Doporučené příslušenství pro dokoupení
Telefon vo velmi peknom bazarovom stave. Jemne mikrovlasocnice na zadnom kryte. Neobsahuje LTE
Kompletne balenie
Zaruka 12 mesiacov
Popis produktu
Zalíbila se vám vlajková loď společnosti Huawei, ale poohlížíte se po zařízení s dostupnější cenou? Zkuste dát šanci mírně odlehčenému modelu s přízviskem Lite. Ten jde ve šlépějích aktuální série telefonů Huawei a nabídne stejně stylový design s množstvím barevných variant a odolným zpracováním z hořčíkovo-hliníkové slitiny. Lákadlem jistě také bude po okrajích jemně zakřivený displej s rozšířeným barevným prostorem a kontrastem, navíc s jemným rozlišením Full HD, jež dá lépe vyniknout veškerému obsahu. Uvnitř ergonomicky tvarovaného těla se ukrývá výkonný osmijádrový procesor a dostatek operační paměti, který v kombinaci s aktuálním systémem Android Nougat uspokojí i ty nejnáročnější uživatele. Potěší rovněž citlivý fotoaparát a přítomnost všech moderních technologií.
Osobitý styl
Huawei P10 Lite přichází hned v několika barevných provedeních, ze kterých si vybere každý. Ať už sáhnete po temně černé, elegantní bílé, luxusní zlaté, nebo se vám zalíbí hypnotická safírově modrá, vždy bude tělo telefonu tvořeno dvojicí tvrzených skel spojených odolným kovovým rámečkem z hořčíkové slitiny. Jelikož jsou skla směrem k hranám mírně zaoblená, telefon se velmi příjemně drží.


Minimální okraje, maximální obraz
Rámeček kolem displeje byl minimalizován na pouhých 1,21 milimetru. Spolu se zakřivenými okraji dává co nejlépe vyniknout 5,2palcovému displeji. Ten se chlubí rozlišením Full HD a širokým barevným gamutem, který v praxi přináší více zářivých barev a lepší kontrast.
Fotoaparát pro každou příležitost
Na zadní straně najdeme čočku 12megapixelového fotoaparátu, jehož srdcem je snímač se zvětšenou citlivou plochou, takže pořídíte kvalitní snímky i za horších světelných podmínek. Potěší též ultrarychlým autofokusem, který dokonale zaostří již za 0,3 sekundy. Samozřejmostí je i 8MP přední kamerka, jež díky pokročilé automatice a efektům vykouzlí ty nejlepší selfie snímky.


Pracujte a bavte se bez omezení
Mozkem celého telefonu je výkonný osmijádrový procesor, který v kombinaci s aktuální verzí systému Android Nougat a dostatkem operační paměti hravě spustí každou hru či aplikaci, u kterých se navíc se nemusíte bát a můžete jich mít spuštěných i více najednou. Užijte si plynulou práci či zábavu bez jediného zaváhání.
Chytré funkce
Kromě zatím nejpokročilejšího senzoru otisků prstů společnosti Huawei se telefon chlubí také moderní technologií NFC, jež nalezne využití například při bezkontaktních platbách. Horkou novinkou jsou však speciální gesta s implementovanou detekcí poklepu - ty oceníte při pořizování snímku obrazovky či při rychlém sdílení obsahu s přáteli.


Minuty nabíjení, hodiny zábavy
Díky optimalizovanému operačnímu systému, úspornému procesoru a vysokokapacitní baterii si všechny výše zmíněné vlastnosti telefonu užijete desítky hodin. Když zařízení přeci jen oznámí nedostatek energie, díky podpoře rychlonabíjení postačí jen několik málo minut v zásuvce pro další dvouhodinové přehrávání videa.
Displej
| dotykový displej: | kapacitní |
| počet barev: | 16 mio. |
| rozlišení a jemnost: | 1 920 × 1 080 px (424 PPI) |
| stavová LED dioda: | ano |
| tvrzené sklo: | ano |
| typ: | TFT IPS |
| typ matice: | RGB |
| úhlopříčka: | 5,2" |
| zvýšená citlivost: | ano |
Fotoaparát a videokamera
| blesk: | LED dioda |
| integrovaný fotoaparát: | ano |
| rozlišení: | 12 Mpx |
| světelnost objektivu: | f/2,2 |
Fotoaparát a videokamera - Další parametry
| burst mode: | ano |
| geotagging: | ano |
| hardwarová spoušť: | ne |
| samospoušť: | ano |
| stabilizátor obrazu: | ne |
| zoom: | digitální (4×) |
Fotoaparát a videokamera - Nastavení obrazu
| kompenzace expozice: | ano |
| panorama: | ano |
| vyvážení bílé: | ano |
Fotoaparát a videokamera - Ostření
| autofokus: | ano |
| detekce obličeje: | ano |
| makro režim: | ano |
| touch focus: | ano |
Fotoaparát a videokamera - Sekundární fotoaparát
| možnost focení: | ano |
| možnost natáčení videa: | ano |
| rozlišení fotoaparátu: | 8 Mpx |
Fotoaparát a videokamera - Videokamera
| formát: | mp4, 3gp |
| kontinuální zaostřování: | ano |
| natáčení videa: | ano |
| rozlišení: | 1 920 × 1 080 px |
| rychlost: | 30 FPS |
GPS a navigace
| A-GPS: | ano |
| elektronický kompas: | ano |
| GLONASS: | ano |
| GPS: | ano |
GPS a navigace - Mapová aplikace
| automobilová navigace: | ano |
| další typy navigace: | pěší, MHD |
| název mapové aplikace: | Google Mapy |
| stahování dopravní situace / dalších informací: | ano |
| úložiště map: | on-line (možnost stáhnout do mezipaměti) |
Hardware
| slot pro 2 SIM karty: | ano |
Hardware
| hmotnost: | 142 g |
| klávesnice: | dotyková |
| rozměry: | 146,5 × 72 × 7,2 mm |
| senzory: | akcelerometr, gyroskop, senzor blízkosti, senzor okolního světla, čtečka otisků prstů |
| typ konstrukce: | klasická |
| typ SIM karty: | nano SIM |
| výměnné kryty: | ne |
| zvýšená odolnost: | ne |
Hardware - Konektivita
| audio konektor: | 3,5mm jack |
| nabíjení z USB: | ano |
| systémový konektor: | Micro USB |
| USB host: | ne |
| USB Mass Storage: | ne (MTP) |
Hardware - Paměť
| cloudové úložiště: | Google Drive (250 GB) |
| integrovaná paměť: | 32 GB |
| paměťové karty: | microSDXC (max 256 GB) |
| RAM: | 3 GB |
| využitelná paměť: | 21,5 GB z 32 GB |
Hardware - Výpočetní výkon
| chipset: | Kirin 658 |
| grafický akcelerátor: | ARM Mali-T830 MP2 |
| procesor: | 4×2,1 GHz + 4×1,7 GHz, 16 nm |
Organizační a pracovní funkce - Nástroje
| budík: | ano |
| budík při vypnutém přístroji: | ne |
| další nástroje: | kalkulačka, diktafon, stopky, odpočet času |
| opakovaný budík: | ano |
| pracovní nástroje: | prohlížeč Office dokumentů, správce souborů |
| vlastní melodie buzení: | ano |
Organizační a pracovní funkce - Organizace času
| kalendář: | ano |
| poznámky: | ano |
| synchronizace on-line: | ano |
| synchronizace s PC: | ano |
| úkolovník: | ano |
| upomínky: | ano |
Ostatné
| Distribuce: | EU |
| Barva: | Sapphire Blue |
Příslušenství
| základní příslušenství: | USB kabel, stereo sluchátka |
Sítě a datové funkce
| Bluetooth: | 4.1 |
| EDGE: | ano |
| GPRS: | ano |
| GSM pásma: | 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| HSPA: | ano |
| Infraport: | ne |
| LTE: | ne |
| LTE pásma: | ne |
| NFC: | ano |
| NFC Secure Element: | na SIM kartě |
| sdílení internetu: | ano |
| W-CDMA (3G) pásma: | 900 / 2 100 MHz |
| Wi-Fi: | 802.11a/b/g/n |
| Wi-Fi Direct: | ano |
Software
| česká lokalizace: | ano |
| hlasové ovládání: | ano |
| hlasový asistent: | Google Voice Search |
| možnost změny velikosti písma: | ano |
| multitasking: | ano |
| operační systém: | Android 7.0 |
Software - Internetový prohlížeč
| Adobe Flash: | ne |
| prohlížeč: | Android browser |
Software - Sociální sítě
| integrace se seznamem kontaktů a kalendářem: | ano |
| předinstalovaní klienti: | Facebook, Google+ |
Telefonování
| filtrování hovorů: | ano |
| hlasové vytáčení: | ano |
| melodie u kontaktu či skupiny: | ano |
| mp3 vyzvánění: | ano |
| skupiny volajících: | ano |
| synchronizace kontaktů: | Google, MS Exchange |
| vícepoložkový seznam: | ano |
| vyzváněcí profily: | ano |
Výdrž
| akumulátor: | Li-Ion (3 000 mAh) |
| doba hovoru: | ? minut |
| vyměnitelná baterie: | ne |
Výdrž - Testy výdrže
| nabití baterie do 100%: | 1:26 hodin |
| nabití baterie do 80%: | 1:10 hodin |
| streamování videa: | 8:12 hodin (1080p) |
| testováno na: | Android 7.0 |
Zábava a multimédia - Hudba
| ekvalizér: | ano |
| FM rádio: | ano (RDS, stereo) |
| hudební přehrávač: | ano |
| nastavitelný ekvalizér: | ano |
| podporované formáty: | mp3, aac, wav, ogg, flac |
| stereo reproduktory: | ne |
Zábava a multimédia - Obrázky
| editor obrázků: | ano |
| prohlížeč obrázků: | ano |
Zábava a multimédia - Videa
| editor videa: | ano |
| přehrávač videa: | ano |
Základní údaje
| výrobce: | Huawei |
Zprávy a Instant Messaging - E-mail
| e-mailový klient: | ano |
| MS Exchange: | ano |
| práce s přílohami: | ano |
| stahování na pozadí: | ano |
Zprávy a Instant Messaging - Zprávy
| IM klienti: | Hangouts |
| MMS: | ano |
| slovník pro rychlé psaní: | ano |
| vlastní zvuk zpráv: | ano |
Hodnocení:
Průměr hodnocení: 0.0
K produktu máme 0 recenzí
| Hlavní specifikace | |
|---|---|
|
|
5,2" úhlopříčka |
|
|
12 Mpx rozlišení |
|
|
ano slot pro 2 SIM karty |
|
|
3 GB RAM |
| Všetky specifikace | |



