LG Q7 Dual SIM Aurora Black
- LG
- Momentálně nedostupné
Doporučené příslušenství pro dokoupení
Telefon vrateny zakaznikom do 14 dni. Jemne mikrovlasocnice na zadnom kryte.
Kompletne balenie
Zaruka 24 mesiacov
Popis produktu
Na první pohled zaujme prémiový design z kovu s kvalitním dílenským zpracováním, které zaručuje vodotěsnost a odolnost i vůči tomu nejjemnějšímu prachu. Designovým prvkem, který oceníte i při držení v jedné ruce, jsou zakřivené hrany bezrámečkového displeje s jemným FHD+ rozlišením a širokoúhlým poměrem stran pro pohodlné procházení sociálních sítí, webu či sledování filmů. Zajímavostí je pohotová čtečka otisků prstů, která podporuje i praktická gesta. Jedním klepnutím například spustíte fotoaparát, který se chlubí efektem rozostřeného pozadí a zároveň také ultrarychlým ostřením díky speciální technologii PDAF. Pod zvukovou stránku telefonu se podepsala společnost DTS, a tak se můžete těšit na kvalitní poslech hudby či zvukový doprovod ke hrám, které hravě rozeběhne osmijádrový procesor.
Prémiový design a bezchybná ergonomie
Dopřejte si trochu luxusu díky precizně zpracovanému kovovému tělu, do něhož je zasazen prostorný displej s 2,5D zakřivením. Kromě elegantního vzezření tak uvítáte i ukázkovou ergonomii a příjemný pocit v ruce.


Minimum rámečku, maximální jemnost
Ze zaoblených hran telefonu plynule vystupuje širokoúhlý displej s ultrajemným rozlišením FHD+, na kterém ožije každý obsah. Zásluhou poměru stran 18:9 nebudete muset neustále scrollovat při prohlížení webu či sociálních sítí a ještě si mnohem lépe užijete sledování širokoúhlých filmů a videí.
Umělecká selfie
Jak přední, tak i zadní fotoaparát dovede pořizovat dokonale ostré snímky. Jsou ale situace, kdy chcete mít ostrou jenom část fotografované scény a zbytek nechat rozostřený – například při pořizovaní portrétů s uměleckým nádechem. Díky důmyslným algoritmům v LG Q7 se na sociálních sítích můžete pochlubit i takový snímkem.


Ostrý snímek, když to nejvíc potřebujete
Ty nejlepší okamžiky bohužel nemívají dlouhého trvání, a tak si je rádi zaznamenáváme na později. Málokdo má ovšem rád rozmazané fotografie, které si za rámeček nedáte. Proto je fotoaparát LG Q7 obdařen technologií bleskového ostření PDAF, jež zaručí bezchybnou ostrost i těch nejrychlejších snímků.
Bohatý zvuk kdykoliv a kdekoliv
Díky spolupráci se společností DTS, která stojí za mnohými vysokými standardy v oblasti ozvučení, se nemusíte ochudit o kvalitní zvuk ani na cestách. Užijte si prostorový zvuk s plnými basy, ať už posloucháte svoji oblíbenou hudbu, sledujete seriál či hrajete hry.


Chytré technologie pro snazší život
QLens je nový způsob, jak rychle vyhledat, co potřebujete, bez zadávání klíčových slov na klávesnici. Stačí pouze stisknout spoušť a zachycený objekt se sám vyhledá na internetu. V případě, že jde o nějaký produkt, můžete si ho rovnou pořídit. V neposlední řadě QLens skvěle poslouží i jako čtečka QR kódů.
Více než jen rychlé odemknutí
Valná většina telefonů používá čtečku otisků prstů pouze k odemykání, což je trochu škoda. LG Q7 se může pochlubit nejen bleskovým rozpoznáním svého majitele, ale také nabídne podporu gest a klepnutí. Tažením dolů například otevřete notifikační panel, jedním klepnutím spustíte fotoaparát a dvěma zachytíte aktuální dění na obrazovce.


Nebojí se namočit
Mimo jiné také zásluhou precizního dílenského zpracování telefon nepřekvapí ani půlhodinový ponor v hloubce 1,5 metru. Samozřejmostí normy IP68 je také odolnost vůči i tomu nejjemnějšímu prachu. Zanechte obav a užívejte si života bez ohledu na okolní podmínky.
Na nic nečekejte
Není nic otravnějšího než vyčkávání u nabíječky, až dosáhnete použitelného nabití k přežití zbytku dne. LG Q7 má proto baterii s velkou výdrží a, pokud přeci jen dojde dřív, než jste čekali, díky podpoře rychlonabíjení můžete opět vyrazit doslova za pár minut. Třešničkou na dortu je oboustranný konektor USB typu C.

Baterie a nabíjení
| akumulátor: | Li-Ion (3 000 mAh) |
| bezdrátové nabíjení: | ne |
Displej
| rozlišení a jemnost: | 2 160 × 1 080 px (439 PPI) |
| stavová LED dioda: | ano |
| tvrzené sklo: | ano |
| typ: | TFT IPS |
| typ matice: | RGB |
| úhlopříčka: | 5,5" |
| zvýšená citlivost: | ano |
Fotoaparát a videokamera - Hlavní fotoaparát
| blesk: | LED dioda |
| max. rozlišení: | , 30 FPS |
| optická stabilizace: | ne |
| rozlišení: | 13 Mpx |
| zoom: | digitální (5×) |
Fotoaparát a videokamera - Přední fotoaparát
| rozlišení snímače: | 5 Mpx |
Hardware
| hmotnost: | 145 g |
| klávesnice: | dotyková |
| rozměry: | 143,8 × 69,3 × 8,4 mm |
| stereo reproduktory: | ne |
| typ konstrukce: | klasická |
| zvýšená odolnost: | IP68 |
Hardware
| slot pro 2 SIM karty: | ano |
Hardware - Biometrické zabezpečení
| čtečka otisků prstů: | ano |
| vizuální zabezpečení: | ? |
Hardware - Ostatní
| audio konektor: | 3,5mm jack |
| FM rádio: | ano (RDS, stereo) |
| systémový konektor: | USB-C |
Hardware - Paměť
| integrovaná paměť: | 32 GB |
| paměťové karty: | microSDXC (max 2 000 GB) |
| RAM: | 3 GB |
Hardware - Výpočetní výkon
| grafický akcelerátor: | ano |
| procesor: | 4×1,8 GHz + 4×1,5 GHz |
Konektivita - Datové sítě
| Bluetooth: | 4.2 |
| Infraport: | ne |
| NFC: | ano |
| Wi-Fi: | 802.11b/g/n |
Konektivita - Mobilní sítě
| EDGE: | ano |
| GSM pásma: | 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| HSPA: | 42 / 5,76 Mb/s |
| LTE: | 150 / 50 Mb/s |
| LTE pásma: | 800 / 900 / 1 800 / 2 100 / 2 600 MHz |
| SIM karta: | nano SIM |
| W-CDMA (3G) pásma: | 850 / 900 / 1 900 / 2 100 MHz |
Konektivita - Poloha
| elektronický kompas: | ano |
| GLONASS: | ne |
| GPS: | ano |
Ostatné
| Distribuce: | EU |
| Barva: | Aurora Black |
Ostatní - Příslušenství
| základní příslušenství: | USB kabel, nabíječka |
Ostatní - Software
| hlasový asistent: | Google Assistant |
| operační systém: | Android 8.0 |
Základní údaje
| výrobce: | LG |
Hodnocení:
Průměr hodnocení: 0.0
K produktu máme 0 recenzí
| Hlavní specifikace | |
|---|---|
|
|
5,5" úhlopříčka |
|
|
ano slot pro 2 SIM karty |
|
|
3 GB RAM |
| Všetky specifikace | |








