Lenovo Moto G5 Plus 3GB/32GB Dual SIM Grey
- Lenovo Moto
- Momentálně nedostupné
Doporučené příslušenství pro dokoupení
Telefon vrateny zakaznikom do 14 dni. Jemne mikrovlasocnice na zadnom kryte
Kompletne balenie
Zaruka 12 mesiacov
Popis produktu
Cenově dostupný mobilní telefon Lenovo Moto G5 Plus nabídne velký displej, slušný hardware či kovovou konstrukci. Potěší každého, kdo potřebuje skloubit výkon, velký displej či atraktivní design a nechce utratit desetitisíce. Výkon zajišťuje úsporný procesor Qualcomm Snapdragon 625. Jistě potěší i možnost použití dvou SIM v telefonu současně.
Velký displej doplněný o parádní výbavu
Přední strana telefonu patří IPS displeji s úhlopříčkou 5,2" a Full HD rozlišením, který je chráněn odolným krycím sklem Gorilla Glass 3. Hned pod displejem, v domovském tlačítku, se nachází integrovaná čtečka otisků prstů. Slušnou výdrž Lenovo Moto G5 Plus Grey nabití slibuje uživatelsky nevyměnitelná baterie s kapacitou 3 000 mAh. 15W akumulátor ovšem nabídne funkci rychlého nabíjení. Telefon dokonce disponuje Vodu odpuzující vrstvou. Díky funkcím Moto Displej a Moto Akce vidíte notifikace či updaty bez nutností odemčené displeje. Stejně tak můžete zapnout či vypnout hudbu.


Skvělý fotoaparát
Zadní fotoaparát nabízí čip s rozlišením 12 Mpx, autofokus, technologie DUAL pixel, světelnost f/1,7 a nezbytný duální LED blesk. Čidlo fotoaparátu disponuje velkými, 1.4 mikronovými pixely. Tato kamera je schopen nahrávat video s rozlišením 4K s 30 fps a FullHD dokonce s 60 fps. V přední části telefonu je připravena 5Mpx kamera vhodná pro pořizování selfie nebo videohovory. Lenovo Moto G5 Plus Grey běží na nejnovějším operačním systému Google Android 7.0 Nougat.
Baterie a nabíjení
| akumulátor: | Li-Ion (3 000 mAh) |
| bezdrátové nabíjení: | ne |
Displej
| rozlišení a jemnost: | 1 920 × 1 080 px (424 PPI) |
| stavová LED dioda: | ? |
| tvrzené sklo: | ano |
| typ: | TFT IPS |
| typ matice: | RGB |
| úhlopříčka: | 5,2" |
| zvýšená citlivost: | ? |
Fotoaparát a videokamera - Hlavní fotoaparát
| blesk: | LED dioda |
| optická stabilizace: | ? |
| rozlišení: | 12 Mpx |
| světelnost objektivu: | f/1,7 |
| zoom: | digitální (4×) |
Fotoaparát a videokamera - Natáčení videa
| max. rozlišení: | 3 840 × 2 160 px, 30 FPS |
Fotoaparát a videokamera - Přední fotoaparát
| rozlišení snímače: | 5 Mpx |
Hardware
| hmotnost: | 155 g |
| klávesnice: | dotyková |
| rozměry: | 150,2 × 74 × 7,9 mm |
| stereo reproduktory: | ne |
| typ konstrukce: | klasická |
| zvýšená odolnost: | ne |
Hardware
| slot pro 2 SIM karty: | ano |
Hardware - Biometrické zabezpečení
| čtečka otisků prstů: | ano |
| vizuální zabezpečení: | ? |
Hardware - Ostatní
| audio konektor: | 3,5mm jack |
| FM rádio: | ano (RDS, stereo) |
| systémový konektor: | Micro USB |
Hardware - Paměť
| integrovaná paměť: | 32 GB |
| paměťové karty: | microSDXC (max 128 GB) |
| RAM: | 3 GB |
Hardware - Výpočetní výkon
| chipset: | Qualcomm Snapdragon 625 MSM8953 |
| grafický akcelerátor: | Adreno 506 |
| procesor: | 8×2 GHz |
Konektivita - Datové sítě
| Bluetooth: | 4.2 |
| Infraport: | ne |
| NFC: | ano |
| Wi-Fi: | 802.11a/b/g/n |
Konektivita - Mobilní sítě
| EDGE: | ano |
| GSM pásma: | 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| HSPA: | ano |
| LTE: | 150 / 50 Mb/s |
| LTE pásma: | 800 / 900 / 1 700 / 1 800 / 1 900 / 2 100 / 2 600 MHz |
| SIM karta: | 2× micro SIM |
| W-CDMA (3G) pásma: | 850 / 900 / 1 900 / 2 100 MHz |
Konektivita - Poloha
| elektronický kompas: | ? |
| GLONASS: | ano |
| GPS: | ano |
Ostatné
| Distribuce: | EU |
| Barva: | Grey |
Ostatní - Příslušenství
| základní příslušenství: | ne |
Ostatní - Software
| operační systém: | Android 7.0 |
Základní údaje
| výrobce: | Lenovo |
Hodnocení:
Průměr hodnocení: 0.0
K produktu máme 0 recenzí
| Hlavní specifikace | |
|---|---|
|
|
5,2" úhlopříčka |
|
|
ano slot pro 2 SIM karty |
|
|
3 GB RAM |
| Všetky specifikace | |



