zbytečného čekání. Nechybí ani slot na microSD kartu, díky kterému si můžete rozšířit své úložiště až o 128 GB.
Displej
| dotykový displej: | kapacitní |
| počet barev: | 16 mio. |
| rozlišení a jemnost: | 1 440 × 720 px (310 PPI) |
| stavová LED dioda: | ne |
| tvrzené sklo: | ano |
| typ: | TFT IPS |
| typ matice: | RGB |
| úhlopříčka: | 5,2" |
| zvýšená citlivost: | ne |
Fotoaparát a videokamera
| blesk: | LED dioda |
| integrovaný fotoaparát: | ano |
| rozlišení: | 13 Mpx |
| světelnost objektivu: | f/2 |
Fotoaparát a videokamera - Další parametry
| burst mode: | ano |
| geotagging: | ano |
| hardwarová spoušť: | ne |
| samospoušť: | ano |
| stabilizátor obrazu: | ne |
| zoom: | digitální |
Fotoaparát a videokamera - Nastavení obrazu
| kompenzace expozice: | ano |
| panorama: | ano |
| vyvážení bílé: | ano |
Fotoaparát a videokamera - Ostření
| autofokus: | ano |
| detekce obličeje: | ano |
| makro režim: | ano |
| touch focus: | ano |
Fotoaparát a videokamera - Sekundární fotoaparát
| možnost focení: | ano |
| možnost natáčení videa: | ano |
| rozlišení fotoaparátu: | 8 Mpx |
Fotoaparát a videokamera - Videokamera
| formát: | mp4 |
| kontinuální zaostřování: | ano |
| natáčení videa: | ano |
| rozlišení: | 1 920 × 1 080 px |
| rychlost: | 30 FPS |
GPS a navigace
| A-GPS: | ano |
| elektronický kompas: | ano |
| GLONASS: | ano |
| GPS: | ano |
GPS a navigace - Mapová aplikace
| automobilová navigace: | ano |
| další typy navigace: | pěší, MHD |
| název mapové aplikace: | Google Mapy |
| stahování dopravní situace / dalších informací: | ano |
| úložiště map: | on-line (možnost stáhnout do mezipaměti) |
Hardware
| slot pro 2 SIM karty: | ano |
Hardware
| hmotnost: | 138,3 g |
| klávesnice: | dotyková |
| rozměry: | 146,3 × 68,7 × 8,7 mm |
| senzory: | akcelerometr, gyroskop, senzor blízkosti, senzor okolního světla |
| typ konstrukce: | klasická |
| typ SIM karty: | nano SIM |
| výměnné kryty: | ne |
| zvýšená odolnost: | ne |
Hardware - Konektivita
| audio konektor: | 3,5mm jack |
| nabíjení z USB: | ano |
| systémový konektor: | Micro USB |
| USB host: | ano |
| USB Mass Storage: | ne (MTP) |
Hardware - Paměť
| integrovaná paměť: | 16 GB |
| paměťové karty: | microSDXC (max 128 GB) |
| RAM: | 2 GB |
| využitelná paměť: | 8,76 GB z 16 GB |
Hardware - Výpočetní výkon
| chipset: | MediaTek 6750 |
| grafický akcelerátor: | ARM Mali-T860 |
| procesor: | 4×1,5 GHz + 4×1 GHz |
Organizační a pracovní funkce - Nástroje
| budík: | ano |
| budík při vypnutém přístroji: | ne |
| další nástroje: | kalkulačka, diktafon, stopky, odpočet času |
| opakovaný budík: | ano |
| pracovní nástroje: | prohlížeč Office dokumentů, editor Office dokumentů, prohlížeč PDF, správce souborů |
| vlastní melodie buzení: | ano |
Organizační a pracovní funkce - Organizace času
| kalendář: | ano |
| poznámky: | ano |
| synchronizace on-line: | ano |
| synchronizace s PC: | ano |
| úkolovník: | ano |
| upomínky: | ano |
Ostatné
| Distribuce: | EU |
| Barva: | Black/Chrome |
Příslušenství
| základní příslušenství: | USB kabel, stereo sluchátka |
Sítě a datové funkce
| Bluetooth: | 4.2 |
| EDGE: | ano |
| GPRS: | ano |
| GSM pásma: | 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| HSPA: | 42 / 5,76 Mb/s |
| Infraport: | ne |
| LTE: | 150 / 50 Mb/s |
| LTE pásma: | 800 / 900 / 1 700 / 1 800 / 1 900 / 2 100 / 2 600 MHz |
| NFC: | ano |
| NFC Secure Element: | na SIM kartě |
| sdílení internetu: | ano |
| W-CDMA (3G) pásma: | 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| Wi-Fi: | 802.11a/b/g/n/ac |
| Wi-Fi Direct: | ano |
Software
| česká lokalizace: | ano |
| hlasové ovládání: | vyhledávání, zadávání textu |
| hlasový asistent: | Google Voice Search |
| možnost změny velikosti písma: | ano |
| multitasking: | ano |
| operační systém: | Android 8.0 |
Software - Internetový prohlížeč
| Adobe Flash: | ne |
| prohlížeč: | Android browser |
Software - Sociální sítě
| integrace se seznamem kontaktů a kalendářem: | ano |
| předinstalovaní klienti: | Google+ |
Telefonování
| filtrování hovorů: | ano |
| hlasové vytáčení: | ano |
| melodie u kontaktu či skupiny: | ano |
| mp3 vyzvánění: | ano |
| skupiny volajících: | ano |
| synchronizace kontaktů: | Google, MS Exchange |
| vícepoložkový seznam: | ano |
| vyzváněcí profily: | ne |
Výdrž
| akumulátor: | Li-Ion (2 990 mAh) |
| doba hovoru: | ? minut |
| vyměnitelná baterie: | ne |
Výdrž - Testy výdrže
| nabití baterie do 100%: | 1:57 hodin |
| streamování videa: | 8:46 hodin (1080p) |
| testováno na: | Android 8.0 |
Zábava a multimédia - Hudba
| ekvalizér: | ne |
| FM rádio: | ano (RDS, stereo) |
| hudební přehrávač: | ano |
| nastavitelný ekvalizér: | ne |
| podporované formáty: | mp3, aac, wav, ogg |
| stereo reproduktory: | ano |
Zábava a multimédia - Obrázky
| editor obrázků: | ano |
| prohlížeč obrázků: | ano |
Zábava a multimédia - Videa
| editor videa: | ne |
| přehrávač videa: | ano |
Základní údaje
| výrobce: | Nokia |
Zprávy a Instant Messaging - E-mail
| e-mailový klient: | ano |
| MS Exchange: | ano |
| práce s přílohami: | ano |
| stahování na pozadí: | ano |
Zprávy a Instant Messaging - Zprávy
| IM klienti: | Hangouts |
| MMS: | ano |
| slovník pro rychlé psaní: | ano |
| vlastní zvuk zpráv: | ano |
Hodnocení:
Průměr hodnocení: 0.0
K produktu máme 0 recenzí
| Hlavní specifikace | |
|---|---|
|
|
5,2" úhlopříčka |
|
|
13 Mpx rozlišení |
|
|
ano slot pro 2 SIM karty |
|
|
2 GB RAM |
| Všetky specifikace | |




