Huawei P40 Lite 6GB/128GB Dual SIM Skyline Gray
- Huawei
- Momentálně nedostupné
Doporučené příslušenství pro dokoupení
Upozornění: tento model nedisponuje předinstalovanými GOOGLE službami, jako jsou například: "gmail, youtube, google maps apod."
Popis produktu
Chytrý telefon Huawei P40 Lite potěší každého milovníka mobilních technologií. V jeho vybavení objevíte pokročilý čtyřnásobný fotoaparát, nadupaný výkon i inteligentní prostředí. Pořídíte s ním parádní snímky ve dne i v noci a těšit se můžete i na plynulý chod a dostatečnou paměť. Povedený design svým decentním zpracováním doplní jakýkoli styl. Díky vysokokapacitní baterii vám telefon vydrží v provozu i po dlouhý den a za pomocí technologie rychlého nabíjení mu dodáte ztracenou energie překvapivě rychle.
Pohádkové fotografie
Pořídit perfektní snímky pomocí smartphonu nikdy nebylo snazší. Huawei P40 Lite je vybaven fotoaparátem se čtyřmi zadními objektivy, s nímž pořídíte skvostné závěry. Hlavní fotoaparát se 48 Mpix a světelností 1.8 doplňují ultra široký, makro a objektiv s bokeh efektem. Díky chytré stabilizaci zachytíte skvělé fotografie i za tmy.


Královský výkon
Ničím nerušený běh mobilního telefonu zajišťuje výkonný čipset Kirin 810, kterým je Huawei P40 Lite vybaven. Těšte se na perfektní zpracování obrazu, plynulý chod bez nepříjemného sekání i jedničkový výkon při hraní her. Smartphonu nechybí ani výkonný grafický čip nebo 6gigabytová operační paměť.
Celodenní výdrž i okamžitá energie
Telefon v sobě ukrývá 4200mAh baterii s dlouhotrvající výdrží, díky které si užijete multimediálních radostí po celý den. Ztracenou energii pak smartphonu doplníte nečekaně rychle – za pouhých 30 minut ho nabijete až na 70 %.


Příjemné rozhraní
Aby se vám s telefonem dobře pracovalo, je vybaven systémem Android s rozhraním EMUI 10. Intuitivnější, čistší a rychlé prostředí vám usnadní práci i zábavu. Samozřejmou součástí vybavení je také umělá inteligence.
Minimalisticky krásný
Zbytečné detaily tu nehledejte. Huawei P40 Lite disponuje čistým designem, hladké tělo doplňují zaoblené hrany a zakřivené sklo. 6,4palcový displej se chlubí Full View zpracováním a čočka předního fotoaparátu je elegantně umístěna v jeho horní části.

Baterie a nabíjení
| akumulátor: | Li-Pol (4 200 mAh) |
| bezdrátové nabíjení: | ne |
Displej
| rozlišení a jemnost: | 2 340 × 1 080 px (403 PPI) |
| stavová LED dioda: | ne |
| tvrzené sklo: | ano |
| typ: | TFT IPS |
| typ matice: | RGB |
| úhlopříčka: | 6,4" |
| zvýšená citlivost: | ne |
Fotoaparát a videokamera - Další fotoaparáty
| rozlišení: | 2× 2 Mpx |
| typ / účel: | pouze prostorové informace |
Fotoaparát a videokamera - Hlavní fotoaparát
| blesk: | LED dioda |
| optická stabilizace: | ne |
| rozlišení: | 48 Mpx |
| světelnost objektivu: | f/1,8 |
| zoom: | ? |
Fotoaparát a videokamera - Natáčení videa
| max. rozlišení: | 1 920 × 1 080 px, 30 FPS |
Fotoaparát a videokamera - Přední fotoaparát
| LED dioda: | ne |
| rozlišení snímače: | 16 Mpx |
| světelnost objektivu: | f/2 |
Fotoaparát a videokamera - Širokoúhlý fotoaparát
| optická stabilizace: | ne |
| rozlišení: | 8 Mpx |
| šířka záběru: | 120° |
| světelnost objektivu: | f/2,4 |
Hardware
| hmotnost: | 183 g |
| klávesnice: | dotyková |
| rozměry: | 159,2 × 76,3 × 8,7 mm |
| stereo reproduktory: | ne |
| typ konstrukce: | klasická |
| zvýšená odolnost: | ne |
Hardware
| slot pro 2 SIM karty: | ano |
Hardware - Biometrické zabezpečení
| čtečka otisků prstů: | kapacitní (na boku) |
| vizuální zabezpečení: | 2D sken obličeje |
Hardware - Ostatní
| audio konektor: | 3,5mm jack |
| FM rádio: | ne |
| systémový konektor: | USB-C |
Hardware - Paměť
| integrovaná paměť: | 128 GB |
| paměťové karty: | nanoSD (max 256 GB) |
| RAM: | 6 GB |
Hardware - Výpočetní výkon
| chipset: | Huawei Kirin 810 |
| grafický akcelerátor: | ano |
| procesor: | 2×2,27 GHz + 6×1,88 GHz |
Konektivita - Datové sítě
| Bluetooth: | 5.0 |
| Infraport: | ne |
| NFC: | ano |
| NFC platby: | ne |
| Wi-Fi: | 802.11a/b/g/n/ac |
Konektivita - Mobilní sítě
| 5G: | ne |
| EDGE: | třída 33 (5/4) |
| GSM pásma: | 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| HSPA: | ano |
| kompletní tuzemské frekvence: | ano |
| LTE: | ano |
| LTE pásma: | 800 / 900 / 1 700 / 1 800 / 1 900 / 2 100 / 2 600 MHz |
| SIM karta: | 2× nano SIM |
| W-CDMA (3G) pásma: | 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
Konektivita - Poloha
| BeiDou: | ano |
| elektronický kompas: | ano |
| Galileo: | ano |
| GLONASS: | ano |
| GPS: | ano |
Ostatné
| Distribuce: | EU |
| Barva: | Skyline Gray |
Ostatní - Software
| operační systém: | Android 10 |
Základní údaje
| výrobce: | Huawei |
Hodnocení:
Průměr hodnocení: 0.0
K produktu máme 0 recenzí
| Hlavní specifikace | |
|---|---|
|
|
6,4" úhlopříčka |
|
|
ano slot pro 2 SIM karty |
|
|
6 GB RAM |
| Všetky specifikace | |











