Doporučené příslušenství pro dokoupení
Telefón vrátený zákazníkom do 14 dní. Mikroznámky užívania na zadnom kryte
Kompletné balenie
Záruka 12 mesiacov
Popis produktu
Dejte zabrat výkonnému procesoru a zkuste, kolik dní vydrží baterie s rychlým nabíjením. Vyberte si z množství režimů focení, díky kterým získáte neobyčejné záběry a fotky. Nejen, že vyfocené snímky budou ve skvělé kvalitě i za špatných světelných podmínek, ale k dispozici budete mít i množství režimů, které umožní vytvářet umělecké záběry. Samozřejmostí je taktéž výborné zabezpečení celého smartphonu.
Opravdu dlouhá výdrž
S telefonem Motorola Moto G7 Power nepočítáte výdrž baterie v hodinách, ale ve dnech - v úsporném režimu vydrží necelé tři dny. Navíc v balení dostanete i nabíječku Turbopower, která vám za patnáct minut nabije telefon na dalších devět hodin. Takže, pokud nestíháte a máte čas jen na převlečení a sbalení věcí, nemusíte se bát - k nabití telefonu to bude bohatě stačit.


Velký zážitek s velkým displejem
Pro skvělý zážitek ze sledování filmů nebo hraní her je pro vás připraven 6,2" displej MaxVision s poměrem stran 19:9, na který se vejde opravdu vše. Jeho barvy jsou zářivé a detaily ostré, takže si videa můžete užívat ve vynikající kvalitě nebo se ponořit do hraní.
Více zábavy bez sekání
Ať už budete dělat cokoli, telefon vám bude stačit. Můžete hrát 3D hry, pracovat v několika aplikacích současně nebo upravovat prezentaci. Osmijádrový procesor Qualcomm Snapdragon 632 se 4GB pamětí to utáhne bez jediného zaseknutí či zpomalení výkonu. A to, i když využijete všechny tři sloty - dva na SIM kartu a jeden na microSD kartu.


Foťte za světla i za tmy
Jednou z největších předností telefonu Motorola Moto G7 Power je fotoaparát. Zadní 12Mpx čočka dokáže automaticky zaostřit a celý proces focení urychlit. Navíc se postará o dostatek světla, abyste po veselé noci nezjistili, že polovina snímků je příliš tmavá.
Vyhrajte si s focením
Fotoaparát má spoustu funkcí, díky kterým budou výsledné snímky ještě o něco lepší. Režim Portrét umělecky rozostří pozadí, aby vynikl fotografovaný objekt. Režim Kinematograf zase umožní, aby se objekt pohyboval, zatímco pozadí zůstane nehybné. Z dalších režimů se můžete těšit i na časosběrné snímky, zpomalené záběry nebo režim Skupinové selfie. Pomocí funkce Google Lens můžete snadno zjišťovat informace o focených objektech.


V bezpečí
Aby byly veškeré vaše informace a dokumenty v bezpečí, je přístup do telefonu omezen otiskem vašeho prstu nebo načtením vašeho obličeje. Pro rychlejší obsluhu přístroje můžete využít funkci Navigace jedním tlačítkem. Další funkce Odemknutí zvednutím zase rozsvítí displej po každém zvednutí telefonu.
Baterie a nabíjení
| akumulátor: | Li-Ion (5 000 mAh) |
| bezdrátové nabíjení: | ne |
Displej
| rozlišení a jemnost: | 1 520 × 720 px (271 PPI) |
| stavová LED dioda: | ne |
| tvrzené sklo: | ano |
| typ: | TFT IPS |
| typ matice: | RGB |
| úhlopříčka: | 6,2" |
| zvýšená citlivost: | ano |
Fotoaparát a videokamera - Hlavní fotoaparát
| blesk: | LED dioda |
| optická stabilizace: | ne |
| rozlišení: | 12 Mpx |
| světelnost objektivu: | f/2 |
| zoom: | digitální |
Fotoaparát a videokamera - Natáčení videa
| max. rozlišení: | 1 920 × 1 080 px, 60 FPS |
Fotoaparát a videokamera - Přední fotoaparát
| rozlišení snímače: | 8 Mpx |
Hardware
| hmotnost: | 193 g |
| klávesnice: | dotyková |
| rozměry: | 159,4 × 76 × 9,3 mm |
| stereo reproduktory: | ne |
| typ konstrukce: | klasická |
| zvýšená odolnost: | ne |
Hardware - Biometrické zabezpečení
| čtečka otisků prstů: | ano |
| vizuální zabezpečení: | ? |
Hardware - Ostatní
| audio konektor: | 3,5mm jack |
| FM rádio: | ano |
| systémový konektor: | USB-C |
Hardware - Paměť
| integrovaná paměť: | 64 GB |
| paměťové karty: | microSD (max 256 GB) |
| RAM: | 4 GB |
Hardware - Výpočetní výkon
| chipset: | Qualcomm Snapdragon 632 |
| grafický akcelerátor: | Adreno 506 |
| procesor: | 8×1,8 GHz, 14 nm |
Konektivita - Datové sítě
| Bluetooth: | 4.2 |
| Infraport: | ne |
| NFC: | ano |
| Wi-Fi: | 802.11b/g/n |
Konektivita - Mobilní sítě
| EDGE: | ano |
| GSM pásma: | 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| HSPA: | 42 / 5,76 Mb/s |
| LTE: | 300 / 50 Mb/s |
| LTE pásma: | 800 / 900 / 1 800 / 2 100 / 2 600 MHz |
| SIM karta: | 2× nano SIM |
| W-CDMA (3G) pásma: | 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
Konektivita - Poloha
| elektronický kompas: | ano |
| GLONASS: | ano |
| GPS: | ano |
Ostatné
| Distribuce: | UK |
| Barva: | Ceramic Black |
Ostatní - Příslušenství
| základní příslušenství: | USB kabel |
Ostatní - Software
| hlasový asistent: | Google Voice Search |
| operační systém: | Android 9.0 |
Základní údaje
| výrobce: | Motorola |
Hodnocení:
Průměr hodnocení: 0.0
K produktu máme 0 recenzí
| Hlavní specifikace | |
|---|---|
|
|
6,2" úhlopříčka |
|
|
4 GB RAM |
| Všetky specifikace | |









