Doporučené příslušenství pro dokoupení
Popis produktu
Další z mnoha? Ani nápad! Huawei P9 je klenotem mezi smartphony. Konstrukce telefonu je výjimečně promyšlená a vyladěná do nejmenších detailů. V celokovovém, příjemně zaobleném těle se skrývá velký duch, který bude chtít ven. Možná vás uhrane skrze úchvatný displej, možná svojí výjimečnou výdrží. Co vás ale bezpochyby dostane, je revoluční fotoaparát, který díky dvěma čočkám nabízí dosud nevídané možnosti. Chcete-li pořizovat fotografie v té nejlepší možné kvalitě, je pro vás Huawei P9 tou nejlepší volbou.
Designový klenot
Huawei P9 je prémiový model, který dokonale podtrhne váš vytříbený vkus. Před průmyslovými designéry, jež jej mají na svědomí, nezbývá než smeknout. Hrany telefonu jsou příjemně zaoblené a broušené diamantem; tělo je celokovové, vytvořené z leteckého hliníku a nejkvalitnějšího 2,5D skla.


Maximálně barevný
Absolutně reálné barvy na perfektním 5,2“ Full HD displeji vás budou fascinovat. Je to natolik okouzlující podívaná, až nabudete dojmu, že barvy z displeje přímo přetékají.
Fotoaparát bez kompromisů
Huawei P9 se může pochlubit průlomovým duálním fotoaparátem, se kterým vaše fotografie získají profesionální úroveň i při slabém osvětlení. Barvy budou reálně zářivé - černá bude černou, stejně jako bílá bílou, a to díky dvěma snímačům, které mezi sebou dokáží barvy inteligentně kombinovat. S technologií Hybrid Focus pořídíte snímky s neuvěřitelnou rychlostí, aniž by ztratily na hloubce či kontrastu. K tomu všemu budete mít k dispozici množství profesionálních efektů a režimů, které vám nabídnou nevídané možnosti.


Vždy dokonalá selfie
Přední fotoaparát s rozlišením 8 MP vám dopřeje super selfie i v tmavém prostředí. Můžete se tak fotografovat ve dne v noci.
Aby vám nic neuniklo
Nemějte strach, jak vyjdete s energií. Díky baterii s kapacitou 3000 mAh vydrží Huawei P9 nabitý dlouhou dobu.


Na příjmu bez obav
Díky trojité virtuální anténě budete na příjmu i tehdy, nebude-li signál právě ideální.
Snímač otisků prstů
S vylepšeným snímačem otisků prstů budete svůj telefon odemykat opravdu snadno a přitom bezpečně. Jak pohodlné…

Displej
| dotykový displej: | kapacitní |
| počet barev: | 16 mio. |
| rozlišení a jemnost: | 1 920 × 1 080 px (424 PPI) |
| stavová LED dioda: | ano |
| tvrzené sklo: | ano |
| typ: | TFT IPS |
| typ matice: | RGB |
| úhlopříčka: | 5,2" |
| zvýšená citlivost: | ano |
Fotoaparát a videokamera
| blesk: | LED dioda |
| integrovaný fotoaparát: | ano |
| rozlišení: | 12 Mpx |
| světelnost objektivu: | f/2,2 |
Fotoaparát a videokamera - Další parametry
| burst mode: | ano |
| geotagging: | ano |
| hardwarová spoušť: | ne |
| samospoušť: | ano |
| stabilizátor obrazu: | ano (digitální) |
| zoom: | digitální |
Fotoaparát a videokamera - Nastavení obrazu
| kompenzace expozice: | ano |
| panorama: | ano |
| vyvážení bílé: | ano |
Fotoaparát a videokamera - Ostření
| autofokus: | ano |
| detekce obličeje: | ano |
| makro režim: | ano |
| touch focus: | ano |
Fotoaparát a videokamera - Sekundární fotoaparát
| možnost focení: | ano |
| možnost natáčení videa: | ano |
| rozlišení fotoaparátu: | 8 Mpx |
Fotoaparát a videokamera - Videokamera
| formát: | mp4 |
| kontinuální zaostřování: | ne |
| natáčení videa: | ano |
| rozlišení: | 1 920 × 1 080 px |
| rychlost: | 60 FPS |
GPS a navigace
| A-GPS: | ano |
| elektronický kompas: | ano |
| GLONASS: | ano |
| GPS: | ano |
GPS a navigace - Mapová aplikace
| automobilová navigace: | ano |
| další typy navigace: | pěší, MHD |
| název mapové aplikace: | Google Mapy |
| stahování dopravní situace / dalších informací: | ano |
| úložiště map: | on-line (možnost stáhnout do mezipaměti) |
Hardware
| hmotnost: | 144 g |
| klávesnice: | dotyková |
| rozměry: | 145 × 70,9 × 7 mm |
| senzory: | akcelerometr, gyroskop, senzor blízkosti, senzor okolního světla |
| typ konstrukce: | klasická |
| typ SIM karty: | nano SIM |
| výměnné kryty: | ne |
| zvýšená odolnost: | ne |
Hardware - Konektivita
| audio konektor: | 3,5mm jack |
| nabíjení z USB: | ano |
| systémový konektor: | USB-C |
| USB host: | ano |
| USB Mass Storage: | ne (MTP) |
Hardware - Paměť
| cloudové úložiště: | Google Drive (25 GB) |
| integrovaná paměť: | 32 GB |
| paměťové karty: | microSDXC (max 128 GB) |
| RAM: | 3 GB |
| využitelná paměť: | 23,51 GB z 32 GB |
Hardware - Výpočetní výkon
| chipset: | Huawei Kirin 955 |
| grafický akcelerátor: | ano |
| procesor: | 4×2,5 GHz + 4×1,8 GHz, 16 nm |
Organizační a pracovní funkce - Nástroje
| budík: | ano |
| budík při vypnutém přístroji: | ano |
| další nástroje: | kalkulačka, diktafon, stopky, odpočet času |
| opakovaný budík: | ano |
| pracovní nástroje: | prohlížeč Office dokumentů, editor Office dokumentů, prohlížeč PDF, správce souborů |
| vlastní melodie buzení: | ano |
Organizační a pracovní funkce - Organizace času
| kalendář: | ano |
| poznámky: | ano |
| synchronizace on-line: | ano |
| synchronizace s PC: | ne |
| úkolovník: | ne |
| upomínky: | ano |
Ostatné
| Distribuce: | EU |
| Slot pro 2 SIM karty v1: | ne |
| Barva: | Titanium Grey |
Příslušenství
| základní příslušenství: | ne |
Sítě a datové funkce
| Bluetooth: | 4.2 |
| EDGE: | ano |
| GPRS: | ano |
| GSM pásma: | 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| HSPA: | 42 / 5,76 Mb/s |
| Infraport: | ne |
| LTE: | 300 / 50 Mb/s |
| LTE pásma: | 700 / 800 / 850 / 900 / 1 700 / 1 800 / 1 900 / 2 100 / 2 600 MHz |
| NFC: | ano |
| NFC Secure Element: | na SIM kartě |
| sdílení internetu: | ano |
| W-CDMA (3G) pásma: | 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| Wi-Fi: | 802.11a/b/g/n/ac |
| Wi-Fi Direct: | ano |
Software
| česká lokalizace: | ano |
| hlasové ovládání: | vyhledávání, zadávání textu |
| hlasový asistent: | Google Voice Search |
| možnost změny velikosti písma: | ano |
| multitasking: | ano |
| operační systém: | Android 6.0 |
Software - Internetový prohlížeč
| Adobe Flash: | ne |
| prohlížeč: | Google Chrome |
Software - Sociální sítě
| integrace se seznamem kontaktů a kalendářem: | ano |
| předinstalovaní klienti: | Google+ |
Telefonování
| filtrování hovorů: | ano |
| hlasové vytáčení: | ano |
| melodie u kontaktu či skupiny: | ano |
| mp3 vyzvánění: | ano |
| skupiny volajících: | ano |
| synchronizace kontaktů: | Google, MS Exchange |
| vícepoložkový seznam: | ano |
| vyzváněcí profily: | ne |
Výdrž
| akumulátor: | Li-Pol (3 000 mAh) |
| doba hovoru: | ? minut |
| vyměnitelná baterie: | ne |
Výdrž - Testy výdrže
| nabití baterie do 100%: | 1:55 hodin |
| nabití baterie do 80%: | 1:05 hodin |
| streamování videa: | 7:21 hodin (1080p) |
| testováno na: | Android 6.0, EVA-L09C432B130 |
Zábava a multimédia - Hudba
| ekvalizér: | ne |
| FM rádio: | ne |
| hudební přehrávač: | ano |
| nastavitelný ekvalizér: | ne |
| podporované formáty: | mp3, aac, wav, ogg, flac |
| stereo reproduktory: | ne |
Zábava a multimédia - Obrázky
| editor obrázků: | ano |
| prohlížeč obrázků: | ano |
Zábava a multimédia - Videa
| editor videa: | ne |
| přehrávač videa: | ano |
Základní údaje
| výrobce: | Huawei |
Zprávy a Instant Messaging - E-mail
| e-mailový klient: | ano |
| MS Exchange: | ano |
| práce s přílohami: | ano |
| stahování na pozadí: | ano |
Zprávy a Instant Messaging - Zprávy
| IM klienti: | Hangouts |
| MMS: | ano (max 300 kB) |
| slovník pro rychlé psaní: | ano |
| vlastní zvuk zpráv: | ano |
Hodnocení:
Průměr hodnocení: 0.0
K produktu máme 0 recenzí
| Hlavní specifikace | |
|---|---|
|
|
5,2" úhlopříčka |
|
|
12 Mpx rozlišení |
|
|
3 GB RAM |
| Všetky specifikace | |



