Doporučené příslušenství pro dokoupení
Popis produktu
Nová generace chytrých fitness hodinek HUAWEI WATCH řady GT 2 Pro v atraktivním designu s titanovým pouzdrem nabízí řadu inteligentních funkcí a senzorů, které jsou jako stvořené pro aktivní životní styl. Hodinky disponují technologiemi TruSeen 3.5, TruRelax, senzorem okysličení krve a nechybí ani bohatá nabídka režimů cvičení. Samozřejmostí je voděodolná konstrukce a řada praktických funkcí pro usnadnění každodenního života, jako je příjem mobilních notifikací, funkce telefonování, integrovaný hudební přehrávač s úložištěm 4 GB atd.
Klíčové vlastnsoti
- Titanovo-keramické tělo a safírové sklíčko
- Vyměnitelný kožený řemínek s šířkou 22 mm
- 1,39” AMOLED displej s rozlišením 454 × 454 px
- Spolehlivý procesor Kirin A1
- Voděodolnost 5 ATM
- Bezdrátové rozhraní Bluetooth 5.1, NFC
- GPS, výškoměr, gyroskop, kompas, barometr
- Senzor tepové frekvence, měření SpO2, monitoring spánku
- Vestavěný reproduktor a mikrofon (funkce telefonování)
- Baterie s dlouhou výdrží až 14 dní
- Rychlé bezdrátové nabíjení
- Přehrávač hudby (4 GB úložiště)
- Mobilní aplikace HUAWEI Health (Android, iOS)


Dokonalá rovnováha mezi designem a technologií
Prémiový vzhled chytrých hodinek HUAWEI WATCH GT 2 Pro zajišťuje pevné a lehké titanové pouzdro společně se safírovým sklíčkem, které je odolné proti opotřebení. Lesklá keramická záda společně s kvalitním černým koženým řemínkem nijak nedráždí pokožku a zajistí pohodlné každodenní nošení hodinek HUAWEI WATCH GT 2 Pro. Jejich vzhled lze doladit výběrem z více než 200 různých designů ciferníků, které dokonale podtrhnou váš styl.
Váš osobní asistent pro lyžování a snowboarding
HUAWEI WATCH GT 2 Pro poskytnou komplexní data a monitoring aktivity pro vyznavače lyžování a snowboardingu. K dispozici jsou funkce pro měření srdeční frekvence, průměrné rychlosti a možnost sledování druhu sjezdovky, dráhy a vzdálenosti pro běh na lyžích, klasické lyžování a snowboarding. Kromě toho můžete prostřednictvím hodinek HUAWEI WATCH GT 2 Pro přijímat hlasová upozornění, pokud některá data překročí nastavené hraniční hodnoty.


Nabízejí přes 100 přednastavených režimů cvičení
Chytré sportovní hodinky HUAWEI WATCH GT 2 Pro umožní sledovat a vyhodnocovat vaší aktivitu díky 100 přednastavených režimům cvičení, které zahrnují 17 profesionálních režimů standardních pohybových aktivit a 85 vlastních režimů. Navíc je k dispozici 10 běžeckých režimů obsahujících hlasový doprovod, které poskytnou užitečné návrhy pro vylepšení vaší tréninkové techniky a zlepšení kondice. Hodinky HUAWEI WATCH GT 2 Pro také disponují automatickou detekcí pohybu při chůzi, běhu nebo veslování.
Disponují rychlým bezdrátovým nabíjením
Chytré fitness hodinky HUAWEI WATCH GT 2 Pro na jedno nabití nabídnou až 2 týdny nepřetržitého výkonu. Nechybí ani funkce rychlého dobíjení, kdy po pouhých 5 minutách v nabíječce získáte výdrž na dalších 10 hodin používání. K bezdrátovému dobíjení můžete využít přiloženou kolébku, standardní bezdrátovou nabíječku standardu Qi nebo telefon s funkcí bezdrátového reverzního nabíjení.

Displej
| dotykový displej: | kapacitní |
| počet barev: | 16 mio. |
| rozlišení a jemnost: | 454 × 454 px (326 PPI) |
| tvar displeje: | kruhový |
| typ: | AMOLED |
| úhlopříčka: | 1,39" |
| zakřivený displej: | ne |
Fotoaparát
| integrovaný fotoaparát: | ne |
| natáčení videa: | ne |
Hardware
| hmotnost: | 53 g |
| mikrofon: | ano |
| reproduktor: | ano |
| rozměry: | 53,6 × 46,7 × 11,4 mm |
| šířka uchycení pásku: | 22 mm |
| typ pásku: | kožený |
| typ zapínání: | přezka |
| výměnný pásek: | ano |
| zvýšená odolnost: | ano |
Hardware - Výpočetní výkon
| integrovaná paměť: | 4 GB |
| paměťové karty: | ne |
| RAM: | 32 MB |
Konektivita
| audio konektor: | ne |
| Bluetooth: | 5.1 |
| Infraport: | ne |
| mobilní sítě: | ne |
| NFC: | ano |
| Wi-Fi: | ne |
Ostatné
| Distribuce: | EU |
| Barva: | Night Black |
Senzory
| akcelerometr: | ano |
| barometr: | ano |
| elektronický kompas: | ano |
| GLONASS: | ano |
| GPS: | ano |
| gyroskop: | ano |
| senzor okolního světla: | ano |
| senzor srdečního tepu: | ano |
Software
| fitness aplikace: | ano |
| hudební přehrávač: | ano |
| kalendář: | ne |
| kompatibilní OS: | Android, iOS |
| možnost instalovat aplikace: | ? |
| navigace: | ne |
| název mapové aplikace: | ? |
| notifikace z připojeného zařízení: | ano |
| operační systém: | proprietální |
| ovládání hudebního přehrávače: | ano |
| poznámky: | ne |
| prohlížeč obrázků: | ne |
Telefonní funkce a zprávy
| možnost úpravy kontaktů: | ne |
| ovládání hovorů: | ano |
| podpora hovorů: | ano (skrze připojené zařízení) |
| podpora SMS: | ne |
| seznam kontaktů: | ano |
| synchronizace kontaktů: | skrze připojené zařízení |
Výdrž
| akumulátor: | Li-Ion (455 mAh) |
| nabití baterie do 100%: | 1:00 hodin |
| pohotovostní doba: | 352 hodin |
| způsob nabíjení: | bezdrátové |
Základní údaje
| výrobce: | Huawei |
Hodnocení:
Průměr hodnocení: 0.0
K produktu máme 0 recenzí
| Hlavní specifikace | |
|---|---|
|
|
1,39" úhlopříčka |
| Všetky specifikace | |









