MSI GeForce GTX 1660 Ti ARMOR 6G OC (912-V375-647)
Katalogové číslo: 10024697
- MSI
- Momentálně nedostupné
Stav zboží:
Bazár
Záruka:
12 měsíců (IČ: 12 měsíců)
Doporučené příslušenství pro dokoupení
Jádro
| Grafický čip: | GeForce GTX 1660 Ti |
| Rychlost grafického čipu: | 1 500 MHz (1 860 MHz boost) |
| Výrobce grafického čipu: | NVIDIA |
Ostatné
| Rozhraní: | PCI Express 3.0 |
Paměti
| Rychlost grafických pamětí: | 12 000 MHz |
| Šířka paměťové sběrnice: | 192 bit |
| Typ grafické paměti: | GDDR6 |
| Velikost grafické paměti: | 6 GB |
Souhrn
| Výrobce: | MSI |
| Zařazení: | Grafická karta PCI Express |
Hodnocení:
Průměr hodnocení: 0.0
K produktu máme 0 recenzí






