Nokia 105 (2015) Dual SIM Black
- Nokia
- Momentálně nedostupné
Doporučené příslušenství pro dokoupení
Popis produktu
Volejte s jednoduchým mobilním telefonem Nokia 105. Vše, na co jste byli dosud zvyklí, se stane mnohem jednodušší. Nokia 105 je velice jednoduchý mobilní telefon pro každého, komu stačí si jen zavolat, napsat SMSku a poslechnout si občas FM rádio.
Dlouhá výdrž a odolná klávesnice
Elegantní, jednoduchý vzhled doplňuje prachu a postříkání odolná klávesnice, díky níž bude telefon pracovat spolehlivě. Díky baterii s vysokou kapacitou nabízí telefon Nokia 105 až 12,5 hodin hovoru a v pohotovostním režimu jej pak můžete ponechat po dobu 35 dnů.


Jednoduchý, přehledný a praktický
Jedná se o klasický telefon se základní klávesnicí, na které budete moci psát SMS a komunikovat. S tímto telefonem můžete poslouchat FM rádio, nebo využívat praktické funkce jako např. Kalkulačka, Hodiny, Kalendář, Převodník, Správce výdajů, Budík, Telefonní seznam, Mluvicí hodiny, Svítilna. A navíc se telefon dodává s pěti skvělými hrami, včetně Sudoku a Cricket Cup.
Klíčové vlastnosti
LCD obrazovka má velikost 1,4" a rozlišení 128 x 128 bodů. Nokia 105 komunikuje na frekvenci GSM 900/ 1800 MHz. Pro napájení telefonu poslouží 2mm nabíjecí konektor, zatímco Vaše sluchátka připojíte přes 3.5mm audio konektor. Baterie BL-5CB má dostatečnou kapacitu 800 mAh a vydrží až neuvěřitelných 35 dní v pohotovostním režimu. Rozměry činí 107 x 44,8 x 14,3 mm při hmotnosti 70 gramů.

Displej
| počet barev: | 65 tis. |
| rozlišení a jemnost: | 128 × 128 px (129 PPI) |
| stavová LED dioda: | nie |
| tvrzené sklo: | ne |
| typ: | TFT TN |
| typ matice: | RGB |
| úhlopříčka: | 1,4" |
Fotoaparát a videokamera
| integrovaný fotoaparát: | ne |
Fotoaparát a videokamera - Videokamera
| natáčení videa: | ? |
GPS a navigace
| GPS: | ne |
GPS a navigace - Mapová aplikace
| automobilová navigace: | ne |
| další typy navigace: | ne |
| název mapové aplikace: | ? |
| stahování dopravní situace / dalších informací: | ne |
| úložiště map: | ? |
Hardware
| hmotnost: | 70 g |
| klávesnice: | klasická |
| rozměry: | 108,5 × 45,5 × 14,1 mm |
| senzory: | ne |
| typ konstrukce: | klasická |
| typ SIM karty: | běžná |
| výměnné kryty: | ne |
| zvýšená odolnost: | ne |
Hardware
| slot pro 2 SIM karty: | ano |
Hardware - Konektivita
| audio konektor: | 3,5mm jack |
Hardware - Paměť
| integrovaná paměť: | 8 MB |
| paměťové karty: | ne (max ? GB) |
| RAM: | 4 MB |
Hardware - Výpočetní výkon
| grafický akcelerátor: | ne |
Organizační a pracovní funkce - Nástroje
| budík: | ano |
| budík při vypnutém přístroji: | ano |
| další nástroje: | kalkulačka, diktafon |
| opakovaný budík: | ano |
| pracovní nástroje: | ne |
| vlastní melodie buzení: | ne |
Organizační a pracovní funkce - Organizace času
| kalendář: | ano |
| poznámky: | ne |
| synchronizace on-line: | ano |
| synchronizace s PC: | ne |
| úkolovník: | ne |
| upomínky: | ano |
Ostatné
| Barva: | Black |
Příslušenství
| základní příslušenství: | USB kabel, stereo sluchátka |
Sítě a datové funkce
| Bluetooth: | ne |
| EDGE: | ne |
| GPRS: | ne |
| GSM pásma: | 900 / 1800 MHz |
| Infraport: | ne |
| LTE pásma: | ne |
| NFC: | ne |
| sdílení internetu: | ne |
| W-CDMA (3G) pásma: | ne |
| Wi-Fi: | ne |
Software
| česká lokalizace: | ano |
| hlasové ovládání: | ne |
| možnost změny velikosti písma: | ano |
| multitasking: | ne |
| operační systém: | Lightning |
Software - Internetový prohlížeč
| prohlížeč: | ne |
Software - Sociální sítě
| integrace se seznamem kontaktů a kalendářem: | ne |
| předinstalovaní klienti: | ? |
Telefonování
| filtrování hovorů: | ano |
| hlasové vytáčení: | ne |
| melodie u kontaktu či skupiny: | ano |
| mp3 vyzvánění: | ne |
| podpora hovorů: | ano |
| skupiny volajících: | ano |
| synchronizace kontaktů: | ne |
| vícepoložkový seznam: | ano |
| vyzváněcí profily: | ano |
Výdrž
| akumulátor: | Li-Ion (800 mAh) |
| doba hovoru: | 360 minut |
| pohotovostní doba: | 600 hodin |
| vyměnitelná baterie: | ano |
Zábava a multimédia - Hudba
| FM rádio: | ano |
| hudební přehrávač: | ne |
| stereo reproduktory: | ? |
Zábava a multimédia - Obrázky
| prohlížeč obrázků: | ne |
Zábava a multimédia - Videa
| přehrávač videa: | ne |
Základní údaje
| výrobce: | Nokia |
Zprávy a Instant Messaging - E-mail
| e-mailový klient: | ne |
Zprávy a Instant Messaging - Zprávy
| IM klienti: | ne |
| MMS: | ne |
| podpora SMS: | ano |
| slovník pro rychlé psaní: | ano (nezkracuje) |
| vlastní zvuk zpráv: | ne |
Hodnocení:
Průměr hodnocení: 0.0
K produktu máme 0 recenzí
| Hlavní specifikace | |
|---|---|
|
|
1,4" úhlopříčka |
|
|
ano slot pro 2 SIM karty |
|
|
4 MB RAM |
| Všetky specifikace | |







